Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:30
Остенде
Шарлероа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Остенде, а гостите от Шарлероа. Разстоянието между двата града е 140.5 км. Мачът ще се играе на стадион Батимонт Солар Парк, който има капацитет от 8 432 места. Размерите на терена са 120 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Батимонт Солар Парк. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Про Лига | СК Беверен | 0 - 1 | Остенде | 3.08 | 3.27 | 2.24 |
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 0 | Янбиан Фуде | - | - | - |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 2 | Шалке 04 | 5.48 | 4.11 | 1.48 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 3 | Ойпен | 1.43 | 4.59 | 6.31 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 2 | Остенде | 2.63 | 3.27 | 2.56 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.09 | 3.45 | 3.25 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.04 | 3.27 | 2.22 |
| 11.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.59 | 3.85 | 5.44 |
| 03.12.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 0 | Остенде | 1.50 | 4.20 | 5.75 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Шарлероа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2017 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 0 | Шарлероа | 1.65 | 3.60 | 5.32 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 2 | Андерлехт | 3.56 | 3.33 | 2.02 |
| 20.12.2016 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Шарлероа | 2.28 | 3.22 | 3.10 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.54 | 3.98 | 5.74 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.45 | 3.26 | 2.73 |
| 10.12.2016 | Про Лига | Ойпен | 2 - 2 | Шарлероа | 2.84 | 3.29 | 2.39 |
| 04.12.2016 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 3 | Стандарт Лиеж | 2.68 | 3.09 | 2.64 |
| 01.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 2 - 2 | Андерлехт | 3.21 | 3.36 | 2.11 |
| 26.11.2016 | Про Лига | СК Беверен | 0 - 1 | Шарлероа | 3.42 | 3.27 | 2.10 |
| 20.11.2016 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 1 | Локерен | 1.74 | 3.52 | 4.60 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2016 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 1 | Остенде | 2.14 | 3.35 | 3.23 |
| 05.03.2016 | Про Лига | Остенде | 2 - 1 | Шарлероа | 2.70 | 3.34 | 2.50 |
| 31.10.2015 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 1 | Остенде | 2.07 | 3.38 | 3.39 |
| 21.02.2015 | Про Лига | Остенде | 1 - 3 | Шарлероа | 2.75 | 3.21 | 2.48 |
| 03.12.2014 | Купа на Белгия | Шарлероа | 2 - 0 | Остенде | 1.91 | 3.38 | 3.78 |
| 25.10.2014 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Остенде | 2.10 | 3.31 | 3.28 |
| 01.02.2014 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 1 | Остенде | 2.16 | 3.32 | 3.11 |
| 28.09.2013 | Про Лига | Остенде | 1 - 0 | Шарлероа | 2.09 | 3.34 | 3.26 |
| 15.01.2012 | Чалънджър Лига | Остенде | 1 - 2 | Шарлероа | 2.31 | 3.27 | 2.74 |
| 03.09.2011 | Чалънджър Лига | Шарлероа | 2 - 2 | Остенде | 1.75 | 3.41 | 4.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Остенде имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 24.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 22 | +28 | 46 |
| 2 | Андерлехт | 22 | +26 | 44 |
| 3 | Зулте Варегем | 22 | +13 | 43 |
| 4 | Остенде | 22 | +15 | 39 |
| 5 | КАА Гент | 22 | +9 | 35 |
| 6 | Мехелен | 22 | +4 | 35 |
| 7 | Шарлероа | 22 | +2 | 34 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 22 | +12 | 31 |
| 9 | Генк | 21 | -4 | 31 |
| 10 | Локерен | 22 | -6 | 24 |
| 11 | Кортрийк | 22 | -12 | 24 |
| 12 | Сент Трюиден | 22 | -10 | 20 |
| 13 | Ойпен | 22 | -19 | 20 |
| 14 | СК Беверен | 21 | -13 | 19 |
| 15 | Вестерло | 22 | -21 | 18 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 22 | -24 | 15 |
Хронология в първенството
| Остенде | |
| Шарлероа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Остенде | Остенде | Шарлероа | Шарлероа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Андерлехт | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Зулте Варегем | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Остенде | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 5 | КАА Гент | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Мехелен | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Шарлероа | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Стандарт Лиеж | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Генк | 6 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | |||
| 10 | Локерен | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Кортрийк | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Сент Трюиден | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Ойпен | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | СК Беверен | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Вестерло | 5 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Остенде | Шарлероа | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 39 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 24 | 11 |
Форма в шампионата
| Остенде | Шарлероа | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 5 |
9
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 1 |
2
5 4 |
Голове в шампионата
| Остенде | Шарлероа | |
|
Вкарани
Получени |
40
25 |
25
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
11 |
10
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
