Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Осане
(Норвегия)
Брюне
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.67 | 3.59 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 1.23 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.11 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.55 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2025 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осане, а гостите от Брюне. Разстоянието между двата града е 193.0 км.
Отговорна Игра
Осане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Осане | 2 - 4 | Бран Берген | 6.97 | 4.86 | 1.33 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 2 - 3 | Осане | 1.52 | 4.21 | 5.08 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 2 | Лин Осло | 2.92 | 3.49 | 2.15 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Согндал | 0 - 2 | Осане | 2.21 | 3.42 | 2.85 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 2 | Ранхайм | 2.40 | 3.43 | 2.57 |
| 06.10.2024 | Първа Дивизия | Мос | 1 - 1 | Осане | 1.56 | 4.03 | 4.87 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 2 | Айерсун | 2.43 | 3.57 | 2.47 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 3 - 1 | Осане | 1.81 | 3.76 | 3.60 |
| 21.09.2024 | Първа Дивизия | Осане | 5 - 0 | Мьондален | 2.11 | 3.49 | 2.97 |
| 16.09.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 5 - 0 | Осане | 1.15 | 7.08 | 11.58 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Брюне - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Брюне | 0 - 3 | Саннес Улф | 1.33 | 4.97 | 7.01 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Брюне | 5 - 1 | Лисеклостер | 1.36 | 4.33 | 6.89 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 4 | Брюне | 2.10 | 3.50 | 3.00 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 2 - 1 | Айерсун | 1.76 | 3.66 | 3.91 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 0 | Брюне | 2.34 | 3.41 | 2.66 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 0 | Рауфос | 1.49 | 4.00 | 5.76 |
| 05.10.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Брюне | 2.77 | 3.31 | 2.31 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 3 - 0 | Мос | 2.00 | 3.29 | 3.42 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Согндал | 2 - 3 | Брюне | 2.95 | 3.34 | 2.18 |
| 21.09.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 1 | Волеренга Осло | 3.71 | 3.56 | 1.83 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2024 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 5 | Брюне | 3.25 | 3.55 | 1.99 |
| 09.06.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 0 | Осане | 1.48 | 4.21 | 5.09 |
| 20.08.2023 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 1 | Брюне | 2.14 | 3.52 | 2.96 |
| 11.06.2023 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 2 | Осане | 2.16 | 3.42 | 2.97 |
| 03.04.2023 | Приятелски срещи | Осане | 2 - 2 | Брюне | - | - | - |
| 22.10.2022 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 2 | Брюне | 2.45 | 3.78 | 2.44 |
| 15.05.2022 | Първа Дивизия | Брюне | 2 - 1 | Осане | 1.86 | 3.55 | 3.70 |
| 01.11.2021 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 1 | Брюне | 2.14 | 3.62 | 2.97 |
| 23.08.2021 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 1 | Осане | 1.79 | 3.71 | 3.97 |
| 25.09.2016 | Първа Дивизия | Брюне | 3 - 1 | Осане | 1.96 | 3.50 | 3.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Осане имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.67 | 3.59 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 1.23 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.11 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.55 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2025 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра