Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Осане
Левангер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осане, а гостите от Левангер. Разстоянието между двата града е 479.2 км. Мачът ще се играе на стадион Осане Идретспарк, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Осане Идретспарк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 0 | Осане | 1.77 | 3.56 | 4.05 |
| 25.06.2017 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 1 | Фредрикстад | 1.98 | 3.43 | 3.34 |
| 21.06.2017 | Купа на Норвегия | Йерв Гримстад | 2 - 1 | Осане | 1.65 | 3.59 | 4.90 |
| 18.06.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 0 - 0 | Осане | 2.28 | 3.28 | 2.85 |
| 11.06.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Арендал | 1.64 | 3.72 | 4.68 |
| 04.06.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 3 - 0 | Осане | 1.91 | 3.44 | 3.58 |
| 28.05.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Стрьомен | 1.92 | 3.40 | 3.53 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Осане | 1 - 0 | Фюлингсдален | 1.14 | 7.43 | 10.62 |
| 21.05.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 1 | Осане | 1.80 | 3.48 | 3.92 |
| 16.05.2017 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 0 | Флурьо | 1.78 | 3.52 | 4.00 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Левангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 1 | Бодьо Глимт | 3.02 | 3.40 | 2.14 |
| 25.06.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 2 - 1 | Левангер | 2.29 | 3.26 | 2.84 |
| 18.06.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 0 | Старт Кристиансанд | 2.36 | 3.29 | 2.74 |
| 10.06.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 1 | Левангер | 2.15 | 3.53 | 2.91 |
| 04.06.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 3 - 0 | Осане | 1.91 | 3.44 | 3.58 |
| 31.05.2017 | Купа на Норвегия | Левангер | 2 - 4 | Розенборг | 8.00 | 5.21 | 1.28 |
| 28.05.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 0 - 2 | Левангер | 2.52 | 3.13 | 2.64 |
| 21.05.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 3 - 1 | Фредрикстад | 1.82 | 3.51 | 3.84 |
| 16.05.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 1 | Ранхайм | 2.30 | 3.27 | 2.83 |
| 13.05.2017 | Първа Дивизия | Арендал | 0 - 3 | Левангер | 2.45 | 3.20 | 2.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.06.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 3 - 0 | Осане | 1.91 | 3.44 | 3.58 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 0 | Осане | 1.97 | 3.45 | 3.38 |
| 05.06.2016 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 1 | Левангер | 2.00 | 3.31 | 3.38 |
| 27.09.2015 | Първа Дивизия | Левангер | 2 - 2 | Осане | 2.21 | 3.30 | 2.90 |
| 06.04.2015 | Първа Дивизия | Осане | 5 - 0 | Левангер | 2.33 | 3.31 | 2.75 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Осане имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 23.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бодьо Глимт | 16 | +16 | 36 |
| 2 | Ранхайм | 16 | +3 | 29 |
| 3 | Старт Кристиансанд | 15 | +12 | 27 |
| 4 | Саннес Улф | 15 | +4 | 27 |
| 5 | Левангер | 15 | +8 | 22 |
| 6 | Мьондален | 15 | +7 | 22 |
| 7 | Тромсдален | 15 | +1 | 22 |
| 8 | Флурьо | 15 | 0 | 19 |
| 9 | Стрьомен | 15 | -4 | 19 |
| 10 | Конгсвингер | 15 | 0 | 17 |
| 11 | Уленсакер Киса | 15 | -9 | 17 |
| 12 | Йерв Гримстад | 15 | -1 | 16 |
| 13 | Осане | 15 | -6 | 16 |
| 14 | Фредрикстад | 15 | -4 | 13 |
| 15 | Елверум | 15 | -14 | 13 |
| 16 | Арендал | 15 | -13 | 9 |
Хронология в първенството
| Осане | |
| Левангер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Осане | Осане | Левангер | Левангер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бодьо Глимт | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Ранхайм | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Старт Кристиансанд | 4 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 4 | Саннес Улф | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Левангер | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Мьондален | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Тромсдален | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Флурьо | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Стрьомен | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Конгсвингер | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Уленсакер Киса | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 12 | Йерв Гримстад | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 13 | Осане | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 14 | Фредрикстад | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 15 | Елверум | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 16 | Арендал | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Осане | Левангер | |
| Позиция | 13 | 5 |
| Точки | 16 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 11 | 12 |
Форма в шампионата
| Осане | Левангер | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 5 |
5
7 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 0 |
3
3 1 |
Голове в шампионата
| Осане | Левангер | |
|
Вкарани
Получени |
18
24 |
20
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
8 |
11
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
