Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.00 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Падуа, а гостите от Киавари.
Разстоянието между двата града е 235.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Еуджанео,
който има капацитет от
32 420 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Еуджанео.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Падуа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Серия Б |
Падуа |
0 - 2 |
Карарезе |
1.86 |
3.41 |
3.89 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Палермо |
2 - 1 |
Падуа |
1.52 |
4.12 |
5.45 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Падуа |
1 - 0 |
Асколи |
2.17 |
3.23 |
3.16 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Кремонезе |
3 - 1 |
Падуа |
1.83 |
3.38 |
4.06 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Падуа |
1 - 1 |
Верона |
2.81 |
3.02 |
2.48 |
| 23.08.2026 |
Серия Б |
Пиза |
0 - 1 |
Падуа |
1.70 |
3.44 |
4.81 |
| 15.08.2026 |
Купа на Италия |
Удинезе |
1 - 0 |
Падуа |
1.35 |
4.68 |
8.15 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Монца |
3 - 3 |
Падуа |
1.45 |
4.18 |
5.57 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Чезена |
3 - 4 |
Падуа |
1.49 |
4.26 |
5.43 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Падуа |
1 - 0 |
Пескара |
2.69 |
3.43 |
2.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Виртус Ентела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 1 |
Юве Стабия |
2.01 |
3.12 |
3.71 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Кремонезе |
0 - 0 |
Виртус Ентела |
1.99 |
3.24 |
3.66 |
| 11.09.2026 |
Серия Б |
Пиза |
1 - 4 |
Виртус Ентела |
1.70 |
3.34 |
5.03 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
2 - 2 |
Виченца |
2.12 |
3.05 |
3.49 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 2 |
Чезена |
2.14 |
3.14 |
3.30 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 0 |
Виртус Ентела |
2.06 |
2.99 |
3.79 |
| 16.08.2026 |
Купа на Италия |
Верона |
2 - 2 |
Виртус Ентела |
1.63 |
3.70 |
5.21 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
2 - 1 |
Карарезе |
1.65 |
3.89 |
4.48 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Бари |
2 - 0 |
Виртус Ентела |
2.76 |
3.11 |
2.48 |
| 25.04.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 0 |
Падуа |
1.99 |
3.23 |
3.64 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Серия Б |
Виртус Ентела |
1 - 0 |
Падуа |
1.99 |
3.23 |
3.64 |
| 21.09.2025 |
Серия Б |
Падуа |
2 - 1 |
Виртус Ентела |
2.49 |
2.94 |
2.91 |
| 17.05.2025 |
Италия |
Падуа |
0 - 1 |
Виртус Ентела |
2.34 |
3.02 |
2.85 |
| 03.11.2021 |
Купа Серия С |
Падуа |
1 - 1 |
Виртус Ентела |
1.64 |
3.57 |
4.80 |
| 11.08.2013 |
Купа на Италия |
Падуа |
2 - 1 |
Виртус Ентела |
1.47 |
3.96 |
6.18 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Падуа имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия Б класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палермо |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
16 |
| 2 |
Мантова |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 3 |
Модена |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
13 |
| 4 |
Судтирол |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
12 |
| 5 |
Асколи |
6 |
3 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 6 |
Авелино |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
10 |
| 7 |
Пиза |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
10 |
| 8 |
Беневенто |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 9 |
Верона |
6 |
2 |
1 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
7 |
| 10 |
Чезена |
6 |
1 |
4 |
1 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 11 |
Падуа |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 12 |
Арецо |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
| 13 |
Виртус Ентела |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 14 |
Кремонезе |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 15 |
Емполи |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 16 |
Виченца |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
5 |
| 17 |
Карарезе |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 18 |
Сампдория |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 19 |
Катанзаро |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
| 20 |
Юве Стабия |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Падуа |
|
| Виртус Ентела |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Падуа |
Падуа |
|
Виртус Ентела |
Виртус Ентела |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палермо |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Мантова |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Модена |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Судтирол |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Асколи |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Авелино |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Пиза |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 8 |
Беневенто |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Верона |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Чезена |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 11 |
Падуа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Арецо |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Виртус Ентела |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Кремонезе |
|
3 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Емполи |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Виченца |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 17 |
Карарезе |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 18 |
Сампдория |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Катанзаро |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Юве Стабия |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Падуа |
Виртус Ентела |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
33% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.00 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака