Хърватска - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.50 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осиек, а гостите от Сплит.
Разстоянието между двата града е 289.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Опус Арена,
който има капацитет от
13 005 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Опус Арена.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Осиек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
1 - 3 |
Осиек |
2.56 |
3.29 |
2.47 |
| 25.10.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 1 |
Рудеш Загреб |
1.42 |
4.41 |
5.99 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
1 - 1 |
ХНК Горица |
1.65 |
3.73 |
4.49 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
1 - 3 |
Истра 1961 |
1.95 |
3.47 |
3.38 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
0 - 0 |
Осиек |
1.92 |
3.38 |
3.56 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
4 - 2 |
Динамо Загреб |
6.16 |
4.45 |
1.40 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Риека |
4 - 1 |
Осиек |
1.75 |
3.41 |
4.24 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
3 - 0 |
Славен |
1.60 |
3.83 |
4.70 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Осиек |
2.01 |
3.48 |
3.20 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
1 - 0 |
Локомотив Загреб |
1.93 |
3.24 |
3.70 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Хайдук Сплит - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
Линкълн Ред Импс |
1 - 0 |
Хайдук Сплит |
8.26 |
4.71 |
1.35 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
5 - 0 |
ХНК Горица |
1.30 |
4.85 |
8.23 |
| 26.10.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 2 |
Хайдук Сплит |
4.13 |
3.75 |
1.70 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Тун |
0 - 1 |
Хайдук Сплит |
2.78 |
3.59 |
2.31 |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
Вараждин |
1.75 |
3.42 |
4.32 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
Хайдук Сплит |
2 - 1 |
Аякс |
4.65 |
4.13 |
1.64 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 1 |
Динамо Загреб |
2.94 |
3.48 |
2.13 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Риека |
3 - 0 |
Хайдук Сплит |
1.91 |
3.33 |
3.64 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
Славен |
1.27 |
5.51 |
7.84 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Рудеш Загреб |
0 - 4 |
Хайдук Сплит |
8.63 |
5.17 |
1.27 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Осиек |
2.01 |
3.48 |
3.20 |
| 21.04.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
0 - 1 |
Осиек |
1.37 |
4.32 |
7.25 |
| 15.02.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 2 |
Хайдук Сплит |
4.02 |
3.29 |
1.83 |
| 08.11.2025 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 0 |
Осиек |
1.52 |
3.78 |
5.65 |
| 24.08.2025 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 2 |
Хайдук Сплит |
2.97 |
3.10 |
2.28 |
| 27.04.2025 |
Първа Лига |
Осиек |
2 - 0 |
Хайдук Сплит |
3.82 |
3.17 |
1.90 |
| 22.02.2025 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Осиек |
1.65 |
3.56 |
4.79 |
| 24.11.2024 |
Първа Лига |
Осиек |
2 - 2 |
Хайдук Сплит |
2.79 |
3.11 |
2.37 |
| 31.08.2024 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
Осиек |
1.59 |
3.93 |
4.62 |
| 14.04.2024 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 2 |
Осиек |
1.58 |
3.64 |
5.29 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Осиек имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хайдук Сплит |
12 |
8 |
2 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
26 |
| 2 |
Динамо Загреб |
11 |
7 |
1 |
3 |
25 |
14 |
+11 |
22 |
| 3 |
Осиек |
12 |
6 |
2 |
4 |
22 |
17 |
+5 |
20 |
| 4 |
Вараждин |
12 |
5 |
4 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 5 |
Риека |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 6 |
Истра 1961 |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
16 |
| 7 |
Славен |
12 |
4 |
1 |
7 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 8 |
Рудеш Загреб |
12 |
4 |
1 |
7 |
15 |
27 |
-12 |
13 |
| 9 |
Локомотив Загреб |
12 |
3 |
2 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
11 |
| 10 |
ХНК Горица |
12 |
1 |
4 |
7 |
7 |
20 |
-13 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Осиек |
|
| Хайдук Сплит |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Осиек |
Осиек |
|
Хайдук Сплит |
Хайдук Сплит |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хайдук Сплит |
|
4 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Динамо Загреб |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 3 |
Осиек |
- |
- |
- |
|
4 - 0 |
|
|
| 4 |
Вараждин |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Риека |
|
4 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Истра 1961 |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Славен |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Рудеш Загреб |
0 - 1 |
1 - 6 |
0 - 1 |
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 9 |
Локомотив Загреб |
1 - 0 |
1 - 3 |
1 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
ХНК Горица |
1 - 1 |
0 - 2 |
1 - 1 |
|
5 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Осиек |
Хайдук Сплит |
| Победи |
6 |
8 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
22 |
26 |
| Получени Голове |
17 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
2.17 |
| Средно Получени |
1.42 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
75% |
92% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
42% |
| Над 1.5 |
75% |
83% |
| Над 2.5 |
58% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
9 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.80 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
83% |
80% |
| Мачове Получил |
67% |
80% |
| Гол/Гол |
50% |
60% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
33% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.50 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака