Бразилия - Купа на Бразилия (2011)

четвъртък, 12 май, 2011
03:50
Палмейрас SP

Палмейрас SP

Коритиба PR

Коритиба PR

2 - 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Палмейрас SP
X 0% за равен
2 0% за Коритиба PR
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.73 3.60 4.20
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.10 1.70

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2011 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Сао Пауло, а гостите от Куритиба. Разстоянието между двата града е 339.0 км. Мачът ще се играе на стадион Алианц Парк, който има капацитет от 55 000 места, от които седящи 42 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алианц Парк. Мачът ще се играе в 21:50 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Палмейрас SP - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
06.05.2011 Купа на Бразилия Коритиба PR 6 - 0 Палмейрас SP 2.07 3.26 3.23
01.05.2011 Паулища Палмейрас SP 1 - 1 Коринтианс SP 2.53 3.21 2.53
25.04.2011 Паулища Палмейрас SP 2 - 1 Мирасол SP 1.44 3.95 6.46
21.04.2011 Купа на Бразилия Палмейрас SP 1 - 0 Санто Андре SP 1.32 4.43 8.42
17.04.2011 Паулища Понте Прета SP 2 - 1 Палмейрас SP 3.07 3.22 2.16
14.04.2011 Купа на Бразилия Санто Андре SP 1 - 2 Палмейрас SP 4.34 3.48 1.70
10.04.2011 Паулища Палмейрас SP 2 - 0 Гремио Баруери SP 1.36 4.28 7.61
03.04.2011 Паулища Сантос SP 0 - 1 Палмейрас SP 2.15 3.24 3.01
26.03.2011 Паулища Палмейрас SP 3 - 0 Брагантино SP 1.45 3.83 6.65
20.03.2011 Паулища Сао Каетано SP 1 - 1 Палмейрас SP 3.34 3.26 2.01

Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.

Коритиба PR - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
06.05.2011 Купа на Бразилия Коритиба PR 6 - 0 Палмейрас SP 2.07 3.26 3.23
01.05.2011 Паранаензе Коритиба PR 2 - 0 Кианорте PR - - -
29.04.2011 Купа на Бразилия Кашиас RS 0 - 1 Коритиба PR 2.58 3.23 2.45
24.04.2011 Паранаензе Атлетико PR 0 - 3 Коритиба PR 2.05 3.25 2.95
15.04.2011 Купа на Бразилия Коритиба PR 4 - 0 Кашиас RS 1.32 4.43 8.38
11.04.2011 Паранаензе Коритиба PR 1 - 0 Коринтианс PR 1.15 5.50 12.00
03.04.2011 Паранаензе Коритиба PR 6 - 2 Рио Бранко PR - - -
31.03.2011 Купа на Бразилия Коритиба PR 3 - 1 Атлетико GO 1.53 3.68 5.35
26.03.2011 Паранаензе Ирати PR 2 - 4 Коритиба PR - - -
20.03.2011 Паранаензе Каскавел PR 0 - 3 Коритиба PR - - -

Общо 10 победи в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
06.05.2011 Купа на Бразилия Коритиба PR 6 - 0 Палмейрас SP 2.07 3.26 3.23
20.08.2009 Серия А Коритиба PR 1 - 0 Палмейрас SP 2.84 3.20 2.29
10.05.2009 Серия А Палмейрас SP 2 - 1 Коритиба PR 1.52 3.56 5.71
18.08.2008 Серия А Палмейрас SP 1 - 0 Коритиба PR 1.67 3.41 4.65
12.05.2008 Серия А Коритиба PR 2 - 0 Палмейрас SP 2.49 3.19 2.50
09.09.2005 Серия А Палмейрас SP 1 - 1 Коритиба PR 1.51 3.61 5.50
09.05.2005 Серия А Коритиба PR 1 - 0 Палмейрас SP 1.91 3.23 3.41
20.09.2004 Серия А Коритиба PR 0 - 0 Палмейрас SP - - -
30.05.2004 Серия А Палмейрас SP 2 - 0 Коритиба PR - - -
05.09.2002 Серия А Палмейрас SP 2 - 2 Коритиба PR 2.07 3.20 3.44

В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Палмейрас SP имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в Серия А

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Флуминензе RJ 38 20 11 7 62 36 +26 71
2 Крузейро MG 38 20 9 9 53 38 +15 69
3 Коринтианс SP 38 19 11 8 65 41 +24 68
4 Гремио RS 38 17 12 9 68 43 +25 63
5 Атлетико PR 38 17 9 12 43 45 -2 60
6 Ботафого RJ 38 14 17 7 54 42 +12 59
7 Интернасионал RS 38 16 10 12 48 41 +7 58
8 Сантос SP 38 15 11 12 63 50 +13 56
9 Сао Пауло SP 38 15 10 13 54 54 0 55
10 Палмейрас SP 38 12 14 12 42 43 -1 50
11 Васко да Гама RJ 38 11 16 11 43 45 -2 49
12 Сеара CE 38 10 17 11 35 44 -9 47
13 Атлетико MG 38 13 6 19 52 64 -12 45
14 Фламенго RJ 38 9 17 12 41 44 -3 44
15 Авай SC 38 11 10 17 49 58 -9 43
16 Атлетико GO 38 11 9 18 51 57 -6 42
17 Витория Салвадор BA 38 9 15 14 42 48 -6 42
18 Гуарани SP 38 8 13 17 33 53 -20 37
19 Гояс GO 38 8 9 21 41 68 -27 33
20 Гремио Баруери SP 38 7 10 21 39 64 -25 28

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.73 3.60 4.20
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.10 1.70

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2011 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Палмейрас SP
X 0% за равен
2 0% за Коритиба PR
Няма гласували за футболния мач