Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 23 август, 2026
18:30
Отрант-Олимпик Улцин
Дечич Тузи
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Отрант-Олимпик Улцин
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.28 |
2.95 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.73 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Улцин, а гостите от Тузи.
Разстоянието между двата града е 49.3 км.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отрант-Олимпик Улцин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
1 - 4 |
Отрант-Олимпик |
1.97 |
3.04 |
3.59 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
0 - 0 |
Петровац |
2.67 |
2.84 |
2.58 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
2 - 1 |
Отрант-Олимпик |
2.05 |
3.21 |
3.11 |
| 19.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Отрант-Олимпик |
2.81 |
3.06 |
2.35 |
| 06.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
1 - 0 |
Отрант-Олимпик |
1.92 |
3.42 |
3.25 |
| 22.04.2026 |
Купа Черна Гора |
Отрант-Олимпик |
1 - 2 |
Дечич Тузи |
- |
- |
- |
| 07.02.2026 |
Приятелски срещи |
Сутиеска Никшич |
1 - 1 |
Отрант-Олимпик |
1.86 |
3.57 |
3.29 |
| 26.11.2025 |
Купа Черна Гора |
Петровац |
2 - 2 |
Отрант-Олимпик |
1.94 |
3.15 |
3.48 |
| 22.10.2025 |
Купа Черна Гора |
Отрант-Олимпик |
1 - 1 |
Рудар Плевля |
1.16 |
5.86 |
12.50 |
| 24.05.2025 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
1 - 5 |
Отрант-Олимпик |
2.44 |
3.12 |
2.60 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 0 |
Бокели Котор |
1.47 |
3.58 |
7.02 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 2 |
Дечич Тузи |
2.15 |
2.87 |
3.36 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.77 |
3.18 |
4.27 |
| 15.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дечич Тузи |
1 - 2 |
Лиепая |
2.63 |
3.27 |
2.50 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Лиепая |
1 - 0 |
Дечич Тузи |
1.68 |
3.46 |
4.84 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дечич Тузи |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.08 |
3.08 |
3.25 |
| 17.06.2026 |
Приятелски срещи |
Влазня |
1 - 1 |
Дечич Тузи |
- |
- |
- |
| 28.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
0 - 1 |
Морнар Бар |
3.17 |
2.98 |
2.13 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Дечич Тузи |
1.65 |
3.37 |
4.86 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.55 |
2.99 |
2.55 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
1 - 0 |
Отрант-Олимпик |
1.92 |
3.42 |
3.25 |
| 22.04.2026 |
Купа Черна Гора |
Отрант-Олимпик |
1 - 2 |
Дечич Тузи |
- |
- |
- |
| 04.05.2025 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
2 - 2 |
Отрант-Олимпик |
2.47 |
3.06 |
2.63 |
| 08.03.2025 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
2 - 0 |
Дечич Тузи |
3.43 |
3.15 |
1.93 |
| 27.10.2024 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Отрант-Олимпик |
1.58 |
3.36 |
5.22 |
| 25.08.2024 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
2 - 2 |
Дечич Тузи |
4.64 |
3.50 |
1.63 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Отрант-Олимпик Улцин имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 23.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Морнар Бар |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 2 |
Дечич Тузи |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 3 |
Бокели Котор |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 4 |
Петровац |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
5 |
| 5 |
Йезеро Плав |
4 |
1 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
5 |
| 6 |
Отрант-Олимпик Улцин |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 7 |
Младост Доня Горица |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 8 |
Будучност Подгорица |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 9 |
Арсенал Тиват |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
| 10 |
Сутиеска Никшич |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Отрант-Олимпик Улцин |
|
| Дечич Тузи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Отрант-Олимпик Улцин |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
Дечич Тузи |
Дечич Тузи |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Морнар Бар |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Дечич Тузи |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Бокели Котор |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Петровац |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Йезеро Плав |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Отрант-Олимпик Улцин |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Младост Доня Горица |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Будучност Подгорица |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Арсенал Тиват |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Сутиеска Никшич |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Отрант-Олимпик Улцин |
Дечич Тузи |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
0% |
| Гол/Гол |
67% |
0% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
67% |
0% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.28 |
2.95 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.73 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Отрант-Олимпик Улцин
Няма гласували за футболния мач