Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
12:30
Осасуна Б
Исара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.30 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2016 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Памплона, а гостите от Естела. Разстоянието между двата града е 35.6 км. Мачът ще се играе в 11:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осасуна Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Осасуна Б | 1.92 | 3.22 | 3.53 |
| 12.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 4 - 2 | Леалтад | 2.05 | 2.99 | 3.44 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Бургос | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.94 | 3.20 | 3.50 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 1 - 2 | Расинг Ферол | 2.33 | 2.98 | 2.93 |
| 30.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 3 - 1 | Осасуна Б | 1.77 | 3.19 | 4.32 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 0 | Селта Фортуна | 2.44 | 3.18 | 2.60 |
| 16.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 0 | Осасуна Б | 2.26 | 2.98 | 3.01 |
| 08.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 3 | Расинг Сантандер | 2.88 | 3.04 | 2.31 |
| 02.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 1 - 1 | Осасуна Б | 2.83 | 2.91 | 2.41 |
| 25.09.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 3 - 1 | Гихуело | 2.41 | 2.94 | 2.80 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Исара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 2 - 2 | Гихуело | 1.85 | 3.18 | 3.92 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 1 | Исара | 1.76 | 3.17 | 4.45 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 1 | Каудал Депортиво | 1.61 | 3.34 | 5.26 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 0 - 0 | Исара | 2.23 | 2.97 | 3.08 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 1 - 1 | Арандина | 1.67 | 3.37 | 4.73 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Бургос | 2 - 3 | Исара | 1.80 | 3.14 | 4.22 |
| 16.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 1 - 1 | Бойро | 1.75 | 3.26 | 4.22 |
| 09.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 1 - 2 | Исара | 1.57 | 3.58 | 5.20 |
| 02.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Корухо | 1.92 | 3.04 | 3.83 |
| 25.09.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 2 - 0 | Исара | 1.97 | 3.06 | 3.57 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2013 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 1 | Осасуна Б | 2.23 | 3.10 | 2.90 |
| 29.09.2012 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 2 | Исара | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Осасуна Б имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 27.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 15 | +32 | 39 |
| 2 | Расинг Сантандер | 15 | +11 | 31 |
| 3 | Селта Фортуна | 15 | +12 | 30 |
| 4 | Понтеведра | 16 | +10 | 30 |
| 5 | Валядолид Промесас | 15 | +3 | 25 |
| 6 | Понферадина | 15 | +1 | 25 |
| 7 | Корухо | 16 | +1 | 24 |
| 8 | Исара | 15 | +4 | 21 |
| 9 | Туделано | 15 | 0 | 18 |
| 10 | Осасуна Б | 15 | -2 | 18 |
| 11 | Каудал Депортиво | 15 | -2 | 18 |
| 12 | Арандина | 15 | -4 | 17 |
| 13 | Леалтад | 15 | -6 | 17 |
| 14 | Бойро | 15 | -5 | 16 |
| 15 | Гихуело | 16 | -6 | 16 |
| 16 | Мутилвера | 16 | -11 | 16 |
| 17 | Расинг Ферол | 15 | -5 | 13 |
| 18 | Бургос | 15 | -6 | 13 |
| 19 | Паленсия | 15 | -14 | 13 |
| 20 | Сомосас | 15 | -13 | 11 |
Хронология в първенството
| Осасуна Б | |
| Исара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Осасуна Б | Осасуна Б | Исара | Исара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 0 - 0 | ||||||
| 2 | Расинг Сантандер | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 3 | Селта Фортуна | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Понтеведра | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Валядолид Промесас | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Понферадина | 2 - 0 | ||||||
| 7 | Корухо | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Исара | - | - | - | ||||
| 9 | Туделано | |||||||
| 10 | Осасуна Б | - | - | - | ||||
| 11 | Каудал Депортиво | 3 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 12 | Арандина | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Леалтад | 4 - 2 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Бойро | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Гихуело | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 16 | Мутилвера | 1 - 1 | ||||||
| 17 | Расинг Ферол | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Бургос | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 19 | Паленсия | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 20 | Сомосас | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Осасуна Б | Исара | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 18 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 10 | 10 |
Форма в шампионата
| Осасуна Б | Исара | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 7 |
5
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 3 |
3
1 3 |
Голове в шампионата
| Осасуна Б | Исара | |
|
Вкарани
Получени |
20
22 |
18
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
11 |
10
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.30 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2016 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
