Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2017 - 2018)
17:30
Осасуна Б
УД Логронес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.20 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Памплона, а гостите от Логроньо. Разстоянието между двата града е 76.6 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осасуна Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Туделано | 2 - 0 | Осасуна Б | 1.59 | 3.67 | 4.85 |
| 14.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 1 | Баракалдо | 2.90 | 2.98 | 2.34 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Лейоа | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.83 | 3.24 | 3.94 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 3 - 2 | Леалтад | 2.01 | 3.06 | 3.52 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Каудал Депортиво | 0 - 0 | Осасуна Б | 2.19 | 3.02 | 3.10 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 1 | Бургос | 3.46 | 2.99 | 2.07 |
| 13.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аморебиета | 3 - 1 | Осасуна Б | 1.76 | 3.32 | 4.19 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 1 - 2 | Витория-Гастейс | 2.00 | 2.99 | 3.64 |
| 09.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | Осасуна Б | 1.49 | 3.78 | 5.75 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 0 - 1 | Исара | 2.10 | 3.03 | 3.32 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
УД Логронес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 0 - 1 | Леалтад | 1.41 | 4.08 | 6.25 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Каудал Депортиво | 0 - 3 | УД Логронес | 3.43 | 3.11 | 2.01 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 2 - 0 | Бургос | 1.99 | 3.07 | 3.57 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аморебиета | 1 - 3 | УД Логронес | 2.14 | 3.02 | 3.22 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 1 - 1 | Баракалдо | 1.95 | 3.15 | 3.59 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Витория-Гастейс | 0 - 0 | УД Логронес | 3.25 | 3.02 | 2.13 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 3 - 1 | Билбао Атлетик | 1.90 | 3.15 | 3.79 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 5 - 2 | Исара | 1.55 | 3.44 | 5.83 |
| 09.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 1 | УД Логронес | 4.35 | 3.31 | 1.74 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 2 - 1 | Расинг Сантандер | 2.70 | 2.88 | 2.56 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.58 | 3.47 | 5.21 |
| 27.04.2013 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 3 - 1 | УД Логронес | 2.78 | 2.87 | 2.45 |
| 09.12.2012 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.55 | 3.35 | 5.65 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Осасуна Б имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Хихон Б | 26 | +21 | 53 |
| 2 | Мирандес | 26 | +14 | 52 |
| 3 | Расинг Сантандер | 26 | +10 | 48 |
| 4 | Реал Сосиедад Б | 26 | +9 | 45 |
| 5 | УД Логронес | 26 | +14 | 43 |
| 6 | Туделано | 26 | +11 | 43 |
| 7 | Билбао Атлетик | 26 | +12 | 42 |
| 8 | Герника Клуб | 26 | +8 | 41 |
| 9 | Баракалдо | 26 | +8 | 39 |
| 10 | Лейоа | 26 | +10 | 38 |
| 11 | Бургос | 26 | +4 | 38 |
| 12 | Реал Унион | 26 | -14 | 32 |
| 13 | Аморебиета | 26 | +4 | 32 |
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 26 | +1 | 30 |
| 15 | Исара | 26 | -15 | 28 |
| 16 | Витория-Гастейс | 26 | -8 | 24 |
| 17 | Леалтад | 26 | -15 | 22 |
| 18 | Осасуна Б | 26 | -20 | 18 |
| 19 | Пеня Спорт | 26 | -28 | 17 |
| 20 | Каудал Депортиво | 26 | -26 | 14 |
Хронология в първенството
| Осасуна Б | |
| УД Логронес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Осасуна Б | Осасуна Б | УД Логронес | УД Логронес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Хихон Б | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Мирандес | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Расинг Сантандер | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Реал Сосиедад Б | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | ||||
| 5 | УД Логронес | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Туделано | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 8 | Герника Клуб | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 9 | Баракалдо | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Лейоа | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
| 11 | Бургос | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Реал Унион | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 13 | Аморебиета | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Исара | 0 - 1 | 0 - 1 | 5 - 2 | ||||
| 16 | Витория-Гастейс | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Леалтад | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Осасуна Б | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 19 | Пеня Спорт | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 20 | Каудал Депортиво | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Осасуна Б | УД Логронес | |
| Позиция | 18 | 5 |
| Точки | 18 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 7 |
| Точки | 13 | 16 |
Форма в шампионата
| Осасуна Б | УД Логронес | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 16 |
12
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 6 |
4
4 4 |
Голове в шампионата
| Осасуна Б | УД Логронес | |
|
Вкарани
Получени |
21
41 |
38
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
16 |
11
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.20 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
