Белгия - Група за Европейските турнири (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
21:45
Оуд Хеверле Льовен
Роял Антверпен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Оуд Хеверле Льовен
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льовен, а гостите от Антверпен.
Разстоянието между двата града е 43.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадуим Ден Дрееф,
който има капацитет от
9 493 места, от които седящи 4 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадуим Ден Дрееф.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оуд Хеверле Льовен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Група Европа |
Стандарт Лиеж |
2 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.97 |
3.52 |
3.48 |
| 02.05.2026 |
Група Европа |
Вестерло |
3 - 3 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.86 |
3.76 |
3.70 |
| 25.04.2026 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 2 |
Шарлероа |
2.72 |
3.36 |
2.42 |
| 21.04.2026 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 2 |
Вестерло |
2.80 |
3.49 |
2.32 |
| 18.04.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
2 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
2.21 |
3.32 |
3.07 |
| 12.04.2026 |
Група Европа |
Генк |
0 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.65 |
3.93 |
4.63 |
| 04.04.2026 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 3 |
Стандарт Лиеж |
2.06 |
3.25 |
3.50 |
| 22.03.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
Роял Антверпен |
2.12 |
3.30 |
3.30 |
| 14.03.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
0 - 2 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.81 |
3.60 |
4.03 |
| 07.03.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 1 |
Вестерло |
2.36 |
3.49 |
2.73 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Роял Антверпен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
0 - 1 |
Шарлероа |
2.41 |
3.36 |
2.74 |
| 03.05.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
0 - 5 |
Стандарт Лиеж |
1.84 |
3.56 |
3.98 |
| 25.04.2026 |
Група Европа |
Вестерло |
2 - 4 |
Роял Антверпен |
2.09 |
3.55 |
3.15 |
| 21.04.2026 |
Група Европа |
Стандарт Лиеж |
1 - 2 |
Роял Антверпен |
2.52 |
3.19 |
2.72 |
| 18.04.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
2 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
2.21 |
3.32 |
3.07 |
| 10.04.2026 |
Група Европа |
Шарлероа |
2 - 1 |
Роял Антверпен |
1.75 |
3.49 |
4.63 |
| 03.04.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
1 - 2 |
Генк |
3.37 |
3.40 |
2.05 |
| 22.03.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
Роял Антверпен |
2.12 |
3.30 |
3.30 |
| 15.03.2026 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
1 - 1 |
Стандарт Лиеж |
2.10 |
3.15 |
3.56 |
| 06.03.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
0 - 0 |
Роял Антверпен |
1.98 |
3.30 |
3.75 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Група Европа |
Роял Антверпен |
2 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
2.21 |
3.32 |
3.07 |
| 22.03.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
Роял Антверпен |
2.12 |
3.30 |
3.30 |
| 10.08.2025 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
3 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.82 |
3.55 |
4.17 |
| 22.02.2025 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
2 - 2 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.89 |
3.54 |
3.86 |
| 20.10.2024 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 1 |
Роял Антверпен |
3.08 |
3.39 |
2.18 |
| 24.01.2024 |
Купа на Белгия |
Оуд Хеверле Льовен |
2 - 3 |
Роял Антверпен |
5.07 |
4.00 |
1.56 |
| 02.12.2023 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
1 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.31 |
5.40 |
8.36 |
| 18.08.2023 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 1 |
Роял Антверпен |
4.59 |
3.97 |
1.66 |
| 26.02.2023 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 1 |
Роял Антверпен |
3.25 |
3.46 |
2.08 |
| 07.08.2022 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
4 - 2 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.60 |
4.20 |
4.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Оуд Хеверле Льовен имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Група за Европейските турнири класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Генк |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
33 |
| 2 |
Стандарт Лиеж |
7 |
4 |
1 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
33 |
| 3 |
Вестерло |
7 |
3 |
1 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
30 |
| 4 |
Шарлероа |
7 |
4 |
1 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
30 |
| 5 |
Роял Антверпен |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
27 |
| 6 |
Оуд Хеверле Льовен |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
14 |
-9 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Оуд Хеверле Льовен |
|
| Роял Антверпен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Оуд Хеверле Льовен |
Оуд Хеверле Льовен |
|
Роял Антверпен |
Роял Антверпен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Генк |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Стандарт Лиеж |
1 - 3 |
2 - 1 |
1 - 3 |
|
0 - 5 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Вестерло |
0 - 2 |
3 - 3 |
0 - 2 |
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 4 |
Шарлероа |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Роял Антверпен |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Оуд Хеверле Льовен |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Оуд Хеверле Льовен |
Роял Антверпен |
| Победи |
9 |
12 |
| Равни |
9 |
8 |
| Загуби |
19 |
17 |
| Вкарани Голове |
37 |
41 |
| Получени Голове |
57 |
45 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.11 |
| Средно Получени |
1.54 |
1.22 |
| Мачове Вкарал |
65% |
62% |
| Мачове Получил |
76% |
78% |
| Гол/Гол |
49% |
46% |
| Над 1.5 |
73% |
73% |
| Над 2.5 |
46% |
41% |
| Над 3.5 |
27% |
16% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
5 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
9 |
9 |
| Вкарани Голове |
19 |
17 |
| Получени Голове |
25 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
0.94 |
| Средно Получени |
1.39 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
67% |
50% |
| Мачове Получил |
78% |
72% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
72% |
61% |
| Над 2.5 |
44% |
28% |
| Над 3.5 |
28% |
11% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Оуд Хеверле Льовен
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака