Боливия - Примера Дивисион (2026)
вторник, 13 октомври, 2026
00:15
Олуейс Реди Ла Пас
Индепендиенте Петролеро
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Олуейс Реди Ла Пас
2 0% за Индепендиенте Петролеро
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
7.50 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.10 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.10 |
1.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Пас, а гостите от Сукре.
Разстоянието между двата града е 415.7 км.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олуейс Реди Ла Пас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.10.2026 |
Копа Боливия |
Олуейс Реди |
2 - 3 |
Насионал Потоси |
- |
- |
- |
| 03.10.2026 |
Копа Боливия |
Олуейс Реди |
4 - 0 |
Реал Томаяпо |
- |
- |
- |
| 30.09.2026 |
Копа Боливия |
Т. Реал Оруро |
2 - 2 |
Олуейс Реди |
- |
- |
- |
| 26.09.2026 |
Копа Боливия |
Насионал Потоси |
9 - 0 |
Олуейс Реди |
1.76 |
3.93 |
3.57 |
| 19.09.2026 |
Копа Боливия |
Олуейс Реди |
1 - 4 |
АББ Ла Пас |
- |
- |
- |
| 17.09.2026 |
Примера Дивисион |
Насионал Потоси |
0 - 4 |
Олуейс Реди |
2.86 |
3.57 |
2.14 |
| 13.09.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
6 - 0 |
Гуабира Монтеро |
1.16 |
6.71 |
10.94 |
| 06.09.2026 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
1 - 2 |
Олуейс Реди |
2.34 |
3.51 |
2.55 |
| 30.08.2026 |
Копа Боливия |
АББ Ла Пас |
0 - 1 |
Олуейс Реди |
3.89 |
4.21 |
1.62 |
| 27.08.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
2 - 2 |
Аурора Кочабамба |
1.27 |
5.33 |
7.97 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Индепендиенте Петролеро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.10.2026 |
Копа Боливия |
Инд. Петролеро |
1 - 0 |
Г. В. Сан Хосе |
1.36 |
4.20 |
6.50 |
| 05.10.2026 |
Копа Боливия |
Инд. Петролеро |
0 - 3 |
Боливар Ла Пас |
- |
- |
- |
| 02.10.2026 |
Копа Боливия |
Блуминг Санта Крус |
0 - 1 |
Инд. Петролеро |
1.76 |
3.94 |
3.82 |
| 27.09.2026 |
Копа Боливия |
Г. В. Сан Хосе |
1 - 3 |
Инд. Петролеро |
2.03 |
3.54 |
2.94 |
| 22.09.2026 |
Копа Боливия |
Инд. Петролеро |
5 - 1 |
Реал Томаяпо |
1.80 |
3.67 |
3.54 |
| 19.09.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
1 - 3 |
Сан Антонио ББ |
1.63 |
4.00 |
4.17 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
3 - 1 |
Инд. Петролеро |
1.88 |
3.60 |
3.41 |
| 06.09.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
0 - 4 |
Боливар Ла Пас |
4.64 |
4.24 |
1.53 |
| 01.09.2026 |
Копа Боливия |
Реал Томаяпо |
3 - 0 |
Инд. Петролеро |
2.11 |
3.45 |
2.89 |
| 28.08.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
3 - 1 |
Гуабира Монтеро |
1.87 |
3.53 |
3.48 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
0 - 0 |
Олуейс Реди |
4.03 |
4.09 |
1.63 |
| 14.12.2025 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
5 - 2 |
Олуейс Реди |
2.50 |
4.01 |
2.24 |
| 21.07.2025 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
5 - 0 |
Инд. Петролеро |
1.13 |
7.13 |
12.68 |
| 18.12.2024 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
3 - 7 |
Олуейс Реди |
2.15 |
3.12 |
3.09 |
| 15.09.2024 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
0 - 0 |
Инд. Петролеро |
1.37 |
4.47 |
6.94 |
| 31.03.2024 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
0 - 1 |
Инд. Петролеро |
1.42 |
4.30 |
6.81 |
| 23.02.2024 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
1 - 1 |
Олуейс Реди |
2.17 |
3.48 |
2.94 |
| 07.11.2023 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
3 - 2 |
Инд. Петролеро |
1.28 |
5.22 |
9.59 |
| 09.08.2023 |
Купа на Лигата |
Олуейс Реди |
3 - 2 |
Инд. Петролеро |
1.31 |
4.60 |
7.60 |
| 10.04.2023 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
1 - 2 |
Олуейс Реди |
2.81 |
3.43 |
2.23 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Олуейс Реди Ла Пас имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 13.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Боливар Ла Пас |
21 |
15 |
3 |
3 |
55 |
22 |
+33 |
48 |
| 2 |
Олуейс Реди Ла Пас |
20 |
13 |
6 |
1 |
47 |
13 |
+34 |
45 |
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
21 |
12 |
6 |
3 |
39 |
23 |
+16 |
42 |
| 4 |
Реал Потоси |
21 |
9 |
8 |
4 |
28 |
14 |
+14 |
35 |
| 5 |
Ориенте Петролеро |
21 |
10 |
3 |
8 |
37 |
27 |
+10 |
33 |
| 6 |
Аурора Кочабамба |
21 |
7 |
10 |
4 |
33 |
29 |
+4 |
31 |
| 7 |
Гуабира Монтеро |
21 |
8 |
5 |
8 |
33 |
43 |
-10 |
29 |
| 8 |
Насионал Потоси |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
28 |
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
21 |
6 |
9 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
27 |
| 10 |
Индепендиенте Петролеро |
20 |
7 |
4 |
9 |
27 |
35 |
-8 |
25 |
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
21 |
7 |
3 |
11 |
35 |
51 |
-16 |
24 |
| 12 |
Сан Антонио Було Було |
21 |
6 |
3 |
12 |
21 |
40 |
-19 |
21 |
| 13 |
АББ Ла Пас |
21 |
6 |
2 |
13 |
31 |
46 |
-15 |
20 |
| 14 |
Университарио де Винто |
21 |
5 |
3 |
13 |
27 |
42 |
-15 |
18 |
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
21 |
3 |
8 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
17 |
| 16 |
Реал Томаяпо |
21 |
4 |
5 |
12 |
15 |
39 |
-24 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Олуейс Реди Ла Пас |
|
| Индепендиенте Петролеро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Олуейс Реди Ла Пас |
Олуейс Реди Ла Пас |
|
Индепендиенте Петролеро |
Индепендиенте Петролеро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Боливар Ла Пас |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 4 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Олуейс Реди Ла Пас |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Реал Потоси |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Ориенте Петролеро |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Аурора Кочабамба |
2 - 2 |
1 - 1 |
2 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Гуабира Монтеро |
6 - 0 |
1 - 2 |
6 - 0 |
|
3 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Насионал Потоси |
3 - 1 |
0 - 4 |
3 - 1 |
|
0 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
|
0 - 0 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 10 |
Индепендиенте Петролеро |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
|
0 - 6 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Сан Антонио Було Було |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 13 |
АББ Ла Пас |
|
1 - 3 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 14 |
Университарио де Винто |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Реал Томаяпо |
4 - 0 |
1 - 1 |
4 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Олуейс Реди Ла Пас |
Индепендиенте Петролеро |
| Победи |
13 |
7 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
1 |
9 |
| Вкарани Голове |
47 |
27 |
| Получени Голове |
13 |
35 |
| Средно Вкарани |
2.35 |
1.35 |
| Средно Получени |
0.65 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
85% |
80% |
| Мачове Получил |
55% |
85% |
| Гол/Гол |
50% |
70% |
| Над 1.5 |
75% |
90% |
| Над 2.5 |
60% |
85% |
| Над 3.5 |
50% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
25 |
14 |
| Получени Голове |
6 |
17 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.56 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.89 |
| Мачове Вкарал |
90% |
89% |
| Мачове Получил |
50% |
89% |
| Гол/Гол |
40% |
78% |
| Над 1.5 |
70% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
60% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
7.50 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.10 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.10 |
1.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Олуейс Реди Ла Пас
2 0% за Индепендиенте Петролеро