Белгия - Купа на Белгия (2023 - 2024)
21:00
Остенде
Генк
с резултат 2 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 5.00 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.17 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.17 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.12.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Остенде, а гостите от Генк. Разстоянието между двата града е 183.1 км. Мачът ще се играе на стадион Батимонт Солар Парк, който има капацитет от 8 432 места. Размерите на терена са 120 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Батимонт Солар Парк. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | Чалънджър Лига | Остенде | 0 - 1 | К. Лиерс С.К. | 1.80 | 3.67 | 3.73 |
| 25.11.2023 | Чалънджър Лига | Клуб Брюж Б | 3 - 3 | Остенде | 2.85 | 3.45 | 2.25 |
| 11.11.2023 | Чалънджър Лига | Остенде | 1 - 0 | Франк Боран | 1.78 | 3.72 | 3.84 |
| 03.11.2023 | Чалънджър Лига | Зулте Варегем | 0 - 1 | Остенде | 1.65 | 3.99 | 4.26 |
| 31.10.2023 | Купа на Белгия | Ойпен | 0 - 2 | Остенде | 1.64 | 4.00 | 4.28 |
| 27.10.2023 | Чалънджър Лига | Остенде | 0 - 0 | Патро Ейсден Маас. | 2.29 | 3.31 | 2.81 |
| 22.10.2023 | Чалънджър Лига | Дендер | 1 - 1 | Остенде | 2.04 | 3.46 | 3.23 |
| 12.10.2023 | Приятелски срещи | Остенде | 2 - 2 | Валансиен | - | - | - |
| 08.10.2023 | Чалънджър Лига | Остенде | 1 - 2 | Андерлехт Б | 1.79 | 3.59 | 3.90 |
| 30.09.2023 | Чалънджър Лига | Беершот | 1 - 1 | Остенде | 1.83 | 3.69 | 3.55 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | КАА Гент | 2.24 | 3.56 | 2.88 |
| 30.11.2023 | ЛК група F | Фиорентина | 2 - 1 | Генк | 1.55 | 4.18 | 5.29 |
| 25.11.2023 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | Генк | 3.64 | 3.69 | 1.89 |
| 12.11.2023 | Про Лига | Генк | 3 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 1.35 | 5.21 | 7.20 |
| 09.11.2023 | ЛК група F | Ференцварош | 1 - 1 | Генк | 2.34 | 3.46 | 2.80 |
| 04.11.2023 | Про Лига | Роял Антверпен | 3 - 2 | Генк | 2.14 | 3.56 | 3.07 |
| 29.10.2023 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 3 | Генк | 6.22 | 4.66 | 1.44 |
| 26.10.2023 | ЛК група F | Генк | 0 - 0 | Ференцварош | 1.75 | 3.88 | 4.07 |
| 22.10.2023 | Про Лига | Генк | 4 - 0 | Мехелен | 1.47 | 4.54 | 5.95 |
| 08.10.2023 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 1 | Генк | 2.15 | 3.64 | 3.03 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2023 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Остенде | 1.38 | 4.88 | 7.03 |
| 01.10.2022 | Про Лига | Остенде | 1 - 2 | Генк | 4.01 | 3.94 | 1.78 |
| 26.12.2021 | Про Лига | Остенде | 0 - 4 | Генк | 3.59 | 3.75 | 1.92 |
| 30.07.2021 | Про Лига | Генк | 3 - 4 | Остенде | 1.59 | 3.93 | 5.52 |
| 17.02.2021 | Про Лига | Остенде | 3 - 1 | Генк | 2.49 | 3.64 | 2.59 |
| 28.09.2020 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | Остенде | 1.71 | 3.95 | 4.43 |
| 07.03.2020 | Про Лига | Остенде | 2 - 4 | Генк | 3.52 | 3.71 | 1.96 |
| 21.09.2019 | Про Лига | Генк | 3 - 1 | Остенде | 1.34 | 5.15 | 8.36 |
| 16.12.2018 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | Остенде | 1.19 | 6.71 | 12.58 |
| 12.08.2018 | Про Лига | Остенде | 0 - 2 | Генк | 3.70 | 3.77 | 1.87 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Остенде имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Остенде класиране
Генк класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Унион Сент Жилоаз | 16 | +20 | 38 |
| 2 | Андерлехт | 16 | +15 | 34 |
| 3 | КАА Гент | 16 | +8 | 29 |
| 4 | Роял Антверпен | 16 | +18 | 27 |
| 5 | Клуб Брюж | 16 | +14 | 26 |
| 6 | Генк | 16 | +13 | 25 |
| 7 | Серкъл Брюж | 16 | +3 | 25 |
| 8 | Сент Трюиден | 16 | -4 | 22 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 16 | -7 | 20 |
| 10 | Мехелен | 16 | -5 | 18 |
| 11 | РУДМ Брюксел | 16 | -9 | 18 |
| 12 | Шарлероа | 16 | -8 | 17 |
| 13 | Ойпен | 16 | -14 | 15 |
| 14 | Оуд Хеверле Льовен | 16 | -11 | 12 |
| 15 | Вестерло | 16 | -11 | 11 |
| 16 | Кортрийк | 16 | -22 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 5.00 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.17 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.17 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.12.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра