Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
четвъртък, 22 февруари, 2018
05:06
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.79 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.28 |
2.39 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пачука, а гостите от Селая.
Разстоянието между двата града е 221.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Идалго,
който има капацитет от
30 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Идалго.
Мачът ще се играе в 21:06 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пачука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 1 |
Пачука |
2.14 |
3.27 |
3.12 |
| 15.02.2018 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 0 |
Тихуана |
1.84 |
3.33 |
4.01 |
| 12.02.2018 |
Лига МХ |
Веракрус |
0 - 1 |
Пачука |
3.05 |
3.20 |
2.21 |
| 04.02.2018 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Атлетико Морелия |
1.77 |
3.45 |
4.21 |
| 28.01.2018 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 2 |
Пачука |
1.77 |
3.36 |
4.34 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Селая |
0 - 1 |
Пачука |
3.32 |
3.23 |
2.02 |
| 21.01.2018 |
Лига МХ |
Пачука |
3 - 1 |
Лобос БУАП Пуебла |
1.76 |
3.60 |
4.08 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Пачука |
0 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.43 |
4.10 |
6.11 |
| 14.01.2018 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
2 - 2 |
Пачука |
1.90 |
3.30 |
3.74 |
| 07.01.2018 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.82 |
3.44 |
3.92 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Селая - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.02.2018 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
0 - 1 |
Селая |
2.56 |
3.08 |
2.54 |
| 14.02.2018 |
Лига Експансион |
Венадос |
0 - 0 |
Селая |
2.25 |
3.19 |
2.83 |
| 11.02.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
0 - 1 |
Сакатепек |
1.90 |
3.16 |
3.74 |
| 07.02.2018 |
Копа Мексико |
Селая |
1 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.77 |
3.25 |
4.28 |
| 04.02.2018 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
3 - 2 |
Селая |
2.08 |
3.23 |
3.13 |
| 31.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Мурсиелагос |
1.58 |
3.47 |
5.39 |
| 27.01.2018 |
Лига Експансион |
Симаронес де Сонора |
1 - 0 |
Селая |
2.64 |
3.03 |
2.50 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Селая |
0 - 1 |
Пачука |
3.32 |
3.23 |
2.02 |
| 21.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Атланте |
2.11 |
3.14 |
3.17 |
| 14.01.2018 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 1 |
Селая |
2.30 |
3.15 |
2.79 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Селая |
0 - 1 |
Пачука |
3.32 |
3.23 |
2.02 |
| 27.01.2016 |
Копа Мексико |
Пачука |
2 - 1 |
Селая |
1.41 |
3.98 |
6.96 |
| 21.01.2016 |
Копа Мексико |
Селая |
1 - 1 |
Пачука |
3.41 |
3.25 |
1.97 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Пачука имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пачука класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
8 |
4 |
4 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
16 |
| 2 |
Сантос Лагуна |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
14 |
| 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 4 |
Пуебла |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 5 |
Атлетико Морелия |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 6 |
Некакса Агуаскалиентес |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 7 |
Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Тихуана |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 9 |
Депортиво Толука |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 10 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Пачука |
8 |
3 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
11 |
| 12 |
Леон |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 13 |
Керетаро |
8 |
2 |
3 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 14 |
Веракрус |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
9 |
| 15 |
Крус Асул |
8 |
1 |
5 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 16 |
Чивас Гуадалахара |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 17 |
Лобос БУАП Пуебла |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
| 18 |
Атлас Гуадалахара |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
Селая класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.79 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.28 |
2.39 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите