Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.60 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Орхус, а гостите от Есберг.
Разстоянието между двата града е 134.0 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Орхус Фремад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
2 - 0 |
Орхус Фремад |
2.07 |
3.49 |
3.06 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.46 |
3.41 |
2.54 |
| 11.09.2026 |
Първа Дивизия |
Вендсисел |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
2.28 |
3.36 |
2.79 |
| 06.09.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
2 - 1 |
Колдинг |
2.32 |
3.34 |
2.73 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
Вейле |
3.23 |
3.68 |
1.95 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
1.52 |
4.05 |
5.25 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
1 - 1 |
Орхус Фремад |
2.36 |
3.37 |
2.67 |
| 08.08.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
3 - 1 |
Кьоге |
1.68 |
3.76 |
4.33 |
| 31.07.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
1 - 2 |
Олборг |
2.31 |
3.48 |
2.65 |
| 26.07.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 2 |
Орхус Фремад |
2.55 |
3.29 |
2.48 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Есберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
3 - 3 |
Олборг |
2.87 |
3.59 |
2.15 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
3 - 0 |
Есберг |
2.02 |
3.67 |
3.04 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
2 - 2 |
Кьоге |
1.87 |
3.69 |
3.50 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 0 |
Есберг |
1.45 |
4.66 |
5.15 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
0 - 2 |
Вендсисел |
2.03 |
3.63 |
3.06 |
| 25.08.2026 |
Купа на Дания |
Скиве |
1 - 5 |
Есберг |
4.15 |
3.72 |
1.68 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
4 - 2 |
Есберг |
1.55 |
4.28 |
4.66 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Хобро |
1.95 |
3.61 |
3.30 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Есберг |
2.35 |
3.41 |
2.67 |
| 01.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
2 - 3 |
Есберг |
2.57 |
3.50 |
2.37 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.10.2025 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 1 |
Есберг |
1.78 |
3.70 |
3.78 |
| 28.09.2025 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 1 |
Орхус Фремад |
2.29 |
3.53 |
2.67 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Орхус Фремад имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Първа Дивизия класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хвидовре |
10 |
7 |
3 |
0 |
20 |
10 |
+10 |
24 |
| 2 |
Вейле |
10 |
5 |
4 |
1 |
23 |
15 |
+8 |
19 |
| 3 |
Фредериция |
10 |
4 |
5 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
17 |
| 4 |
Олборг |
10 |
3 |
5 |
2 |
14 |
14 |
0 |
14 |
| 5 |
Хобро |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 6 |
Орхус Фремад |
10 |
3 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 7 |
АБ Гладсаксе |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Кьоге |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 9 |
Вендсисел |
10 |
2 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 10 |
Колдинг |
10 |
1 |
6 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 11 |
Хилерьод |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Есберг |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Орхус Фремад |
|
| Есберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Орхус Фремад |
Орхус Фремад |
|
Есберг |
Есберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хвидовре |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Вейле |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 3 |
Фредериция |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Олборг |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
3 - 3 |
|
|
| 5 |
Хобро |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Орхус Фремад |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
АБ Гладсаксе |
|
2 - 0 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 8 |
Кьоге |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Вендсисел |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 10 |
Колдинг |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Хилерьод |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 12 |
Есберг |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Орхус Фремад |
Есберг |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
10 |
13 |
| Получени Голове |
11 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.10 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
60% |
70% |
| Мачове Получил |
70% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
70% |
| Над 1.5 |
70% |
90% |
| Над 2.5 |
50% |
70% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.40 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
40% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.60 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака