Англия - ФА Трофи (2024 - 2025)
17:00
Олтринкам
Макълсфийлд Таун
с резултат 4 - 2 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.64 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.23 | 1.59 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.98 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.67 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.34 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.12.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олтринкам, а гостите от Макълсфийлд. Разстоянието между двата града е 20.5 км. Мачът ще се играе на стадион Мос Лейн, който има капацитет от 6 085 места, от които седящи 1 323. Снимки от Google карта стадион Мос Лейн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Олтринкам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2024 | Нац. Лига | Олтринкам | 3 - 0 | Йорк Сити | 2.87 | 3.31 | 2.22 |
| 23.11.2024 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 2 - 1 | Олтринкам | 2.85 | 3.40 | 2.16 |
| 16.11.2024 | Нац. Лига | Олтринкам | 2 - 0 | Саутенд | 2.63 | 3.25 | 2.42 |
| 09.11.2024 | Нац. Лига | Солихъл Муурс | 3 - 3 | Олтринкам | 2.15 | 3.33 | 2.98 |
| 26.10.2024 | Нац. Лига | Файлд | 0 - 5 | Олтринкам | 3.16 | 3.61 | 1.99 |
| 23.10.2024 | Нац. Лига | Олтринкам | 1 - 1 | Хартлипул | 2.07 | 3.39 | 3.12 |
| 19.10.2024 | Нац. Лига | Олтринкам | 2 - 2 | Гейтсхед | 2.87 | 3.50 | 2.15 |
| 15.10.2024 | ФА Къп | Солихъл Муурс | 2 - 2 | Олтринкам | 1.95 | 3.31 | 3.54 |
| 12.10.2024 | ФА Къп | Олтринкам | 1 - 1 | Солихъл Муурс | 2.38 | 3.28 | 2.60 |
| 05.10.2024 | Нац. Лига | Брейнтри Таун | 2 - 0 | Олтринкам | 2.97 | 3.29 | 2.15 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Макълсфийлд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2024 | ФА Къп | Тамуорт | 4 - 2 | Макълсфийлд Таун | 2.44 | 3.47 | 2.35 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 0 - 1 | Честър | - | - | - |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 2 - 2 | Рочдейл | 2.87 | 3.65 | 2.03 |
| 06.04.2024 | ФА Трофи | Гейтсхед | 2 - 1 | Макълсфийлд Таун | 1.58 | 4.18 | 4.28 |
| 13.01.2024 | ФА Трофи | Макълсфийлд Таун | 5 - 0 | Доркинг Уонд. | 2.31 | 3.60 | 2.53 |
| 18.11.2023 | ФА Трофи | Олфритън Таун | 2 - 4 | Макълсфийлд Таун | 1.96 | 3.53 | 3.19 |
| 14.10.2023 | ФА Къп | Олфритън Таун | 3 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.19 | 3.48 | 2.79 |
| 08.07.2023 | Приятелски срещи | Макълсфийлд Таун | 0 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | - | - | - |
| 29.10.2022 | ФА Трофи | Макълсфийлд Таун | 0 - 2 | Гайзли | 2.23 | 3.04 | 2.91 |
| 30.07.2022 | Приятелски срещи | Рексъм | 4 - 0 | Макълсфийлд Таун | 1.60 | 3.85 | 4.72 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2016 | Нац. Лига | Олтринкам | 0 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.79 | 3.27 | 2.34 |
| 10.11.2015 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 3 - 0 | Олтринкам | 1.55 | 3.78 | 5.20 |
| 10.02.2015 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 1 | Олтринкам | 2.02 | 3.31 | 3.35 |
| 30.09.2014 | Нац. Лига | Олтринкам | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.34 | 3.33 | 2.69 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Олтринкам имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Олтринкам класиране в Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йорк Сити | 21 | +24 | 44 |
| 2 | Барнет | 21 | +18 | 44 |
| 3 | Форест Грийн Роувърс | 20 | +21 | 42 |
| 4 | Гейтсхед | 21 | +10 | 38 |
| 5 | Олдъм | 19 | +16 | 37 |
| 6 | Рочдейл | 19 | +10 | 33 |
| 7 | Сътън Юнайтед | 20 | +3 | 31 |
| 8 | Йоувил | 21 | +2 | 31 |
| 9 | Олтринкам | 20 | +7 | 30 |
| 10 | Халифакс Таун | 20 | +2 | 30 |
| 11 | Хартлипул | 21 | 0 | 29 |
| 12 | Солихъл Муурс | 20 | +2 | 28 |
| 13 | Ийстли | 20 | +1 | 28 |
| 14 | Саутенд | 21 | 0 | 26 |
| 15 | Дагенъм и Редбридж | 20 | +8 | 25 |
| 16 | Тамуорт | 19 | -11 | 25 |
| 17 | Алдършот Таун | 20 | -6 | 22 |
| 18 | Уокинг | 21 | -9 | 21 |
| 19 | Брейнтри Таун | 21 | -10 | 20 |
| 20 | Уелдстоун | 19 | -7 | 19 |
| 21 | Мейдънхед Юнайтед | 21 | -17 | 19 |
| 22 | Файлд | 20 | -18 | 18 |
| 23 | Бостън Юнайтед | 21 | -17 | 15 |
| 24 | Ебсфлийт Юнайтед | 20 | -29 | 9 |
Макълсфийлд Таун класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.64 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.23 | 1.59 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.98 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.67 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.34 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.12.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра