Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 9.00 | 17.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.07 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.10 | 1.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Париж, а гостите от Монпелие. Разстоянието между двата града е 594.6 км. Треньорът на домакините е Луис Енрике (Исп). Мачът ще се играе на стадион Парк де Пренс, който има капацитет от 48 712 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Парк де Пренс. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пари Сен Жермен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2017 | Лига 1 | Метц | 2 - 3 | Пари Сен Жермен | 15.73 | 8.20 | 1.14 |
| 14.04.2017 | Лига 1 | Анже | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 8.96 | 5.01 | 1.33 |
| 09.04.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Гингам | 1.15 | 7.80 | 16.98 |
| 05.04.2017 | Купа на Франция | Авранш | 0 - 4 | Пари Сен Жермен | 28.14 | 10.19 | 1.07 |
| 01.04.2017 | Купа на Лигата | Монако | 1 - 4 | Пари Сен Жермен | 3.51 | 3.65 | 1.97 |
| 19.03.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Лион | 1.45 | 4.58 | 6.46 |
| 12.03.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 10.34 | 5.67 | 1.27 |
| 08.03.2017 | ШЛ Осминафинали | Барселона | 6 - 1 | Пари Сен Жермен | 1.53 | 4.76 | 5.60 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 0 | Нанси | 1.12 | 8.33 | 20.50 |
| 01.03.2017 | Купа на Франция | Шамоа Ниор | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 15.65 | 6.88 | 1.16 |
Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи в последните 3 домакинства.
Монпелие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 0 | Лориен | 1.74 | 3.88 | 4.40 |
| 08.04.2017 | Лига 1 | Каен | 0 - 2 | Монпелие | 2.43 | 3.22 | 2.96 |
| 02.04.2017 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Тулуза | 2.17 | 3.24 | 3.46 |
| 18.03.2017 | Лига 1 | Бордо | 5 - 1 | Монпелие | 1.93 | 3.48 | 3.93 |
| 11.03.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 3 | Нант | 2.08 | 3.23 | 3.68 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Гингам | 1.90 | 3.44 | 4.07 |
| 24.02.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Монпелие | 1.99 | 3.34 | 3.86 |
| 19.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.20 | 3.16 | 3.40 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 3 | Монпелие | 2.42 | 3.08 | 3.08 |
| 07.02.2017 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 2 | Монако | 3.97 | 3.62 | 1.88 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Лига 1 | Монпелие | 3 - 0 | Пари Сен Жермен | 6.80 | 4.17 | 1.48 |
| 05.03.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | Монпелие | 1.43 | 4.23 | 8.36 |
| 21.08.2015 | Лига 1 | Монпелие | 0 - 1 | Пари Сен Жермен | 7.86 | 4.09 | 1.46 |
| 16.05.2015 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 6.52 | 4.22 | 1.49 |
| 05.01.2015 | Купа на Франция | Монпелие | 0 - 3 | Пари Сен Жермен | 5.04 | 3.50 | 1.67 |
| 20.12.2014 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 0 - 0 | Монпелие | 1.23 | 5.72 | 12.04 |
| 17.05.2014 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Монпелие | 1.26 | 5.56 | 10.13 |
| 22.01.2014 | Купа на Франция | Пари Сен Жермен | 1 - 2 | Монпелие | 1.18 | 6.26 | 13.50 |
| 09.08.2013 | Лига 1 | Монпелие | 1 - 1 | Пари Сен Жермен | 4.79 | 3.46 | 1.74 |
| 29.03.2013 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 0 | Монпелие | 1.57 | 3.76 | 5.96 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пари Сен Жермен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 32 | +63 | 77 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 33 | +46 | 77 |
| 3 | Ница | 33 | +28 | 73 |
| 4 | Лион | 33 | +26 | 57 |
| 5 | Олимпик Марсилия | 34 | +10 | 52 |
| 6 | Бордо | 33 | +8 | 52 |
| 7 | Сент Етиен | 32 | +6 | 45 |
| 8 | Гингам | 33 | -4 | 44 |
| 9 | Рен | 33 | -6 | 43 |
| 10 | Нант | 33 | -16 | 42 |
| 11 | Тулуза | 33 | -1 | 41 |
| 12 | Монпелие | 33 | -8 | 39 |
| 13 | Анже | 33 | -11 | 39 |
| 14 | Лил | 33 | -10 | 37 |
| 15 | Метц | 33 | -31 | 36 |
| 16 | Каен | 33 | -23 | 33 |
| 17 | Нанси | 34 | -19 | 32 |
| 18 | Лориен | 33 | -27 | 31 |
| 19 | Дижон | 33 | -11 | 29 |
| 20 | Бастия | 33 | -20 | 28 |
Хронология в първенството
| Пари Сен Жермен | |
| Монпелие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пари Сен Жермен | Пари Сен Жермен | Монпелие | Монпелие | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 2 | Пари Сен Жермен | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 3 | Ница | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Лион | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 5 | Олимпик Марсилия | 0 - 0 | 1 - 5 | 0 - 0 | 3 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 6 | Бордо | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 7 | Сент Етиен | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 8 | Гингам | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Рен | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | |||
| 10 | Нант | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Тулуза | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Монпелие | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Анже | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Лил | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Метц | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Каен | 0 - 6 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 17 | Нанси | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 18 | Лориен | 5 - 0 | 1 - 2 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Дижон | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 20 | Бастия | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Пари Сен Жермен | Монпелие | |
| Позиция | 2 | 12 |
| Точки | 77 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 18 |
| Точки | 38 | 10 |
Форма в шампионата
| Пари Сен Жермен | Монпелие | |
|
Победи
Равни Загуби |
24
5 4 |
10
9 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 0 |
2
4 10 |
Голове в шампионата
| Пари Сен Жермен | Монпелие | |
|
Вкарани
Получени |
69
23 |
47
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
34
6 |
20
39 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 9.00 | 17.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.07 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.10 | 1.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

