Бразилия - Серия А (2026)
петък, 6 ноември, 2026
00:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
6.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.11 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сао Пауло, а гостите от Белен.
Разстоянието между двата града е 2 464.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алианц Парк,
който има капацитет от
55 000 места, от които седящи 42 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Алианц Парк.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Палмейрас SP - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Купа на Бразилия |
Палмейрас SP |
1 - 0 |
Васко да Гама RJ |
1.71 |
3.36 |
4.89 |
| 29.10.2026 |
Серия А |
Сантос SP |
0 - 0 |
Палмейрас SP |
3.23 |
3.43 |
2.13 |
| 24.10.2026 |
Серия А |
Палмейрас SP |
2 - 0 |
Брагантино SP |
1.51 |
4.21 |
5.72 |
| 22.10.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Палмейрас SP |
0 - 1 |
Флуминензе RJ |
1.70 |
3.37 |
5.26 |
| 18.10.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
0 - 2 |
Палмейрас SP |
2.81 |
3.35 |
2.39 |
| 15.10.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Флуминензе RJ |
1 - 2 |
Палмейрас SP |
2.82 |
2.92 |
2.63 |
| 11.10.2026 |
Серия А |
Палмейрас SP |
4 - 1 |
Коринтианс SP |
1.61 |
3.69 |
5.55 |
| 09.10.2026 |
Серия А |
Палмейрас SP |
1 - 0 |
Баия BA |
1.54 |
4.21 |
5.32 |
| 20.09.2026 |
Серия А |
Гремио RS |
0 - 0 |
Палмейрас SP |
3.92 |
3.53 |
1.87 |
| 17.09.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
ЛДУ Кито |
3 - 2 |
Палмейрас SP |
2.48 |
3.00 |
2.95 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ремо PA - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.10.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
2 - 1 |
Ботафого RJ |
2.60 |
3.53 |
2.47 |
| 24.10.2026 |
Серия А |
Крузейро MG |
1 - 0 |
Ремо PA |
1.31 |
5.46 |
8.09 |
| 19.10.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
1 - 1 |
Брагантино SP |
3.10 |
3.55 |
2.14 |
| 11.10.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
0 - 0 |
Ремо PA |
1.30 |
5.26 |
8.78 |
| 08.10.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
1 - 1 |
Гремио RS |
1.95 |
3.49 |
3.67 |
| 20.09.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
1 - 2 |
Сантос SP |
2.79 |
3.29 |
2.44 |
| 15.09.2026 |
Серия А |
Баия BA |
2 - 1 |
Ремо PA |
1.41 |
4.61 |
6.79 |
| 06.09.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
0 - 1 |
Фламенго RJ |
6.43 |
4.30 |
1.45 |
| 01.09.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
2 - 3 |
Коритиба PR |
2.07 |
3.20 |
3.65 |
| 22.08.2026 |
Серия А |
Флуминензе RJ |
2 - 1 |
Ремо PA |
1.43 |
4.42 |
6.89 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Серия А |
Ремо PA |
1 - 1 |
Палмейрас SP |
3.81 |
3.40 |
1.93 |
Серия А класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фламенго RJ |
33 |
22 |
7 |
4 |
68 |
28 |
+40 |
73 |
| 2 |
Палмейрас SP |
33 |
20 |
10 |
3 |
56 |
22 |
+34 |
70 |
| 3 |
Крузейро MG |
33 |
17 |
6 |
10 |
52 |
46 |
+6 |
57 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
33 |
15 |
9 |
9 |
52 |
42 |
+10 |
54 |
| 5 |
Атлетико PR |
33 |
15 |
9 |
9 |
50 |
40 |
+10 |
54 |
| 6 |
Баия BA |
33 |
14 |
11 |
8 |
48 |
42 |
+6 |
53 |
| 7 |
Атлетико MG |
33 |
14 |
8 |
11 |
44 |
39 |
+5 |
50 |
| 8 |
Брагантино SP |
34 |
13 |
8 |
13 |
44 |
39 |
+5 |
47 |
| 9 |
Сантос SP |
34 |
12 |
11 |
11 |
50 |
49 |
+1 |
47 |
| 10 |
Сао Пауло SP |
33 |
12 |
7 |
14 |
39 |
39 |
0 |
43 |
| 11 |
Коритиба PR |
33 |
11 |
9 |
13 |
40 |
50 |
-10 |
42 |
| 12 |
Ботафого RJ |
33 |
10 |
9 |
14 |
45 |
53 |
-8 |
39 |
| 13 |
Васко да Гама RJ |
32 |
10 |
8 |
14 |
40 |
49 |
-9 |
38 |
| 14 |
Витория Салвадор BA |
33 |
10 |
8 |
15 |
35 |
48 |
-13 |
38 |
| 15 |
Гремио RS |
33 |
9 |
10 |
14 |
37 |
44 |
-7 |
37 |
| 16 |
Мирасол SP |
33 |
9 |
10 |
14 |
37 |
47 |
-10 |
37 |
| 17 |
Коринтианс SP |
33 |
9 |
9 |
15 |
36 |
42 |
-6 |
36 |
| 18 |
Интернасионал RS |
33 |
8 |
11 |
14 |
37 |
42 |
-5 |
35 |
| 19 |
Ремо PA |
33 |
6 |
11 |
16 |
36 |
51 |
-15 |
29 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
32 |
4 |
9 |
19 |
32 |
66 |
-34 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Палмейрас SP |
|
| Ремо PA |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Палмейрас SP |
Палмейрас SP |
|
Ремо PA |
Ремо PA |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фламенго RJ |
|
0 - 3 |
|
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Палмейрас SP |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Крузейро MG |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
2 - 1 |
3 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Атлетико PR |
1 - 0 |
0 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Баия BA |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
4 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Атлетико MG |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
2 - 2 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Брагантино SP |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 9 |
Сантос SP |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Сао Пауло SP |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Коритиба PR |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Ботафого RJ |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Васко да Гама RJ |
4 - 1 |
2 - 1 |
4 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Витория Салвадор BA |
5 - 1 |
0 - 4 |
5 - 1 |
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Гремио RS |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Мирасол SP |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Коринтианс SP |
4 - 1 |
0 - 0 |
4 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 18 |
Интернасионал RS |
0 - 0 |
1 - 3 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 19 |
Ремо PA |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Чапекоензе SC |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Палмейрас SP |
Ремо PA |
| Победи |
20 |
6 |
| Равни |
10 |
11 |
| Загуби |
3 |
16 |
| Вкарани Голове |
56 |
36 |
| Получени Голове |
22 |
51 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.09 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.55 |
| Мачове Вкарал |
85% |
67% |
| Мачове Получил |
52% |
88% |
| Гол/Гол |
52% |
61% |
| Над 1.5 |
67% |
79% |
| Над 2.5 |
45% |
48% |
| Над 3.5 |
24% |
21% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
12 |
2 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
1 |
10 |
| Вкарани Голове |
30 |
14 |
| Получени Голове |
10 |
29 |
| Средно Вкарани |
1.88 |
0.88 |
| Средно Получени |
0.62 |
1.81 |
| Мачове Вкарал |
94% |
50% |
| Мачове Получил |
56% |
88% |
| Гол/Гол |
56% |
50% |
| Над 1.5 |
69% |
75% |
| Над 2.5 |
44% |
56% |
| Над 3.5 |
19% |
19% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
6.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.11 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака