Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
13:15
Олянензе
Санта Клара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.10 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.38 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оляо, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 574.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Жозе Арканьо, който има капацитет от 10 080 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Жозе Арканьо. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олянензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 1 | Олянензе | 1.98 | 3.02 | 3.84 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 3 - 1 | Лейшоес | 2.39 | 2.87 | 3.02 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | Олянензе | 1.70 | 3.37 | 4.73 |
| 13.11.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 0 | Визела | 2.05 | 2.97 | 3.68 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Олянензе | 1.77 | 3.25 | 4.48 |
| 29.10.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 2.78 | 3.26 | 2.32 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Авеш | 3.20 | 3.20 | 2.11 |
| 15.10.2016 | Купа на Португалия | Фатима | 1 - 2 | Олянензе | 2.49 | 3.07 | 2.64 |
| 08.10.2016 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Олянензе | 1.76 | 3.24 | 4.50 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 2 | Олянензе | 1.98 | 3.14 | 3.58 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Пенафиел | 2.28 | 2.70 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 2.93 | 3.69 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Санта Клара | 2.76 | 2.81 | 2.66 |
| 20.11.2016 | Купа на Португалия | Спортинг Брага | 2 - 1 | Санта Клара | 1.29 | 4.69 | 10.24 |
| 12.11.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Фреамунде | 1.88 | 3.04 | 4.23 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | Санта Клара | 2.12 | 3.14 | 3.26 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Авеш | 2.50 | 2.96 | 2.77 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Витория Сетубал | 2 - 0 | Санта Клара | 1.75 | 3.22 | 4.79 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Санта Клара | 2.47 | 2.90 | 2.86 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Академико Визеу | 1.82 | 3.19 | 4.25 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.84 | 3.25 | 4.09 |
| 03.01.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Олянензе | 1.94 | 3.04 | 4.04 |
| 22.02.2015 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 0 | Санта Клара | 2.41 | 3.06 | 2.80 |
| 13.09.2014 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Олянензе | 2.54 | 3.04 | 2.64 |
| 26.07.2014 | Купа на Лигата | Санта Клара | 2 - 1 | Олянензе | 1.64 | 3.36 | 5.20 |
| 10.05.2009 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.92 | 3.12 | 3.67 |
| 04.01.2009 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Олянензе | 2.29 | 2.95 | 2.98 |
| 16.02.2008 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 3 | Олянензе | 2.38 | 2.94 | 2.73 |
| 16.09.2007 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 2 | Санта Клара | 2.45 | 3.03 | 2.66 |
| 07.04.2007 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Олянензе | 1.77 | 3.24 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Олянензе имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 18.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 19 | +26 | 46 |
| 2 | Авеш | 18 | +16 | 39 |
| 3 | Кова Да Пиедаде | 19 | +3 | 32 |
| 4 | Санта Клара | 18 | +3 | 31 |
| 5 | Академика Коимбра | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Бенфика Б | 19 | +1 | 28 |
| 7 | Пенафиел | 18 | 0 | 28 |
| 8 | Визела | 19 | +2 | 26 |
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 19 | -2 | 25 |
| 10 | Спортинг Брага Б | 19 | +5 | 24 |
| 11 | Варзин | 19 | -1 | 24 |
| 12 | Порто Б | 19 | -3 | 24 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 18 | -2 | 22 |
| 14 | Униао Мадейра | 19 | -4 | 22 |
| 15 | Жил Висенте | 18 | -2 | 21 |
| 16 | Фамаликао | 19 | -5 | 21 |
| 17 | Витория Гимараеш Б | 18 | -6 | 21 |
| 18 | Фафе | 18 | -8 | 19 |
| 19 | Академико Визеу | 19 | -7 | 18 |
| 20 | Фреамунде | 19 | -6 | 15 |
| 21 | Лейшоес | 18 | -5 | 14 |
| 22 | Олянензе | 18 | -10 | 13 |
Хронология в първенството
| Олянензе | |
| Санта Клара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Олянензе | Олянензе | Санта Клара | Санта Клара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | |||||||
| 2 | Авеш | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 3 | Кова Да Пиедаде | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Санта Клара | - | - | - | ||||
| 5 | Академика Коимбра | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Бенфика Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 7 | Пенафиел | 2 - 1 | ||||||
| 8 | Визела | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 10 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 11 | Варзин | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Порто Б | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 14 | Униао Мадейра | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Фамаликао | 4 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 17 | Витория Гимараеш Б | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Фафе | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 19 | Академико Визеу | 0 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 20 | Фреамунде | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 21 | Лейшоес | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 22 | Олянензе | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Олянензе | Санта Клара | |
| Позиция | 22 | 4 |
| Точки | 13 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 6 |
| Точки | 8 | 12 |
Форма в шампионата
| Олянензе | Санта Клара | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 11 |
9
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 5 |
3
3 3 |
Голове в шампионата
| Олянензе | Санта Клара | |
|
Вкарани
Получени |
23
33 |
21
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
15 |
9
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.10 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.38 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
