Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
19:00
Остенде
Зулте Варегем
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Остенде, а гостите от Варегем. Разстоянието между двата града е 51.8 км. Мачът ще се играе на стадион Батимонт Солар Парк, който има капацитет от 8 432 места. Размерите на терена са 120 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Батимонт Солар Парк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.04 | 3.27 | 2.22 |
| 11.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.59 | 3.85 | 5.44 |
| 03.12.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 0 | Остенде | 1.50 | 4.20 | 5.75 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | Тубиз | 3 - 3 | Остенде | 3.01 | 3.27 | 2.25 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Остенде | 6 - 0 | Генк | 2.22 | 3.49 | 2.95 |
| 19.11.2016 | Про Лига | Остенде | 5 - 0 | Вестерло | 1.34 | 5.00 | 7.76 |
| 06.11.2016 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 1 | Остенде | 1.50 | 4.26 | 5.75 |
| 30.10.2016 | Про Лига | Остенде | 3 - 1 | Стандарт Лиеж | 2.62 | 3.30 | 2.58 |
| 25.10.2016 | Про Лига | Локерен | 1 - 2 | Остенде | 2.47 | 3.38 | 2.67 |
| 21.10.2016 | Про Лига | Остенде | 2 - 2 | Кортрийк | 1.84 | 3.61 | 3.93 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Зулте Варегем - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Зулте Варегем | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.63 | 3.73 | 4.92 |
| 09.12.2016 | Про Лига | Локерен | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.55 | 3.21 | 2.69 |
| 03.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | СК Беверен | 1.46 | 4.30 | 6.35 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | АСВ Гел | 1 - 1 | Зулте Варегем | 7.33 | 4.52 | 1.36 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 4 - 1 | Зулте Варегем | 1.89 | 3.49 | 3.81 |
| 20.11.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 3 - 2 | Андерлехт | 2.90 | 3.26 | 2.37 |
| 05.11.2016 | Про Лига | Вестерло | 1 - 2 | Зулте Варегем | 4.12 | 3.61 | 1.80 |
| 29.10.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Клуб Брюж | 2.82 | 3.35 | 2.39 |
| 26.10.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.60 | 3.29 | 2.60 |
| 22.10.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 2 - 0 | Локерен | 1.65 | 3.89 | 4.75 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | Остенде | 2.33 | 3.39 | 2.86 |
| 29.04.2016 | Група за Титлата | Зулте Варегем | 1 - 2 | Остенде | 2.46 | 3.44 | 2.65 |
| 19.04.2016 | Група за Титлата | Остенде | 3 - 3 | Зулте Варегем | 2.02 | 3.54 | 3.37 |
| 27.12.2015 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Остенде | 2.42 | 3.44 | 2.73 |
| 29.08.2015 | Про Лига | Остенде | 0 - 2 | Зулте Варегем | 1.90 | 3.49 | 3.82 |
| 14.07.2015 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 3 | Зулте Варегем | 2.35 | 3.40 | 2.60 |
| 15.03.2015 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 4 | Остенде | 1.88 | 3.55 | 3.79 |
| 07.11.2014 | Про Лига | Остенде | 1 - 3 | Зулте Варегем | 2.32 | 3.26 | 2.87 |
| 12.07.2014 | Приятелски срещи | Остенде | 3 - 3 | Зулте Варегем | 2.49 | 3.49 | 2.35 |
| 21.12.2013 | Про Лига | Зулте Варегем | 2 - 2 | Остенде | 1.41 | 4.29 | 7.09 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Остенде имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зулте Варегем | 18 | +11 | 35 |
| 2 | Клуб Брюж | 18 | +17 | 34 |
| 3 | Андерлехт | 18 | +17 | 32 |
| 4 | Остенде | 18 | +14 | 32 |
| 5 | КАА Гент | 18 | +13 | 32 |
| 6 | Шарлероа | 18 | +4 | 31 |
| 7 | Стандарт Лиеж | 18 | +15 | 28 |
| 8 | Мехелен | 18 | +2 | 28 |
| 9 | Кортрийк | 18 | -2 | 24 |
| 10 | Генк | 17 | -6 | 24 |
| 11 | Локерен | 18 | -7 | 19 |
| 12 | Ойпен | 18 | -13 | 17 |
| 13 | Сент Трюиден | 18 | -8 | 16 |
| 14 | СК Беверен | 17 | -12 | 15 |
| 15 | Роял Ексел Мускрон | 18 | -22 | 11 |
| 16 | Вестерло | 18 | -23 | 11 |
Хронология в първенството
| Остенде | |
| Зулте Варегем | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Остенде | Остенде | Зулте Варегем | Зулте Варегем | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Зулте Варегем | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Клуб Брюж | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | Андерлехт | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 4 | Остенде | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | КАА Гент | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 6 | Шарлероа | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Стандарт Лиеж | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 8 | Мехелен | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 9 | Кортрийк | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Генк | 6 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Локерен | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Ойпен | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 13 | Сент Трюиден | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | СК Беверен | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 15 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | |||
| 16 | Вестерло | 5 - 0 | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Остенде | Зулте Варегем | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 32 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 23 | 16 |
Форма в шампионата
| Остенде | Зулте Варегем | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 4 |
10
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 0 |
5
1 3 |
Голове в шампионата
| Остенде | Зулте Варегем | |
|
Вкарани
Получени |
35
21 |
30
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
7 |
16
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.29 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
