Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Орлеан
Бурж-Перона
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Орлеан, а гостите от Перона. Разстоянието между двата града е 314.5 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Соурс, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 1 700. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Соурс. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Орлеан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2017 | Лига 2 | Троа | 4 - 2 | Орлеан | 1.76 | 3.25 | 4.72 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Газелек Аячо | 2.52 | 2.85 | 2.93 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Тур | 3 - 1 | Орлеан | 2.23 | 2.92 | 3.36 |
| 04.03.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.20 | 2.91 | 3.44 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 0 - 2 | Орлеан | 1.80 | 3.13 | 4.68 |
| 20.02.2017 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Ланс | 3.31 | 2.91 | 2.27 |
| 13.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 3 - 2 | Орлеан | 1.75 | 3.19 | 4.85 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Лавал | 2.15 | 2.82 | 3.70 |
| 04.02.2017 | Лига 2 | Оксер | 0 - 2 | Орлеан | 2.35 | 2.87 | 3.18 |
| 27.01.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 0 | Сошо | 2.75 | 2.75 | 2.77 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 3 | Бурж-Перона | 1.72 | 3.26 | 5.07 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 4 | Троа | 2.77 | 2.93 | 2.59 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Амиен | 2 - 1 | Бурж-Перона | 1.81 | 3.16 | 4.50 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 1 | Ним | 2.69 | 2.95 | 2.65 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 2 - 4 | Бурж-Перона | 2.03 | 2.93 | 3.94 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Тур | 2.26 | 2.91 | 3.31 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 3 - 0 | Бурж-Перона | 1.70 | 3.30 | 5.11 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Ланс | 3.04 | 2.90 | 2.41 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 2 | Бурж-Перона | 1.99 | 3.03 | 3.94 |
| 27.01.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Аячо | 2.63 | 2.84 | 2.82 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
| 01.03.2014 | Лига 3 | Бурж-Перона | 0 - 2 | Орлеан | 3.14 | 2.89 | 2.24 |
| 13.09.2013 | Лига 3 | Орлеан | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.96 | 3.17 | 3.48 |
| 01.03.2013 | Лига 3 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Орлеан | 2.34 | 2.96 | 2.92 |
| 18.09.2012 | Лига 3 | Орлеан | 0 - 1 | Бурж-Перона | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Орлеан имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига 2 класиране към 07.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 31 | +9 | 55 |
| 2 | Страсбург | 31 | +10 | 52 |
| 3 | Ланс | 31 | +10 | 52 |
| 4 | Троа | 31 | +12 | 50 |
| 5 | Реймс | 31 | +8 | 50 |
| 6 | Ним | 31 | +12 | 48 |
| 7 | Амиен | 31 | +10 | 48 |
| 8 | Шамоа Ниор | 31 | -2 | 46 |
| 9 | Льо Авър | 31 | +2 | 41 |
| 10 | Газелек Аячо | 31 | 0 | 41 |
| 11 | Бурж-Перона | 31 | -1 | 41 |
| 12 | Сошо | 31 | -1 | 41 |
| 13 | Клермонт Фут | 31 | +2 | 40 |
| 14 | Аячо | 31 | -7 | 39 |
| 15 | Валансиен | 31 | -6 | 34 |
| 16 | Тур | 31 | -7 | 32 |
| 17 | Ред Стар Париж | 31 | -14 | 31 |
| 18 | Оксер | 31 | -15 | 29 |
| 19 | Орлеан | 31 | -11 | 28 |
| 20 | Лавал | 31 | -11 | 27 |
Хронология в първенството
| Орлеан | |
| Бурж-Перона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Орлеан | Орлеан | Бурж-Перона | Бурж-Перона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Страсбург | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | |||
| 3 | Ланс | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Троа | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Реймс | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Ним | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Амиен | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Льо Авър | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 10 | Газелек Аячо | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 11 | Бурж-Перона | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Сошо | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Клермонт Фут | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Аячо | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Валансиен | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 16 | Тур | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Ред Стар Париж | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 18 | Оксер | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 19 | Орлеан | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 20 | Лавал | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
Класиране в шампионата
| Орлеан | Бурж-Перона | |
| Позиция | 19 | 11 |
| Точки | 28 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 24 | 17 |
Форма в шампионата
| Орлеан | Бурж-Перона | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
8 15 |
10
11 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 4 |
4
5 6 |
Голове в шампионата
| Орлеан | Бурж-Перона | |
|
Вкарани
Получени |
31
42 |
43
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
15 |
20
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
