Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Опава
(Чехия)
Нитра
(Словакия)
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 3.89 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.19 | 1.81 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Опава (Чехия), а гостите от Нитра (Словакия). Разстоянието между двата града е 181.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Опава, който има капацитет от 7 758 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Опава. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Опава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2018 | Национална Лига | Опава | 7 - 0 | Фридек-Мистек | 1.17 | 6.05 | 11.07 |
| 20.05.2018 | Национална Лига | Храдец Кралове | 1 - 4 | Опава | 2.50 | 3.21 | 2.50 |
| 16.05.2018 | Национална Лига | Опава | 1 - 1 | Прибрам | 1.98 | 3.45 | 3.23 |
| 12.05.2018 | Национална Лига | Олимпия Прага | 1 - 1 | Опава | 4.03 | 3.51 | 1.73 |
| 05.05.2018 | Национална Лига | Опава | 1 - 1 | Чешке Будьовице | 1.52 | 3.89 | 5.06 |
| 29.04.2018 | Национална Лига | Варнсдорф | 1 - 2 | Опава | 3.67 | 3.45 | 1.82 |
| 25.04.2018 | Национална Лига | Опава | 3 - 0 | Виктория Жижков | 1.32 | 4.77 | 6.84 |
| 22.04.2018 | Национална Лига | Влашим | 2 - 2 | Опава | 3.72 | 3.56 | 1.80 |
| 15.04.2018 | Национална Лига | Опава | 1 - 1 | Тринец | 1.41 | 4.25 | 5.92 |
| 08.04.2018 | Национална Лига | Пардубице | 0 - 1 | Опава | 3.05 | 3.41 | 2.04 |
Общо 5 победи и 5 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Нитра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2018 | Плейофи | Жилина | 5 - 0 | Нитра | 1.35 | 4.50 | 7.25 |
| 19.05.2018 | Група за Изпадане | Нитра | 5 - 2 | Сеница | 1.24 | 5.14 | 9.70 |
| 12.05.2018 | Група за Изпадане | Злате Моравце | 2 - 2 | Нитра | 2.81 | 3.22 | 2.28 |
| 05.05.2018 | Група за Изпадане | Нитра | 1 - 3 | Земплин Михаловце | 2.16 | 3.15 | 3.06 |
| 28.04.2018 | Група за Изпадане | Железарна Подбр. | 1 - 0 | Нитра | 2.12 | 3.21 | 3.08 |
| 20.04.2018 | Група за Изпадане | Татран Прешов | 1 - 1 | Нитра | 3.16 | 3.12 | 2.14 |
| 14.04.2018 | Група за Изпадане | Нитра | 3 - 2 | Татран Прешов | 1.66 | 3.41 | 4.70 |
| 07.04.2018 | Група за Изпадане | Нитра | 0 - 0 | Железарна Подбр. | 2.12 | 3.15 | 3.14 |
| 31.03.2018 | Група за Изпадане | Земплин Михаловце | 4 - 0 | Нитра | 2.28 | 3.06 | 2.91 |
| 17.03.2018 | Група за Изпадане | Нитра | 1 - 0 | Злате Моравце | 2.15 | 3.12 | 3.11 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 3.89 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.19 | 1.81 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
