Дания - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.10 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Орхус, а гостите от Хорсенс.
Разстоянието между двата града е 39.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вейлби,
който има капацитет от
11 763 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Вейлби.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Орхус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
Орхус |
0 - 0 |
Спортинг Брага |
3.73 |
3.45 |
1.95 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Брьондби |
2 - 0 |
Орхус |
1.99 |
3.71 |
3.20 |
| 28.10.2026 |
Купа на Дания |
Роскилде |
1 - 2 |
Орхус |
6.66 |
4.77 |
1.34 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Орхус |
2 - 1 |
Виборг |
2.35 |
3.57 |
2.64 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Орхус |
1 - 1 |
Егнатия Рогож. |
1.47 |
4.31 |
6.22 |
| 18.10.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
1 - 1 |
Орхус |
1.56 |
4.06 |
5.10 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
КАА Гент |
1 - 0 |
Орхус |
1.64 |
3.93 |
4.86 |
| 12.10.2026 |
Суперлига |
Орхус |
3 - 0 |
Сьондерийске |
1.55 |
4.25 |
4.90 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Орхус |
2 - 1 |
Вендсисел |
1.42 |
4.41 |
5.33 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 2 |
Орхус |
3.93 |
3.65 |
1.81 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Хорсенс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Виборг |
1 - 0 |
Хорсенс |
1.51 |
4.23 |
5.30 |
| 28.10.2026 |
Купа на Дания |
Брабранд |
0 - 0 |
Хорсенс |
4.97 |
4.00 |
1.54 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
5 - 1 |
Сьондерийске |
2.36 |
3.44 |
2.69 |
| 16.10.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
0 - 0 |
Рандерс |
2.75 |
3.40 |
2.34 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Силкеборг |
3 - 3 |
Хорсенс |
2.10 |
3.42 |
3.17 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Хорсенс |
2 - 1 |
Вейле |
2.21 |
3.42 |
2.66 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 2 |
Орхус |
3.93 |
3.65 |
1.81 |
| 11.09.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
2 - 0 |
Хорсенс |
1.30 |
5.05 |
8.35 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Сьондерийске |
2 - 5 |
Хорсенс |
2.16 |
3.36 |
3.07 |
| 28.08.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 3 |
Виборг |
4.27 |
3.82 |
1.70 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 2 |
Орхус |
3.93 |
3.65 |
1.81 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Орхус |
2 - 0 |
Хорсенс |
1.37 |
4.59 |
6.08 |
| 02.07.2025 |
Приятелски срещи |
Орхус |
2 - 1 |
Хорсенс |
1.61 |
4.09 |
4.22 |
| 30.06.2024 |
Приятелски срещи |
Орхус |
3 - 0 |
Хорсенс |
1.43 |
4.55 |
5.52 |
| 08.07.2023 |
Приятелски срещи |
Орхус |
2 - 1 |
Хорсенс |
- |
- |
- |
| 03.03.2023 |
Суперлига |
Орхус |
2 - 0 |
Хорсенс |
1.81 |
3.50 |
4.27 |
| 26.11.2022 |
Приятелски срещи |
Орхус |
0 - 1 |
Хорсенс |
- |
- |
- |
| 26.08.2022 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 1 |
Орхус |
2.90 |
3.15 |
2.47 |
| 16.12.2020 |
Купа на Дания |
Орхус |
1 - 0 |
Хорсенс |
1.31 |
5.11 |
8.45 |
| 13.12.2020 |
Суперлига |
Хорсенс |
1 - 2 |
Орхус |
4.65 |
3.81 |
1.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Орхус имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 6 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мидтиланд |
13 |
9 |
4 |
0 |
27 |
15 |
+12 |
31 |
| 2 |
ФК Копенхаген |
13 |
9 |
2 |
2 |
28 |
12 |
+16 |
29 |
| 3 |
Виборг |
13 |
7 |
2 |
4 |
20 |
12 |
+8 |
23 |
| 4 |
Брьондби |
13 |
7 |
1 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
22 |
| 5 |
Нордселанд |
13 |
5 |
5 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
20 |
| 6 |
Одензе |
13 |
4 |
5 |
4 |
15 |
17 |
-2 |
17 |
| 7 |
Хорсенс |
13 |
4 |
4 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
16 |
| 8 |
Орхус |
13 |
2 |
6 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
12 |
| 9 |
Силкеборг |
13 |
2 |
6 |
5 |
17 |
24 |
-7 |
12 |
| 10 |
Рандерс |
13 |
3 |
2 |
8 |
13 |
21 |
-8 |
11 |
| 11 |
Лингби |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
28 |
-9 |
11 |
| 12 |
Сьондерийске |
13 |
2 |
2 |
9 |
17 |
31 |
-14 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Орхус |
|
| Хорсенс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Орхус |
Орхус |
|
Хорсенс |
Хорсенс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мидтиланд |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
ФК Копенхаген |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Виборг |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Брьондби |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 5 |
Нордселанд |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Одензе |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Хорсенс |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Орхус |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Силкеборг |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 10 |
Рандерс |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 11 |
Лингби |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Сьондерийске |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
5 - 1 |
2 - 5 |
2 - 5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Орхус |
Хорсенс |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
17 |
23 |
| Получени Голове |
21 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.77 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.62 |
| Мачове Вкарал |
77% |
69% |
| Мачове Получил |
92% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
69% |
| Над 1.5 |
100% |
85% |
| Над 2.5 |
62% |
62% |
| Над 3.5 |
31% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
11 |
| Получени Голове |
8 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.83 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.10 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака