Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
16:00
16:00
Пантере ду Нде
Стад Ренар де Мелонг
отложен
Прогнози на потребителите
1 0% за Пантере ду Нде
X 0% за равен
2 0% за Стад Ренар де Мелонг
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Бангангте, а гостите от Мелонг. Разстоянието между двата града е 63.3 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пантере ду Нде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 2 | ПВД Баменда | - | - | - |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 0 - 0 | Пантере ду Нде | 1.91 | 3.00 | 3.68 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 3 | Пантере ду Нде | 3.67 | 3.20 | 1.86 |
| 26.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 2 | Униспорт Бафанг | 2.53 | 2.83 | 2.53 |
| 20.04.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 0 - 1 | Пантере ду Нде | 2.83 | 3.02 | 2.31 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 2.00 | 3.06 | 3.37 |
| 01.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 3 - 0 | Динамо Дуала | 2.25 | 2.86 | 3.09 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 1 | Пантере ду Нде | 3.26 | 2.99 | 2.10 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 0 - 2 | Котон Сп. Гаруа | 2.27 | 2.97 | 2.90 |
| 19.03.2026 | Елит Едно | Виктория Юн. | 1 - 0 | Пантере ду Нде | 1.78 | 3.11 | 4.03 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Стад Ренар де Мелонг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 4 - 1 | Егъл Роял Менуа | 2.11 | 3.12 | 3.02 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 1 | Стад Рен. Мелонг | 1.68 | 3.24 | 4.52 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 0 - 0 | Коломбе Д. Лобо | 2.98 | 2.95 | 2.22 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 1 | Стад Рен. Мелонг | 2.50 | 2.91 | 2.66 |
| 23.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 2 - 0 | ПВД Баменда | 2.40 | 2.98 | 2.75 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 0 - 1 | Канон Яунде | 2.18 | 2.93 | 3.08 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 1 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.69 | 3.35 | 4.39 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Виктория Юн. | 2 - 2 | Стад Рен. Мелонг | 1.38 | 4.01 | 6.98 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 4 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 2.93 | 2.86 | 2.30 |
| 18.03.2026 | Елит Едно | Униспорт Бафанг | 2 - 1 | Стад Рен. Мелонг | 2.35 | 2.80 | 2.96 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 1 - 1 | Пантере ду Нде | 2.63 | 2.79 | 2.61 |
| 25.05.2025 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 0 | Стад Рен. Мелонг | 2.60 | 2.75 | 2.80 |
| 02.02.2025 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 0 - 1 | Пантере ду Нде | 1.45 | 3.61 | 7.55 |
| 15.05.2022 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 1 - 4 | Пантере ду Нде | 2.33 | 2.86 | 2.99 |
| 20.03.2022 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 0 - 2 | Стад Рен. Мелонг | - | - | - |
| 01.03.2020 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 2 - 0 | Пантере ду Нде | - | - | - |
| 20.11.2019 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 0 - 0 | Стад Рен. Мелонг | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пантере ду Нде имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Елит Едно класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Униспорт де Бафанг | 18 | +19 | 40 |
| 2 | Котон Спорт де Гаруа | 19 | +9 | 32 |
| 3 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 18 | +14 | 31 |
| 4 | Динамо де Дуала | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Канон Яунде | 18 | +7 | 28 |
| 6 | Виктория Юнайтед | 18 | 0 | 27 |
| 7 | ПВД Баменда | 18 | -3 | 26 |
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | 19 | -3 | 26 |
| 9 | Пантере ду Нде | 18 | +4 | 25 |
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 19 | +2 | 22 |
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 19 | -1 | 21 |
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 19 | -18 | 17 |
| 13 | Фортуна Мфоу | 19 | -24 | 14 |
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 18 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Пантере ду Нде | |
| Стад Ренар де Мелонг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пантере ду Нде | Пантере ду Нде | Стад Ренар де Мелонг | Стад Ренар де Мелонг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Униспорт де Бафанг | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Котон Спорт де Гаруа | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 3 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Динамо де Дуала | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Канон Яунде | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Виктория Юнайтед | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | ПВД Баменда | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 9 | Пантере ду Нде | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 13 | Фортуна Мфоу | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Представяне в Шампионата
| Пантере ду Нде | Стад Ренар де Мелонг | |
| Победи | 7 | 4 |
| Равни | 4 | 10 |
| Загуби | 7 | 5 |
| Вкарани Голове | 19 | 26 |
| Получени Голове | 15 | 24 |
| Средно Вкарани | 1.06 | 1.37 |
| Средно Получени | 0.83 | 1.26 |
| Мачове Вкарал | 61% | 74% |
| Мачове Получил | 61% | 74% |
| Гол/Гол | 33% | 63% |
| Над 1.5 | 67% | 68% |
| Над 2.5 | 33% | 47% |
| Над 3.5 | 0% | 37% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 0 |
| Равни | 0 | 5 |
| Загуби | 5 | 4 |
| Вкарани Голове | 13 | 9 |
| Получени Голове | 10 | 15 |
| Средно Вкарани | 1.30 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 70% | 67% |
| Мачове Получил | 70% | 78% |
| Гол/Гол | 40% | 67% |
| Над 1.5 | 80% | 67% |
| Над 2.5 | 50% | 56% |
| Над 3.5 | 0% | 33% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Пантере ду Нде
X 0% за равен
2 0% за Стад Ренар де Мелонг
Няма гласували за футболния мач
