Боливия - Примера Дивисион (2026)
неделя, 6 септември, 2026
02:30
Ориенте Петролеро
Олуейс Реди Ла Пас
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Ориенте Петролеро
2 0% за Олуейс Реди Ла Пас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.70 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Крус де ла Сиера, а гостите от Ла Пас.
Разстоянието между двата града е 547.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рамон Тауичи Агилера,
който има капацитет от
33 000 места.
Размерите на терена са 104 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Рамон Тауичи Агилера.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ориенте Петролеро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Копа Боливия |
Блуминг Санта Крус |
0 - 3 |
Ориенте Петролеро |
- |
- |
- |
| 25.08.2026 |
Примера Дивисион |
Г. В. Сан Хосе |
3 - 3 |
Ориенте Петролеро |
1.86 |
3.72 |
3.34 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
4 - 0 |
Сан Антонио ББ |
1.53 |
4.19 |
4.70 |
| 19.08.2026 |
Копа Боливия |
Дъ Стронгест |
2 - 1 |
Ориенте Петролеро |
- |
- |
- |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Т. Реал Оруро |
2 - 3 |
Ориенте Петролеро |
1.82 |
3.84 |
3.38 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
5 - 0 |
Унив. де Винто |
1.65 |
3.91 |
4.12 |
| 06.08.2026 |
Примера Дивисион |
Боливар Ла Пас |
2 - 1 |
Ориенте Петролеро |
1.09 |
8.71 |
15.07 |
| 03.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
1 - 0 |
Насионал Потоси |
1.79 |
3.83 |
3.57 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
1 - 2 |
Ориенте Петролеро |
1.84 |
3.88 |
3.30 |
| 19.07.2026 |
Примера Дивисион |
Аурора Кочабамба |
2 - 2 |
Ориенте Петролеро |
1.47 |
4.33 |
5.12 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Олуейс Реди Ла Пас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Копа Боливия |
АББ Ла Пас |
0 - 1 |
Олуейс Реди |
3.89 |
4.21 |
1.62 |
| 27.08.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
2 - 2 |
Аурора Кочабамба |
1.27 |
5.33 |
7.97 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Томаяпо |
1 - 1 |
Олуейс Реди |
4.93 |
4.00 |
1.53 |
| 20.08.2026 |
Копа Боливия |
Олуейс Реди |
4 - 2 |
Т. Реал Оруро |
1.14 |
6.85 |
11.40 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
1 - 1 |
Реал Потоси |
1.24 |
5.60 |
8.39 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Г. В. Сан Хосе |
2 - 3 |
Олуейс Реди |
4.11 |
4.04 |
1.63 |
| 07.08.2026 |
Примера Дивисион |
Блуминг Санта Крус |
0 - 0 |
Олуейс Реди |
2.50 |
3.41 |
2.44 |
| 03.08.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
1 - 0 |
Боливар Ла Пас |
2.08 |
3.55 |
2.88 |
| 25.07.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
3 - 1 |
Сан Антонио ББ |
1.09 |
9.16 |
14.74 |
| 18.07.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
4 - 0 |
Унив. де Винто |
1.05 |
11.04 |
26.80 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
1 - 0 |
Ориенте Петролеро |
1.12 |
7.66 |
12.12 |
| 22.08.2025 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
2 - 0 |
Ориенте Петролеро |
1.18 |
6.54 |
10.37 |
| 14.04.2025 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
1 - 2 |
Олуейс Реди |
2.34 |
3.41 |
2.61 |
| 11.12.2024 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
2 - 1 |
Олуейс Реди |
2.02 |
3.38 |
3.18 |
| 17.08.2024 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
2 - 3 |
Ориенте Петролеро |
1.23 |
5.39 |
10.21 |
| 02.12.2023 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
4 - 1 |
Ориенте Петролеро |
1.28 |
5.09 |
9.40 |
| 05.06.2023 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
2 - 0 |
Олуейс Реди |
2.25 |
3.29 |
2.86 |
| 31.08.2022 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
3 - 0 |
Ориенте Петролеро |
1.17 |
6.69 |
12.50 |
| 23.09.2021 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
2 - 0 |
Ориенте Петролеро |
1.19 |
5.82 |
11.44 |
| 24.04.2021 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
0 - 0 |
Олуейс Реди |
2.44 |
3.56 |
2.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ориенте Петролеро имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Боливар Ла Пас |
17 |
11 |
3 |
3 |
44 |
19 |
+25 |
36 |
| 2 |
Олуейс Реди Ла Пас |
17 |
10 |
6 |
1 |
35 |
12 |
+23 |
36 |
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
17 |
9 |
6 |
2 |
29 |
20 |
+9 |
33 |
| 4 |
Ориенте Петролеро |
17 |
8 |
3 |
6 |
32 |
23 |
+9 |
27 |
| 5 |
Реал Потоси |
17 |
6 |
7 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
25 |
| 6 |
Индепендиенте Петролеро |
17 |
7 |
4 |
6 |
25 |
25 |
0 |
25 |
| 7 |
Гуабира Монтеро |
17 |
7 |
4 |
6 |
28 |
31 |
-3 |
25 |
| 8 |
Аурора Кочабамба |
17 |
5 |
9 |
3 |
25 |
24 |
+1 |
24 |
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
17 |
5 |
8 |
4 |
22 |
18 |
+4 |
23 |
| 10 |
Насионал Потоси |
17 |
6 |
3 |
8 |
25 |
23 |
+2 |
21 |
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
17 |
5 |
3 |
9 |
30 |
43 |
-13 |
18 |
| 12 |
АББ Ла Пас |
17 |
5 |
2 |
10 |
27 |
37 |
-10 |
17 |
| 13 |
Сан Антонио Було Було |
17 |
5 |
2 |
10 |
18 |
35 |
-17 |
17 |
| 14 |
Реал Томаяпо |
17 |
4 |
4 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
16 |
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
17 |
2 |
8 |
7 |
19 |
27 |
-8 |
14 |
| 16 |
Университарио де Винто |
17 |
4 |
2 |
11 |
22 |
35 |
-13 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ориенте Петролеро |
|
| Олуейс Реди Ла Пас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ориенте Петролеро |
Ориенте Петролеро |
|
Олуейс Реди Ла Пас |
Олуейс Реди Ла Пас |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Боливар Ла Пас |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Олуейс Реди Ла Пас |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Ориенте Петролеро |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Реал Потоси |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Индепендиенте Петролеро |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Гуабира Монтеро |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Аурора Кочабамба |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Насионал Потоси |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
|
2 - 3 |
|
|
|
0 - 6 |
0 - 6 |
| 12 |
АББ Ла Пас |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 13 |
Сан Антонио Було Було |
4 - 0 |
2 - 0 |
4 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 14 |
Реал Томаяпо |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
4 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
2 - 1 |
3 - 3 |
2 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 16 |
Университарио де Винто |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ориенте Петролеро |
Олуейс Реди Ла Пас |
| Победи |
8 |
10 |
| Равни |
3 |
6 |
| Загуби |
6 |
1 |
| Вкарани Голове |
32 |
35 |
| Получени Голове |
23 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.88 |
2.06 |
| Средно Получени |
1.35 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
82% |
82% |
| Мачове Получил |
76% |
59% |
| Гол/Гол |
59% |
53% |
| Над 1.5 |
82% |
71% |
| Над 2.5 |
71% |
53% |
| Над 3.5 |
47% |
47% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
19 |
16 |
| Получени Голове |
5 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.38 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.62 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
88% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
62% |
| Гол/Гол |
38% |
62% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
62% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.70 |
1.96 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Ориенте Петролеро
2 0% за Олуейс Реди Ла Пас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака