Румъния - Лига I (2026 - 2027)
събота, 18 юли, 2026
18:30
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.20 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.36 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Галац, а гостите от Клуж-Напока.
Разстоянието между двата града е 372.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Оцелул,
който има капацитет от
13 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Оцелул.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оцелул Галац - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фарул Констанца |
0 - 0 |
Оцелул Галац |
2.20 |
3.11 |
2.89 |
| 18.05.2026 |
Група за Изпадане |
Петролул Плоещ |
1 - 5 |
Оцелул Галац |
1.58 |
3.57 |
5.46 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
3 - 2 |
Фарул Констанца |
2.26 |
3.22 |
2.90 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
2 - 2 |
Металоглобус Б. |
1.35 |
4.46 |
7.59 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
1 - 1 |
Оцелул Галац |
1.80 |
3.37 |
4.12 |
| 17.04.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
1 - 0 |
УТА Арад |
2.38 |
3.12 |
2.86 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
4 - 0 |
Оцелул Галац |
1.47 |
4.15 |
5.74 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
2 - 0 |
Херманщат |
2.48 |
3.05 |
2.73 |
| 23.03.2026 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
2 - 1 |
Оцелул Галац |
3.09 |
3.05 |
2.26 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
2 - 3 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.76 |
3.37 |
4.28 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Клуж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуж |
1 - 0 |
Карпати Лвов |
2.14 |
3.14 |
3.07 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуж |
1 - 1 |
Ной Ереван |
1.60 |
3.93 |
4.14 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпия Любляна |
1 - 1 |
Клуж |
2.65 |
3.25 |
2.33 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
1 - 2 |
Клуж |
- |
- |
- |
| 22.05.2026 |
Група за Титлата |
Клуж |
1 - 1 |
Арджеш Питещ |
1.50 |
3.85 |
5.81 |
| 16.05.2026 |
Група за Титлата |
Динамо Букурещ |
0 - 0 |
Клуж |
2.20 |
3.17 |
3.11 |
| 08.05.2026 |
Група за Титлата |
Клуж |
0 - 0 |
Университатя Крайова |
2.69 |
3.05 |
2.51 |
| 04.05.2026 |
Група за Титлата |
Рапид Букурещ |
1 - 2 |
Клуж |
2.26 |
3.25 |
2.90 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Клуж |
1 - 0 |
Университатя Клуж |
2.14 |
3.28 |
3.08 |
| 17.04.2026 |
Група за Титлата |
Арджеш Питещ |
0 - 1 |
Клуж |
2.93 |
2.89 |
2.45 |
Общо 5 победи и 5 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.01.2026 |
Лига I |
Клуж |
1 - 0 |
Оцелул Галац |
2.12 |
3.02 |
3.41 |
| 24.08.2025 |
Лига I |
Оцелул Галац |
4 - 1 |
Клуж |
3.48 |
3.05 |
2.10 |
| 22.12.2024 |
Лига I |
Клуж |
3 - 2 |
Оцелул Галац |
1.73 |
3.15 |
5.03 |
| 11.11.2024 |
Лига I |
Оцелул Галац |
0 - 1 |
Клуж |
3.66 |
2.86 |
2.14 |
| 27.02.2024 |
Лига I |
Оцелул Галац |
2 - 2 |
Клуж |
4.98 |
3.59 |
1.64 |
| 23.10.2023 |
Лига I |
Клуж |
0 - 0 |
Оцелул Галац |
1.21 |
5.57 |
13.69 |
| 07.04.2015 |
Лига I |
Клуж |
1 - 0 |
Оцелул Галац |
1.59 |
3.46 |
5.59 |
| 20.09.2014 |
Лига I |
Оцелул Галац |
0 - 1 |
Клуж |
5.90 |
3.87 |
1.50 |
| 13.04.2014 |
Лига I |
Оцелул Галац |
0 - 1 |
Клуж |
2.01 |
3.27 |
3.34 |
| 07.10.2013 |
Лига I |
Клуж |
7 - 2 |
Оцелул Галац |
1.54 |
3.65 |
5.69 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Оцелул Галац имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига I класиране към 18.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК ФКСБ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Ботошани |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 2 |
Волунтари |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 4 |
Арджеш Питещ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 5 |
Динамо Букурещ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Клуж |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Корвинул Хунедоара |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Оцелул Галац |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Петролул Плоещ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Рапид Букурещ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Сепси Сфънту Георге |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Университатя Клуж |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Университатя Крайова |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
УТА Арад |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Фарул Констанца |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Оцелул Галац |
Клуж |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.20 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.36 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите