Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
21:30
Оливейрензе
Витория Гимараеш Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оливейра ди Аземейш, а гостите от Гимараеш. Разстоянието между двата града е 68.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Карлос Осорио, който има капацитет от 4 000 места. Размерите на терена са 100 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Карлос Осорио. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оливейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Оливейрензе | 1.81 | 3.41 | 4.01 |
| 07.01.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 3 - 0 | Оливейрензе | 1.72 | 3.20 | 4.94 |
| 30.12.2017 | Купа на Лигата | Фейрензе | 2 - 2 | Оливейрензе | 2.69 | 3.13 | 2.54 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Лейшоес | 2.43 | 3.12 | 2.79 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Оливейрензе | 1.55 | 3.66 | 5.71 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел | 2.53 | 2.96 | 2.77 |
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.80 | 3.32 | 4.11 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.38 | 3.00 | 2.94 |
| 11.11.2017 | Купа на Лигата | Витория Гимараеш | 1 - 4 | Оливейрензе | 1.29 | 4.76 | 9.56 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | Оливейрензе | 1.82 | 3.41 | 3.93 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Варзин | 2.43 | 2.98 | 2.88 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 2.95 | 3.15 | 2.27 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.88 | 3.53 | 3.63 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.24 | 2.29 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.61 | 3.76 | 4.76 |
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.42 | 3.18 | 2.70 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.63 | 3.58 | 4.95 |
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.71 | 3.40 | 4.58 |
| 06.11.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Ароука | 3.00 | 2.92 | 2.39 |
| 28.10.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Фамаликао | 2.79 | 3.03 | 2.45 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Оливейрензе | 1.78 | 3.30 | 4.15 |
| 09.03.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 4 - 2 | Оливейрензе | 1.64 | 3.48 | 4.92 |
| 18.10.2015 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.16 | 3.13 | 3.20 |
| 01.02.2015 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Оливейрензе | 2.27 | 3.23 | 2.83 |
| 17.08.2014 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.01 | 3.19 | 3.38 |
| 18.05.2013 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Оливейрензе | 3.21 | 3.13 | 2.11 |
| 06.01.2013 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.88 | 3.15 | 4.02 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Оливейрензе имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 19.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто Б | 20 | +11 | 40 |
| 2 | Академико Визеу | 20 | +5 | 34 |
| 3 | Академика Коимбра | 20 | +9 | 34 |
| 4 | Лейшоес | 20 | +4 | 34 |
| 5 | Насионал Мадейра | 20 | +7 | 32 |
| 6 | Санта Клара | 20 | +3 | 32 |
| 7 | Ароука | 20 | +1 | 32 |
| 8 | Фамаликао | 20 | +7 | 30 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 20 | +4 | 30 |
| 10 | Пенафиел | 20 | +1 | 30 |
| 11 | Бенфика Б | 20 | -4 | 28 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 20 | -8 | 25 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 20 | -3 | 24 |
| 14 | Униао Мадейра | 20 | 0 | 23 |
| 15 | Жил Висенте | 20 | -1 | 22 |
| 16 | Оливейрензе | 20 | -8 | 22 |
| 17 | Варзин | 20 | -2 | 21 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 20 | -5 | 20 |
| 19 | Витория Гимараеш Б | 20 | -11 | 20 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 20 | -10 | 14 |
Хронология в първенството
| Оливейрензе | |
| Витория Гимараеш Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Оливейрензе | Оливейрензе | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 4 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 5 | Насионал Мадейра | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | ||||
| 6 | Санта Клара | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Ароука | 3 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 8 | Фамаликао | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 11 | Бенфика Б | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 13 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Жил Висенте | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Оливейрензе | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 17 | Варзин | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 19 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Оливейрензе | Витория Гимараеш Б | |
| Позиция | 16 | 19 |
| Точки | 22 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 16 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Оливейрензе | Витория Гимараеш Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 8 |
6
2 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
2
0 8 |
Голове в шампионата
| Оливейрензе | Витория Гимараеш Б | |
|
Вкарани
Получени |
18
26 |
23
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
14 |
8
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
