Норвегия - Първа Дивизия (2026)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.40 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осане, а гостите от Улстайнвик.
Разстоянието между двата града е 210.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Осане Идретспарк,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 105 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Осане Идретспарк.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осане - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
2 - 2 |
Осане |
1.44 |
4.52 |
5.32 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 2 |
Лин Осло |
3.09 |
3.83 |
1.94 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
1 - 2 |
Осане |
1.89 |
3.68 |
3.38 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 2 |
Конгсвингер |
5.54 |
4.97 |
1.40 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Од БК |
4 - 1 |
Осане |
1.36 |
4.99 |
6.29 |
| 26.07.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
3 - 3 |
Айерсун |
3.51 |
3.80 |
1.82 |
| 02.07.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
6 - 2 |
Осане |
1.73 |
3.92 |
3.80 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
3 - 0 |
Ранхайм |
3.33 |
3.93 |
1.84 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 0 |
Осане |
1.45 |
4.38 |
5.59 |
| 14.06.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 1 |
Од БК |
4.26 |
4.03 |
1.63 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Хьодд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 1 |
Стабек |
4.81 |
4.42 |
1.50 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомгодсет |
3 - 1 |
Хьодд |
1.22 |
6.03 |
9.15 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
4 - 3 |
Стрьомен |
2.05 |
3.55 |
3.02 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
3 - 4 |
Хьодд |
1.96 |
3.57 |
3.28 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 1 |
Мос |
2.04 |
3.75 |
2.93 |
| 27.07.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
6 - 0 |
Хьодд |
1.35 |
5.10 |
6.40 |
| 04.07.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
4 - 3 |
Стрьомгодсет |
5.49 |
4.60 |
1.43 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
1 - 4 |
Хьодд |
1.99 |
3.56 |
3.20 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Од БК |
0 - 0 |
Хьодд |
1.39 |
4.60 |
6.14 |
| 14.06.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
1 - 2 |
Конгсвингер |
4.18 |
4.16 |
1.62 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
1 - 0 |
Осане |
1.92 |
3.40 |
3.52 |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Осане |
0 - 1 |
Хьодд |
2.32 |
3.44 |
2.59 |
| 18.10.2025 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
3 - 3 |
Осане |
2.08 |
3.38 |
3.16 |
| 26.07.2025 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 2 |
Хьодд |
2.06 |
3.45 |
3.25 |
| 15.03.2025 |
Приятелски срещи |
Хьодд |
2 - 3 |
Осане |
- |
- |
- |
| 24.03.2024 |
Приятелски срещи |
Осане |
2 - 0 |
Хьодд |
- |
- |
- |
| 17.09.2023 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 0 |
Хьодд |
1.91 |
3.52 |
3.60 |
| 22.04.2023 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
1 - 1 |
Осане |
2.02 |
3.37 |
3.37 |
| 18.09.2016 |
Първа Дивизия |
Осане |
1 - 1 |
Хьодд |
1.74 |
3.60 |
4.16 |
| 26.06.2016 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
3 - 0 |
Осане |
2.17 |
3.30 |
2.99 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Осане имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хаугесунд |
20 |
14 |
1 |
5 |
62 |
36 |
+26 |
43 |
| 2 |
Конгсвингер |
20 |
13 |
4 |
3 |
53 |
32 |
+21 |
43 |
| 3 |
Стабек |
20 |
13 |
3 |
4 |
53 |
23 |
+30 |
42 |
| 4 |
Стрьомгодсет |
20 |
12 |
5 |
3 |
53 |
29 |
+24 |
41 |
| 5 |
Хьодд |
20 |
10 |
3 |
7 |
35 |
36 |
-1 |
33 |
| 6 |
Од БК |
20 |
9 |
5 |
6 |
40 |
32 |
+8 |
32 |
| 7 |
Брюне |
20 |
9 |
2 |
9 |
26 |
29 |
-3 |
29 |
| 8 |
Айерсун |
20 |
8 |
3 |
9 |
33 |
37 |
-4 |
27 |
| 9 |
Лин Осло |
20 |
7 |
3 |
10 |
35 |
43 |
-8 |
24 |
| 10 |
Ранхайм |
20 |
7 |
2 |
11 |
49 |
54 |
-5 |
23 |
| 11 |
Саннес Улф |
20 |
7 |
2 |
11 |
29 |
35 |
-6 |
23 |
| 12 |
Согндал |
20 |
6 |
4 |
10 |
36 |
48 |
-12 |
22 |
| 13 |
Стрьомен |
20 |
6 |
3 |
11 |
30 |
47 |
-17 |
21 |
| 14 |
Мос |
20 |
5 |
4 |
11 |
32 |
45 |
-13 |
19 |
| 15 |
Осане |
20 |
5 |
3 |
12 |
30 |
44 |
-14 |
17 |
| 16 |
Рауфос |
20 |
5 |
1 |
14 |
23 |
49 |
-26 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Осане |
Осане |
|
Хьодд |
Хьодд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хаугесунд |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Конгсвингер |
1 - 2 |
3 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Стабек |
|
4 - 0 |
|
|
2 - 1 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 4 |
Стрьомгодсет |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
4 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Хьодд |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Од БК |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Брюне |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Айерсун |
3 - 3 |
2 - 2 |
3 - 3 |
|
3 - 1 |
|
|
| 9 |
Лин Осло |
1 - 2 |
6 - 2 |
1 - 2 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 10 |
Ранхайм |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 11 |
Саннес Улф |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 4 |
3 - 4 |
| 12 |
Согндал |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Стрьомен |
4 - 5 |
|
4 - 5 |
|
4 - 3 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Мос |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Осане |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Рауфос |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Осане |
Хьодд |
| Победи |
5 |
10 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
12 |
7 |
| Вкарани Голове |
30 |
35 |
| Получени Голове |
44 |
36 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.75 |
| Средно Получени |
2.20 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
85% |
90% |
| Гол/Гол |
60% |
70% |
| Над 1.5 |
90% |
80% |
| Над 2.5 |
75% |
70% |
| Над 3.5 |
40% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
21 |
14 |
| Получени Голове |
19 |
20 |
| Средно Вкарани |
2.10 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.90 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
90% |
60% |
| Мачове Получил |
70% |
90% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
70% |
| Над 2.5 |
90% |
60% |
| Над 3.5 |
30% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.40 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака