Боливия - Копа Боливия (2026)
02:30
Ориенте Петролеро
Блуминг Санта Крус
с общ резултат 6 - 1
Блуминг Санта Крус0 - 3Ориенте Петролеро
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 3.48 | 2.92 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.24 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.52 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.21 | 1.59 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.09.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Санта Крус де ла Сиера. И двата отбора играят домакинските си мачове на стадион Рамон Тауичи Агилера. Мачът ще се играе на стадион Рамон Тауичи Агилера, който има капацитет от 33 000 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рамон Тауичи Агилера. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Ориенте Петролеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Примера Дивисион | Реал Томаяпо | 0 - 2 | Ориенте Петролеро | 2.41 | 3.45 | 2.48 |
| 12.09.2026 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 2 - 1 | Ориенте Петролеро | 1.59 | 3.98 | 4.45 |
| 09.09.2026 | Копа Боливия | Ориенте Петролеро | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.75 | 3.77 | 3.65 |
| 06.09.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 1 - 2 | Олуейс Реди | 2.34 | 3.51 | 2.55 |
| 31.08.2026 | Копа Боливия | Блуминг Санта Крус | 0 - 3 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 25.08.2026 | Примера Дивисион | Г. В. Сан Хосе | 3 - 3 | Ориенте Петролеро | 1.86 | 3.72 | 3.34 |
| 22.08.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 4 - 0 | Сан Антонио ББ | 1.53 | 4.19 | 4.70 |
| 19.08.2026 | Копа Боливия | Дъ Стронгест | 2 - 1 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 15.08.2026 | Примера Дивисион | Т. Реал Оруро | 2 - 3 | Ориенте Петролеро | 1.82 | 3.84 | 3.38 |
| 10.08.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 5 - 0 | Унив. де Винто | 1.65 | 3.91 | 4.12 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Блуминг Санта Крус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 1 | Унив. де Винто | 1.50 | 4.26 | 5.00 |
| 13.09.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 6 - 1 | АББ Ла Пас | 1.32 | 5.19 | 6.61 |
| 10.09.2026 | Копа Боливия | Блуминг Санта Крус | 5 - 1 | Г. В. Сан Хосе | 1.37 | 4.58 | 6.08 |
| 07.09.2026 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 2 - 1 | Блуминг Санта Крус | 1.45 | 4.20 | 5.61 |
| 31.08.2026 | Копа Боливия | Блуминг Санта Крус | 0 - 3 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 27.08.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 1 | Т. Реал Оруро | 1.29 | 5.38 | 6.85 |
| 24.08.2026 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 1 | Блуминг Санта Крус | 2.06 | 3.63 | 3.01 |
| 20.08.2026 | Копа Боливия | Инд. Петролеро | 5 - 2 | Блуминг Санта Крус | 2.07 | 3.39 | 3.00 |
| 16.08.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 0 | Аурора Кочабамба | 1.74 | 3.62 | 3.89 |
| 10.08.2026 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 2 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.63 | 3.73 | 4.47 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Копа Боливия | Блуминг Санта Крус | 0 - 3 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 31.05.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 0 - 1 | Блуминг Санта Крус | 2.32 | 3.51 | 2.56 |
| 08.02.2026 | Боливия | Блуминг Санта Крус | 2 - 3 | Ориенте Петролеро | 1.90 | 3.52 | 3.36 |
| 01.02.2026 | Боливия | Ориенте Петролеро | 0 - 2 | Блуминг Санта Крус | 2.30 | 3.51 | 2.55 |
| 30.11.2025 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 3 - 1 | Блуминг Санта Крус | 2.34 | 3.49 | 2.55 |
| 09.11.2025 | Копа Боливия | Ориенте Петролеро | 2 - 3 | Блуминг Санта Крус | 2.04 | 3.52 | 2.97 |
| 01.09.2025 | Копа Боливия | Блуминг Санта Крус | 4 - 1 | Ориенте Петролеро | 2.12 | 3.43 | 2.87 |
| 23.06.2025 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 1 | Ориенте Петролеро | 2.23 | 3.26 | 2.89 |
| 23.03.2025 | Приятелски срещи | Блуминг Санта Крус | 2 - 2 | Ориенте Петролеро | - | - | - |
| 09.12.2024 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 0 - 0 | Ориенте Петролеро | 2.37 | 3.25 | 2.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ориенте Петролеро имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олуейс Реди Ла Пас | 20 | +34 | 45 |
| 2 | Боливар Ла Пас | 20 | +32 | 45 |
| 3 | Дъ Стронгест Ла Пас | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Реал Потоси | 20 | +13 | 32 |
| 5 | Ориенте Петролеро | 20 | +9 | 30 |
| 6 | Аурора Кочабамба | 20 | +4 | 30 |
| 7 | Гуабира Монтеро | 20 | -7 | 29 |
| 8 | Блуминг Санта Крус | 20 | +8 | 27 |
| 9 | Насионал Потоси | 20 | +2 | 27 |
| 10 | Индепендиенте Петролеро | 20 | -8 | 25 |
| 11 | Тотора Реал Оруро | 20 | -18 | 21 |
| 12 | АББ Ла Пас | 20 | -14 | 20 |
| 13 | Сан Антонио Було Було | 20 | -19 | 20 |
| 14 | Университарио де Винто | 20 | -13 | 18 |
| 15 | Реал Томаяпо | 20 | -24 | 16 |
| 16 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 20 | -16 | 14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 3.48 | 2.92 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.24 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.52 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.21 | 1.59 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.09.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра