Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
21:30
Оуд Хеверле Льовен
Рьозеларе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.30 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льовен, а гостите от Рьозеларе. Разстоянието между двата града е 110.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стадуим Ден Дрееф, който има капацитет от 9 493 места, от които седящи 4 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стадуим Ден Дрееф. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оуд Хеверле Льовен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.36 | 3.22 | 2.77 |
| 27.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 0 | Серкъл Брюж | 2.17 | 3.23 | 3.07 |
| 18.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 0 | Роял Антверпен | 2.75 | 3.12 | 2.42 |
| 12.11.2016 | Чалънджър Лига | Ломел | 2 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.78 | 3.26 | 2.32 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 1 | Лиерс | 2.91 | 3.27 | 2.23 |
| 29.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 2.64 | 3.23 | 2.43 |
| 22.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 2 - 0 | Серкъл Брюж | 2.25 | 3.32 | 2.84 |
| 16.10.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 2 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 1.74 | 3.56 | 4.09 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Рьозеларе | 2.28 | 3.32 | 2.83 |
| 05.10.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 2.37 | 3.25 | 2.72 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Рьозеларе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Ломел | 1.72 | 3.56 | 4.31 |
| 25.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Лиерс | 2.43 | 3.18 | 2.71 |
| 19.11.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | Рьозеларе | 2.73 | 3.17 | 2.41 |
| 12.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Тубиз | 1.92 | 3.39 | 3.53 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Роял Антверпен | 2.44 | 3.19 | 2.67 |
| 28.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | Рьозеларе | 2.29 | 3.32 | 2.74 |
| 24.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Рьозеларе | 2.86 | 3.35 | 2.22 |
| 16.10.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 0 | Тубиз | 2.10 | 3.40 | 3.05 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Рьозеларе | 2.28 | 3.32 | 2.83 |
| 05.10.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 0 | Ломел | 1.92 | 3.46 | 3.48 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Рьозеларе | 2.28 | 3.32 | 2.83 |
| 20.08.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.76 | 3.25 | 2.33 |
| 14.02.2015 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 4 - 0 | Рьозеларе | 1.52 | 3.77 | 5.49 |
| 28.09.2014 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 0 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 2.81 | 3.34 | 2.20 |
| 26.03.2011 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 0 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 3.47 | 3.29 | 1.93 |
| 31.10.2010 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 3 - 0 | Рьозеларе | 1.67 | 3.57 | 4.25 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Оуд Хеверле Льовен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 10.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Оуд Хеверле Льовен | 4 | +3 | 8 |
| 2 | Рьозеларе | 4 | +2 | 8 |
| 3 | Лиерс | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Серкъл Брюж | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Роял Антверпен | 4 | +2 | 6 |
| 6 | Тубиз | 4 | -4 | 4 |
| 7 | Ломел | 5 | -3 | 2 |
| 8 | Унион Сент Жилоаз | 5 | -4 | 2 |
Хронология в първенството
| Оуд Хеверле Льовен | |
| Рьозеларе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Оуд Хеверле Льовен | Оуд Хеверле Льовен | Рьозеларе | Рьозеларе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Оуд Хеверле Льовен | - | - | - | ||||
| 2 | Рьозеларе | - | - | - | ||||
| 3 | Лиерс | 2 - 1 | ||||||
| 4 | Серкъл Брюж | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 5 | Роял Антверпен | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Тубиз | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Ломел | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Оуд Хеверле Льовен | Рьозеларе | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 8 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 4 | 1 |
Форма в шампионата
| Оуд Хеверле Льовен | Рьозеларе | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 0 |
2
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Оуд Хеверле Льовен | Рьозеларе | |
|
Вкарани
Получени |
5
2 |
5
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.30 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
