Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
03:06
Пачука
Веракрус
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пачука, а гостите от Веракрус. Разстоянието между двата града е 291.4 км. Мачът ще се играе на стадион Идалго, който има капацитет от 30 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Идалго. Мачът ще се играе в 19:06 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2017 | КОНКАКАФ ШК | Депортиво Саприса | 0 - 0 | Пачука | 2.89 | 3.10 | 2.31 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 0 | Пачука | 1.92 | 3.34 | 3.73 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.09 | 3.22 | 3.31 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | Пачука | 2.83 | 3.22 | 2.36 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Депортиво Толука | 1.82 | 3.57 | 3.84 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 0 | Пачука | 2.82 | 3.20 | 2.37 |
| 15.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Хагуарес де Чиапас | 1.35 | 4.66 | 7.42 |
| 08.01.2017 | Лига МХ | Леон | 2 - 4 | Пачука | 2.40 | 3.26 | 2.72 |
| 28.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Пачука | 0 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.66 | 3.62 | 4.72 |
| 25.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Некакса Агуаскалиентес | 2 - 1 | Пачука | 2.64 | 3.10 | 2.57 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Веракрус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2017 | Копа Мексико | Селая | 1 - 1 | Веракрус | 2.63 | 3.12 | 2.50 |
| 18.02.2017 | Лига МХ | Веракрус | 0 - 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.61 | 3.25 | 1.98 |
| 15.02.2017 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 1 - 1 | Веракрус | 1.56 | 3.68 | 5.23 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Веракрус | 1.52 | 3.88 | 5.66 |
| 04.02.2017 | Лига МХ | Веракрус | 2 - 0 | Хагуарес де Чиапас | 2.19 | 3.12 | 3.19 |
| 01.02.2017 | Копа Мексико | Веракрус | 0 - 1 | Депортиво Толука | 2.91 | 3.23 | 2.21 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 0 | Веракрус | 1.42 | 4.24 | 6.65 |
| 25.01.2017 | Копа Мексико | Веракрус | 1 - 1 | Селая | 1.66 | 3.55 | 4.61 |
| 21.01.2017 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 0 | Атлас Гуадалахара | 2.60 | 3.11 | 2.58 |
| 16.01.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Веракрус | 1.56 | 3.77 | 5.47 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 0 | Пачука | 2.98 | 3.23 | 2.24 |
| 20.03.2016 | Лига МХ | Пачука | 6 - 0 | Веракрус | 1.63 | 3.68 | 4.75 |
| 16.03.2016 | Копа Мексико | Веракрус | 2 - 1 | Пачука | 2.57 | 3.15 | 2.54 |
| 30.09.2015 | Лига МХ | Веракрус | 0 - 1 | Пачука | 2.31 | 3.30 | 2.81 |
| 09.05.2015 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 2 | Пачука | 2.16 | 3.22 | 3.10 |
| 23.11.2014 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Веракрус | 1.56 | 3.60 | 5.70 |
| 30.03.2014 | Лига МХ | Веракрус | 3 - 1 | Пачука | 2.57 | 3.08 | 2.64 |
| 06.10.2013 | Лига МХ | Пачука | 1 - 1 | Веракрус | 1.92 | 3.34 | 3.64 |
| 26.09.2013 | Копа Мексико | Веракрус | 4 - 1 | Пачука | 2.40 | 3.10 | 2.65 |
| 19.09.2013 | Копа Мексико | Пачука | 4 - 0 | Веракрус | 1.85 | 3.25 | 3.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пачука имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тихуана | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Депортиво Толука | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Чивас Гуадалахара | 7 | +3 | 14 |
| 4 | Монтерей | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Сантос Лагуна | 7 | +3 | 11 |
| 6 | Пачука | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Атлас Гуадалахара | 7 | 0 | 10 |
| 9 | Керетаро | 7 | +2 | 9 |
| 10 | Веракрус | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Хагуарес де Чиапас | 7 | -3 | 9 |
| 12 | Атлетико Морелия | 7 | -2 | 8 |
| 13 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 7 | 0 | 7 |
| 14 | Америка Мексико | 7 | -3 | 7 |
| 15 | Некакса Агуаскалиентес | 7 | -5 | 7 |
| 16 | Крус Асул | 7 | -2 | 6 |
| 17 | Пуебла | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Леон | 7 | -5 | 5 |
Хронология в първенството
| Пачука | |
| Веракрус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пачука | Пачука | Веракрус | Веракрус | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тихуана | |||||||
| 2 | Депортиво Толука | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Чивас Гуадалахара | |||||||
| 4 | Монтерей | 1 - 0 | ||||||
| 5 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 6 | Пачука | - | - | - | ||||
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Атлас Гуадалахара | 1 - 0 | ||||||
| 9 | Керетаро | 1 - 0 | ||||||
| 10 | Веракрус | - | - | - | ||||
| 11 | Хагуарес де Чиапас | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Атлетико Морелия | |||||||
| 13 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 14 | Америка Мексико | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 0 | ||||||
| 16 | Крус Асул | |||||||
| 17 | Пуебла | |||||||
| 18 | Леон | 2 - 4 | ||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Пачука | Веракрус | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 11 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 18 |
| Точки | 7 | 0 |
Форма в шампионата
| Пачука | Веракрус | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 2 |
3
0 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
0
0 3 |
Голове в шампионата
| Пачука | Веракрус | |
|
Вкарани
Получени |
7
5 |
5
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
0 |
1
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
