Япония - Купа на Императора (2016)

сряда, 7 септември, 2016
13:00
Омия Ардижа

Омия Ардижа

Гайнаре Тотори

Гайнаре Тотори

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Омия Ардижа
X 0% за равен
2 0% за Гайнаре Тотори
Общо гласували: 7
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.25 5.25 13.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.05 1.18 4.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.05 11.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 4.33 1.20
Ср. коеф. 2.5 2.20 1.65
Ср. коеф. 3.5 1.44 2.63
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.10 1.67

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.09.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Сайтама, а гостите от Тотори. Разстоянието между двата града е 490.9 км. Мачът ще се играе на стадион НАК-5 Омия, който има капацитет от 15 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион НАК-5 Омия. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Омия Ардижа - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
04.09.2016 Купа на Лигата Йокохама Ф-Маринос 1 - 0 Омия Ардижа 1.92 3.19 3.80
31.08.2016 Купа на Лигата Омия Ардижа 2 - 1 Йокохама Ф-Маринос 2.99 3.05 2.30
27.08.2016 Джей1 Лига Вентфорет Кофу 2 - 2 Омия Ардижа 3.05 2.99 2.33
20.08.2016 Джей1 Лига Омия Ардижа 2 - 1 Вегалта Сендай 2.55 3.10 2.64
13.08.2016 Джей1 Лига Йокохама Ф-Маринос 1 - 1 Омия Ардижа 1.71 3.41 4.74
06.08.2016 Джей1 Лига Омия Ардижа 1 - 0 Ависпа Фукуока 2.06 3.17 3.38
30.07.2016 Джей1 Лига Висел Кобе 1 - 0 Омия Ардижа 1.87 3.32 3.86
23.07.2016 Джей1 Лига Омия Ардижа 1 - 2 Албирекс Ниигата 2.61 3.12 2.56
17.07.2016 Джей1 Лига Урава Ред Даймъндс 2 - 2 Омия Ардижа 1.35 4.45 7.55
13.07.2016 Джей1 Лига Омия Ардижа 0 - 0 Гамба Осака 3.57 3.26 1.96

Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Гайнаре Тотори - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
09.09.2015 Купа на Имп. Роасо Кумамото 1 - 0 Гайнаре Тотори 1.50 3.72 5.86
29.08.2015 Купа на Имп. Гайнаре Тотори 1 - 1 Фагиано Окаяма 2.75 3.20 2.35
13.07.2014 Купа на Имп. Киото Санга 3 - 1 Гайнаре Тотори 1.74 3.42 4.24
24.11.2013 Джей2 Лига Гайнаре Тотори 2 - 2 Джеф Юнайтед Чиба 6.04 4.02 1.45
17.11.2013 Джей2 Лига Гираванц Китакюшу 2 - 1 Гайнаре Тотори 2.21 3.20 2.94
10.11.2013 Джей2 Лига Гайнаре Тотори 1 - 1 Теспа Гунма 2.75 3.18 2.32
03.11.2013 Джей2 Лига Фагиано Окаяма 2 - 0 Гайнаре Тотори 1.82 3.37 3.72
27.10.2013 Джей2 Лига Гайнаре Тотори 1 - 2 Висел Кобе 6.54 4.22 1.39
20.10.2013 Джей2 Лига Ависпа Фукуока 1 - 1 Гайнаре Тотори 2.04 3.21 3.29
06.10.2013 Джей2 Лига Гайнаре Тотори 0 - 1 Киото Санга 5.76 3.91 1.49

Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Омия Ардижа класиране в Джей2 Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Консадол Сапоро 30 20 6 4 48 20 +28 66
2 Мацумото Ямага 30 16 9 5 41 23 +18 57
3 Серезо Осака 30 16 6 8 45 33 +12 54
4 Фагиано Окаяма 30 15 8 7 43 30 +13 53
5 Шимизу Ес-Пулс 30 14 9 7 57 29 +28 51
6 Киото Санга 30 13 12 5 38 26 +12 51
7 Ренофа Ямагучи 30 12 8 10 43 44 -1 44
8 Мачида Зелвия 30 11 9 10 36 31 +5 42
9 Джеф Юнайтед Чиба 30 10 10 10 40 38 +2 40
10 Йокохама ФК 29 11 7 11 34 35 -1 40
11 Ехиме ФК 30 8 15 7 25 28 -3 39
12 В-Варен Нагазаки 29 9 11 9 32 35 -3 38
13 Токушима Вортис 30 10 7 13 31 33 -2 37
14 Мито Холихок 29 8 11 10 32 31 +1 35
15 Теспа Гунма 30 8 9 13 35 42 -7 33
16 Роасо Кумамото 29 9 6 14 31 45 -14 33
17 Токио Верди 30 8 8 14 28 41 -13 32
18 Монтедио Ямагата 30 7 10 13 28 35 -7 31
19 Каматамаре Сануки 30 7 9 14 31 43 -12 30
20 Гифу 30 7 7 16 30 49 -19 28
21 Гираванц Китакюшу 30 6 9 15 34 50 -16 27
22 Звейген Канадзава 30 5 10 15 26 47 -21 25

Гайнаре Тотори класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.25 5.25 13.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.05 1.18 4.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.05 11.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 4.33 1.20
Ср. коеф. 2.5 2.20 1.65
Ср. коеф. 3.5 1.44 2.63
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.10 1.67

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.09.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Омия Ардижа
X 0% за равен
2 0% за Гайнаре Тотори
Общо гласували: 7