Унгария - НП I (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пакш, а гостите от Залаегерсег.
Разстоянието между двата града е 155.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фехервари ути,
който има капацитет от
6 150 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фехервари ути.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пакш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 0 |
Пакш |
1.45 |
4.66 |
5.19 |
| 25.10.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 2 |
Пакш |
2.23 |
3.72 |
2.60 |
| 17.10.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 2 |
Дьор ЕТО |
1.89 |
3.93 |
3.15 |
| 10.10.2026 |
НП I |
Пакш |
3 - 0 |
МТК Будапеща |
1.92 |
3.92 |
3.12 |
| 19.09.2026 |
НП I |
Кишварда |
0 - 1 |
Пакш |
2.89 |
3.72 |
2.07 |
| 05.09.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 4 |
Дебрецен |
1.92 |
3.76 |
3.20 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
1 - 1 |
Пакш |
2.21 |
3.70 |
2.64 |
| 21.08.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 0 |
Уйпещ |
1.87 |
3.82 |
3.32 |
| 16.08.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
3 - 2 |
Пакш |
2.14 |
3.59 |
2.82 |
| 09.08.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 2 |
Кишпещ Хонвед |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Залаегерсег - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
3 - 0 |
МТК Будапеща |
2.11 |
3.61 |
2.88 |
| 28.10.2026 |
Купа на Унгария |
Залаегерсег |
3 - 1 |
Дьор ЕТО |
2.82 |
3.41 |
2.09 |
| 24.10.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 1 |
Кишварда |
1.71 |
3.79 |
4.01 |
| 18.10.2026 |
НП I |
Дебрецен |
3 - 0 |
Залаегерсег |
1.79 |
3.75 |
3.65 |
| 11.10.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
5 - 1 |
Ниредхаза Спартак |
2.66 |
3.37 |
2.34 |
| 20.09.2026 |
НП I |
Уйпещ |
2 - 1 |
Залаегерсег |
1.79 |
3.69 |
3.74 |
| 06.09.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
2.60 |
3.30 |
2.42 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Кишпещ Хонвед |
1 - 0 |
Залаегерсег |
2.01 |
3.44 |
3.20 |
| 23.08.2026 |
НП I |
Дьор ЕТО |
3 - 0 |
Залаегерсег |
1.53 |
4.19 |
4.93 |
| 17.08.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
0 - 1 |
Ференцварош |
5.84 |
4.10 |
1.47 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.08.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
5 - 2 |
Пакш |
3.04 |
3.59 |
2.04 |
| 14.03.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 1 |
Залаегерсег |
1.89 |
3.64 |
3.44 |
| 29.11.2025 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 0 |
Пакш |
2.96 |
3.58 |
2.11 |
| 17.08.2025 |
НП I |
Пакш |
2 - 2 |
Залаегерсег |
1.94 |
3.76 |
3.28 |
| 22.04.2025 |
Купа на Унгария |
Пакш |
2 - 1 |
Залаегерсег |
1.72 |
3.61 |
3.96 |
| 29.03.2025 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 1 |
Пакш |
2.55 |
3.61 |
2.35 |
| 24.11.2024 |
НП I |
Пакш |
2 - 2 |
Залаегерсег |
1.64 |
3.81 |
4.58 |
| 10.08.2024 |
НП I |
Залаегерсег |
3 - 1 |
Пакш |
3.00 |
3.29 |
2.20 |
| 11.05.2024 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 1 |
Пакш |
3.21 |
3.69 |
1.96 |
| 16.02.2024 |
НП I |
Пакш |
3 - 4 |
Залаегерсег |
1.55 |
3.95 |
5.14 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пакш имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дьор ЕТО |
12 |
6 |
4 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 2 |
Пушкаш Академи |
12 |
7 |
0 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
21 |
| 3 |
Ференцварош |
11 |
5 |
5 |
1 |
20 |
10 |
+10 |
20 |
| 4 |
Дебрецен |
12 |
5 |
4 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
19 |
| 5 |
Уйпещ |
12 |
5 |
3 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 6 |
Пакш |
12 |
5 |
2 |
5 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 7 |
Вашаш Будапеща |
12 |
4 |
4 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
16 |
| 8 |
Залаегерсег |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
13 |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
11 |
3 |
4 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
13 |
| 10 |
МТК Будапеща |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
25 |
-9 |
12 |
| 11 |
Кишварда |
12 |
2 |
6 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 12 |
Ниредхаза Спартак |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пакш |
|
| Залаегерсег |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пакш |
Пакш |
|
Залаегерсег |
Залаегерсег |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дьор ЕТО |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Пушкаш Академи |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
Ференцварош |
4 - 2 |
2 - 0 |
4 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Дебрецен |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Уйпещ |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Пакш |
- |
- |
- |
|
5 - 2 |
|
|
| 7 |
Вашаш Будапеща |
|
0 - 2 |
|
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 8 |
Залаегерсег |
|
5 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
МТК Будапеща |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 11 |
Кишварда |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Ниредхаза Спартак |
|
1 - 1 |
|
|
5 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пакш |
Залаегерсег |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
22 |
16 |
| Получени Голове |
21 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.75 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
92% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
83% |
| Гол/Гол |
58% |
33% |
| Над 1.5 |
92% |
75% |
| Над 2.5 |
58% |
67% |
| Над 3.5 |
42% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
6 |
| Вкарани Голове |
14 |
1 |
| Получени Голове |
10 |
17 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
0.17 |
| Средно Получени |
1.67 |
2.83 |
| Мачове Вкарал |
100% |
17% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
17% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
83% |
83% |
| Над 3.5 |
50% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака