Норвегия - Първа Дивизия (2018)
19:00
Осане
ХамКам
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осане, а гостите от Хамар. Разстоянието между двата града е 315.4 км. Мачът ще се играе на стадион Осане Идретспарк, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Осане Идретспарк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 0 | Осане | 1.97 | 3.32 | 3.46 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 1 | Йойгарден | 1.91 | 3.48 | 3.50 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Хаугесунд | 2 - 2 | Осане | 1.32 | 4.41 | 8.08 |
| 24.02.2018 | Приятелски срещи | Осане | 0 - 2 | Бран Берген | 5.25 | 4.50 | 1.42 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 2 | Старт Кристиансанд | 2.84 | 3.67 | 2.14 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 6 - 0 | Осане | 1.37 | 4.74 | 6.50 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Тромсдален | 1.95 | 3.44 | 3.47 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 1 | Осане | 1.77 | 3.68 | 3.89 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 0 | Елверум | 1.87 | 3.43 | 3.69 |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | Мьондален | 3 - 0 | Осане | 1.52 | 4.06 | 5.07 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | ХамКам | 1 - 3 | Нутоден | 1.68 | 3.58 | 4.58 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | ХамКам | 2.09 | 3.38 | 3.11 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | ХамКам | 3.28 | 4.85 | 1.66 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 4 - 2 | Нюбергсунд | 1.19 | 6.07 | 8.81 |
| 08.10.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 0 - 1 | ХамКам | 2.74 | 3.56 | 2.14 |
| 30.09.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 2 - 0 | Берум | 1.24 | 5.41 | 7.99 |
| 23.09.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 0 - 2 | ХамКам | 8.75 | 6.26 | 1.19 |
| 16.09.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 2 - 1 | Шайд | 1.50 | 4.25 | 4.79 |
| 10.09.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 2 - 0 | ХамКам | 3.39 | 3.68 | 1.83 |
| 02.09.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 1 - 3 | ХамКам | 4.15 | 3.77 | 1.65 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Първа Дивизия класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Мьондален | 3 | +2 | 5 |
| 3 | Нутоден | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Олесунд | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Флурьо | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Стрьомен | 2 | +2 | 3 |
| 7 | Викинг Ставангер | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Согндал | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Осане | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Уленсакер Киса | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Йерв Гримстад | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Тромсдален | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Левангер | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ХамКам | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Йойгарден | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Конгсвингер | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Осане | |
| ХамКам | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Осане | Осане | ХамКам | ХамКам | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Мьондален | |||||||
| 3 | Нутоден | 1 - 3 | ||||||
| 4 | Олесунд | |||||||
| 4 | Флурьо | |||||||
| 6 | Стрьомен | 3 - 0 | ||||||
| 7 | Викинг Ставангер | |||||||
| 8 | Согндал | |||||||
| 9 | Осане | - | - | - | ||||
| 10 | Уленсакер Киса | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Йерв Гримстад | |||||||
| 11 | Тромсдален | |||||||
| 13 | Левангер | |||||||
| 14 | ХамКам | - | - | - | ||||
| 15 | Йойгарден | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 16 | Конгсвингер | |||||||
Класиране в шампионата
| Осане | ХамКам | |
| Позиция | 9 | 14 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Осане | ХамКам | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Осане | ХамКам | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
2
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
