Белгия - Купа на Белгия (2016 - 2017)
вторник, 17 януари, 2017
21:30
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.40 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.01.2017 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Остенде, а гостите от Генк.
Разстоянието между двата града е 183.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Батимонт Солар Парк,
който има капацитет от
8 432 места.
Размерите на терена са 120 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Батимонт Солар Парк.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Остенде - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2017 |
Приятелски срещи |
Остенде |
1 - 0 |
Янбиан Фуде |
- |
- |
- |
| 10.01.2017 |
Приятелски срещи |
Остенде |
1 - 2 |
Шалке 04 |
5.48 |
4.11 |
1.48 |
| 26.12.2016 |
Про Лига |
Остенде |
1 - 3 |
Ойпен |
1.43 |
4.59 |
6.31 |
| 21.12.2016 |
Про Лига |
Кортрийк |
0 - 2 |
Остенде |
2.63 |
3.27 |
2.56 |
| 17.12.2016 |
Про Лига |
Остенде |
1 - 1 |
Зулте Варегем |
2.09 |
3.45 |
3.25 |
| 14.12.2016 |
Купа на Белгия |
Остенде |
1 - 0 |
КАА Гент |
3.04 |
3.27 |
2.22 |
| 11.12.2016 |
Про Лига |
КАА Гент |
1 - 1 |
Остенде |
1.59 |
3.85 |
5.44 |
| 03.12.2016 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
2 - 0 |
Остенде |
1.50 |
4.20 |
5.75 |
| 30.11.2016 |
Купа на Белгия |
Тубиз |
3 - 3 |
Остенде |
3.01 |
3.27 |
2.25 |
| 27.11.2016 |
Про Лига |
Остенде |
6 - 0 |
Генк |
2.22 |
3.49 |
2.95 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Генк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.01.2017 |
Приятелски срещи |
Дармщат 98 |
0 - 1 |
Генк |
2.42 |
3.49 |
2.41 |
| 27.12.2016 |
Про Лига |
Генк |
2 - 0 |
КАА Гент |
2.66 |
3.14 |
2.60 |
| 21.12.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
1 - 0 |
Генк |
2.05 |
3.43 |
3.37 |
| 18.12.2016 |
Про Лига |
Генк |
2 - 2 |
Стандарт Лиеж |
2.36 |
3.24 |
2.92 |
| 14.12.2016 |
Купа на Белгия |
Шарлероа |
1 - 1 |
Генк |
2.45 |
3.26 |
2.73 |
| 09.12.2016 |
ЛЕ група F |
Сасуоло |
0 - 2 |
Генк |
2.15 |
3.45 |
3.36 |
| 04.12.2016 |
Про Лига |
Генк |
1 - 2 |
Локерен |
1.53 |
3.96 |
6.04 |
| 30.11.2016 |
Купа на Белгия |
СК Беверен |
1 - 3 |
Генк |
3.14 |
3.32 |
2.15 |
| 27.11.2016 |
Про Лига |
Остенде |
6 - 0 |
Генк |
2.22 |
3.49 |
2.95 |
| 24.11.2016 |
ЛЕ група F |
Генк |
1 - 0 |
Рапид Виена |
2.19 |
3.45 |
3.27 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.11.2016 |
Про Лига |
Остенде |
6 - 0 |
Генк |
2.22 |
3.49 |
2.95 |
| 31.07.2016 |
Про Лига |
Генк |
2 - 1 |
Остенде |
1.81 |
3.55 |
4.15 |
| 14.05.2016 |
Група за Титлата |
Остенде |
2 - 1 |
Генк |
2.96 |
3.39 |
2.26 |
| 08.04.2016 |
Група за Титлата |
Генк |
4 - 0 |
Остенде |
1.60 |
3.92 |
5.04 |
| 13.03.2016 |
Про Лига |
Генк |
4 - 1 |
Остенде |
1.64 |
3.85 |
4.85 |
| 27.10.2015 |
Про Лига |
Остенде |
3 - 2 |
Генк |
2.32 |
3.33 |
2.94 |
| 03.02.2015 |
Про Лига |
Генк |
1 - 1 |
Остенде |
1.63 |
3.71 |
5.12 |
| 30.08.2014 |
Про Лига |
Остенде |
1 - 1 |
Генк |
2.43 |
3.29 |
2.73 |
| 15.01.2014 |
Купа на Белгия |
Остенде |
0 - 0 |
Генк |
3.25 |
3.30 |
1.95 |
| 18.12.2013 |
Купа на Белгия |
Генк |
0 - 0 |
Остенде |
1.42 |
4.00 |
6.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Остенде имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Остенде класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Генк класиране в Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
21 |
13 |
4 |
4 |
40 |
15 |
+25 |
43 |
| 2 |
Андерлехт |
21 |
12 |
5 |
4 |
45 |
21 |
+24 |
41 |
| 3 |
Зулте Варегем |
21 |
11 |
7 |
3 |
32 |
20 |
+12 |
40 |
| 4 |
Остенде |
21 |
10 |
6 |
5 |
39 |
25 |
+14 |
36 |
| 5 |
Мехелен |
21 |
10 |
5 |
6 |
28 |
23 |
+5 |
35 |
| 6 |
Шарлероа |
21 |
9 |
7 |
5 |
25 |
22 |
+3 |
34 |
| 7 |
КАА Гент |
21 |
9 |
5 |
7 |
31 |
23 |
+8 |
32 |
| 8 |
Стандарт Лиеж |
21 |
9 |
7 |
5 |
39 |
24 |
+15 |
31 |
| 9 |
Генк |
20 |
8 |
4 |
8 |
25 |
30 |
-5 |
28 |
| 10 |
Локерен |
21 |
6 |
6 |
9 |
20 |
25 |
-5 |
24 |
| 11 |
Кортрийк |
21 |
6 |
6 |
9 |
29 |
40 |
-11 |
24 |
| 12 |
Сент Трюиден |
21 |
5 |
5 |
11 |
24 |
32 |
-8 |
20 |
| 13 |
Ойпен |
21 |
5 |
5 |
11 |
32 |
50 |
-18 |
20 |
| 14 |
СК Беверен |
20 |
4 |
7 |
9 |
19 |
31 |
-12 |
19 |
| 15 |
Вестерло |
21 |
3 |
6 |
12 |
24 |
46 |
-22 |
15 |
| 16 |
Роял Ексел Мускрон |
21 |
3 |
3 |
15 |
18 |
43 |
-25 |
12 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.40 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.01.2017 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите