Узбекистан - Суперлига (2026)
петък, 4 септември, 2026
18:15
18:15
Пахтакор Ташкент
Андижан
Прогнози на потребителите
1 0% за Пахтакор Ташкент
X 0% за равен
2 0% за Андижан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Ташкент, а гостите от Андижан. Разстоянието между двата града е 266.9 км. Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пахтакор Ташкент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Суперлига | Динамо Самарканд | 1 - 1 | Пахтакор Ташкент | 3.99 | 3.64 | 1.70 |
| 21.08.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 0 - 0 | Сурхан Термез | 1.19 | 5.69 | 10.57 |
| 16.08.2026 | Суперлига | Насаф Карши | 1 - 2 | Пахтакор Ташкент | 2.85 | 3.03 | 2.33 |
| 06.08.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 2 - 2 | Бухара | 1.44 | 4.00 | 6.04 |
| 01.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 0 | Пахтакор Ташкент | 3.10 | 3.21 | 2.08 |
| 26.07.2026 | Суперлига | Буньодкор Ташкент | 0 - 1 | Пахтакор Ташкент | 4.66 | 3.75 | 1.58 |
| 21.07.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 2 - 1 | Хоразм Ургенч | 1.36 | 4.26 | 7.13 |
| 17.07.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 1 - 1 | Локомотив Ташкент | 1.57 | 3.74 | 4.89 |
| 03.05.2026 | Суперлига | Сурхан Термез | 1 - 1 | Пахтакор Ташкент | 4.37 | 3.63 | 1.64 |
| 28.04.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 2 - 2 | Насаф Карши | 1.82 | 3.25 | 3.87 |
Общо 3 победи и 7 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Андижан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Суперлига | Андижан | 1 - 0 | Хоразм Ургенч | 1.66 | 3.43 | 4.58 |
| 19.08.2026 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 1 | Андижан | 4.05 | 3.25 | 1.79 |
| 13.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 3 | Нефтчи Фергана | 4.44 | 3.50 | 1.66 |
| 06.08.2026 | Суперлига | Согдиана Джизак | 1 - 0 | Андижан | 2.41 | 3.23 | 2.56 |
| 01.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 0 | Пахтакор Ташкент | 3.10 | 3.21 | 2.08 |
| 27.07.2026 | Суперлига | Андижан | 2 - 0 | Бухара | 1.89 | 3.14 | 3.79 |
| 22.07.2026 | Суперлига | Локомотив Ташкент | 3 - 3 | Андижан | 2.43 | 2.90 | 2.77 |
| 18.07.2026 | Суперлига | Андижан | 1 - 2 | Сурхан Термез | 1.64 | 3.40 | 4.79 |
| 04.05.2026 | Суперлига | Хоразм Ургенч | 0 - 3 | Андижан | 2.63 | 2.93 | 2.55 |
| 28.04.2026 | Суперлига | Андижан | 2 - 1 | Динамо Самарканд | 2.13 | 3.05 | 3.16 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 0 | Пахтакор Ташкент | 3.10 | 3.21 | 2.08 |
| 22.08.2025 | Суперлига | Андижан | 2 - 6 | Пахтакор Ташкент | 4.25 | 3.47 | 1.68 |
| 13.04.2025 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 2 - 3 | Андижан | 1.70 | 3.23 | 4.48 |
| 31.10.2024 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 3 - 1 | Андижан | 1.54 | 3.68 | 4.99 |
| 02.06.2024 | Суперлига | Андижан | 1 - 3 | Пахтакор Ташкент | 2.57 | 3.04 | 2.48 |
| 08.10.2023 | Суперлига | Андижан | 1 - 0 | Пахтакор Ташкент | 3.99 | 3.10 | 1.86 |
| 29.06.2023 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 1 - 1 | Андижан | 1.26 | 4.63 | 9.40 |
| 19.09.2021 | Суперлига | Андижан | 1 - 0 | Пахтакор Ташкент | 14.00 | 5.93 | 1.17 |
| 23.06.2021 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 1 - 0 | Андижан | 1.11 | 7.64 | 14.41 |
| 03.12.2020 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 2 - 0 | Андижан | 1.37 | 4.86 | 7.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пахтакор Ташкент имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 04.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нефтчи Фергана | 19 | +35 | 45 |
| 2 | Пахтакор Ташкент | 19 | +13 | 40 |
| 3 | Навбахор Наманган | 19 | +14 | 37 |
| 4 | Бухара | 19 | +8 | 34 |
| 5 | Локомотив Ташкент | 19 | +6 | 31 |
| 6 | АГМК Алмалик | 19 | +2 | 29 |
| 7 | Андижан | 19 | +4 | 27 |
| 8 | Динамо Самарканд | 19 | -1 | 26 |
| 9 | Насаф Карши | 19 | +2 | 25 |
| 10 | Согдиана Джизак | 19 | -7 | 24 |
| 11 | Кизилкум Зарафшан | 19 | -9 | 23 |
| 12 | Хоразм Ургенч | 19 | -11 | 20 |
| 13 | Сурхан Термез | 19 | -10 | 20 |
| 14 | Коканд 1912 | 19 | -9 | 19 |
| 15 | Буньодкор Ташкент | 19 | -11 | 19 |
| 16 | Маш'ал Мубарек | 19 | -26 | 4 |
Хронология в първенството
| Пахтакор Ташкент | |
| Андижан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пахтакор Ташкент | Пахтакор Ташкент | Андижан | Андижан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нефтчи Фергана | 0 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Пахтакор Ташкент | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 3 | Навбахор Наманган | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Бухара | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | |||
| 5 | Локомотив Ташкент | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 6 | АГМК Алмалик | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Андижан | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Динамо Самарканд | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | |||
| 9 | Насаф Карши | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Согдиана Джизак | 2 - 4 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Кизилкум Зарафшан | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Хоразм Ургенч | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 13 | Сурхан Термез | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 14 | Коканд 1912 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Буньодкор Ташкент | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 16 | Маш'ал Мубарек | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Представяне в Шампионата
| Пахтакор Ташкент | Андижан | |
| Победи | 11 | 8 |
| Равни | 7 | 3 |
| Загуби | 1 | 8 |
| Вкарани Голове | 31 | 24 |
| Получени Голове | 18 | 20 |
| Средно Вкарани | 1.63 | 1.26 |
| Средно Получени | 0.95 | 1.05 |
| Мачове Вкарал | 84% | 63% |
| Мачове Получил | 68% | 58% |
| Гол/Гол | 63% | 32% |
| Над 1.5 | 74% | 63% |
| Над 2.5 | 47% | 53% |
| Над 3.5 | 26% | 16% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 3 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 1 | 4 |
| Вкарани Голове | 18 | 11 |
| Получени Голове | 12 | 11 |
| Средно Вкарани | 1.80 | 1.22 |
| Средно Получени | 1.20 | 1.22 |
| Мачове Вкарал | 80% | 56% |
| Мачове Получил | 80% | 67% |
| Гол/Гол | 70% | 33% |
| Над 1.5 | 90% | 56% |
| Над 2.5 | 60% | 56% |
| Над 3.5 | 40% | 22% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Пахтакор Ташкент
X 0% за равен
2 0% за Андижан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
