Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 17.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.13 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Париж, а гостите от Тулуза. Разстоянието между двата града е 587.8 км. Треньорът на домакините е Луис Енрике (Исп), а на гостите Йенс Бертел Аску (Дан). Мачът ще се играе на стадион Парк де Пренс, който има капацитет от 48 712 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Парк де Пренс. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пари Сен Жермен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2017 | ШЛ Осминафинали | Пари Сен Жермен | 4 - 0 | Барселона | 3.24 | 3.42 | 2.28 |
| 10.02.2017 | Лига 1 | Бордо | 0 - 3 | Пари Сен Жермен | 5.45 | 3.95 | 1.61 |
| 07.02.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Лил | 1.23 | 6.04 | 13.25 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Дижон | 1 - 3 | Пари Сен Жермен | 9.92 | 5.30 | 1.30 |
| 01.02.2017 | Купа на Франция | Рен | 0 - 4 | Пари Сен Жермен | 6.94 | 4.19 | 1.45 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 1 | Монако | 1.45 | 4.50 | 6.63 |
| 24.01.2017 | Купа на Лигата | Бордо | 1 - 4 | Пари Сен Жермен | 6.78 | 4.12 | 1.46 |
| 21.01.2017 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 8.68 | 4.48 | 1.39 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Рен | 0 - 1 | Пари Сен Жермен | 6.78 | 4.03 | 1.50 |
| 11.01.2017 | Купа на Лигата | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Метц | 1.09 | 9.27 | 19.70 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Тулуза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Лига 1 | Тулуза | 4 - 1 | Бастия | 1.76 | 3.35 | 5.22 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 1 | Тулуза | 2.19 | 3.26 | 3.34 |
| 05.02.2017 | Лига 1 | Тулуза | 4 - 0 | Анже | 2.15 | 3.02 | 3.76 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 3 | Сент Етиен | 2.19 | 2.99 | 3.74 |
| 21.01.2017 | Лига 1 | Бордо | 1 - 0 | Тулуза | 2.04 | 3.16 | 3.90 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 1 | Нант | 2.03 | 3.08 | 4.09 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Тулуза | 1 - 1 | Олимпик Марсилия | 2.44 | 2.89 | 3.04 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Дижон | 2 - 0 | Тулуза | 2.34 | 3.12 | 3.18 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Нанси | 1.90 | 3.13 | 4.60 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Метц | 1 - 1 | Тулуза | 3.33 | 3.11 | 2.21 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2016 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 0 | Пари Сен Жермен | 6.69 | 4.20 | 1.49 |
| 27.01.2016 | Купа на Лигата | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Тулуза | 1.24 | 5.87 | 10.62 |
| 19.01.2016 | Купа на Франция | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Тулуза | 1.24 | 5.71 | 11.10 |
| 16.01.2016 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 1 | Пари Сен Жермен | 6.93 | 4.45 | 1.46 |
| 07.11.2015 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Тулуза | 1.18 | 6.69 | 15.96 |
| 21.02.2015 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 3 - 1 | Тулуза | 1.29 | 5.23 | 9.80 |
| 27.09.2014 | Лига 1 | Тулуза | 1 - 1 | Пари Сен Жермен | 4.65 | 3.56 | 1.73 |
| 23.02.2014 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 4 | Пари Сен Жермен | 6.64 | 4.01 | 1.49 |
| 28.09.2013 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 0 | Тулуза | 1.26 | 5.31 | 12.00 |
| 01.02.2013 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 4 | Пари Сен Жермен | 4.67 | 3.30 | 1.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пари Сен Жермен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 26 | +52 | 59 |
| 2 | Ница | 26 | +22 | 56 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 25 | +32 | 55 |
| 4 | Лион | 24 | +16 | 40 |
| 5 | Сент Етиен | 25 | +11 | 39 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 26 | +4 | 39 |
| 7 | Бордо | 25 | -2 | 36 |
| 8 | Гингам | 25 | 0 | 34 |
| 9 | Тулуза | 25 | +3 | 33 |
| 10 | Рен | 26 | -6 | 33 |
| 11 | Анже | 26 | -11 | 30 |
| 12 | Нант | 25 | -15 | 30 |
| 13 | Метц | 25 | -20 | 30 |
| 14 | Монпелие | 25 | -6 | 29 |
| 15 | Лил | 26 | -8 | 29 |
| 16 | Дижон | 25 | -3 | 27 |
| 17 | Нанси | 25 | -15 | 27 |
| 18 | Каен | 25 | -18 | 25 |
| 19 | Бастия | 25 | -11 | 23 |
| 20 | Лориен | 26 | -25 | 22 |
Хронология в първенството
| Пари Сен Жермен | |
| Тулуза | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пари Сен Жермен | Пари Сен Жермен | Тулуза | Тулуза | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
| 2 | Ница | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Пари Сен Жермен | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 4 | Лион | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Сент Етиен | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Олимпик Марсилия | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Бордо | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Гингам | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Тулуза | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Рен | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Анже | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Нант | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Метц | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 14 | Монпелие | 3 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Лил | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 16 | Дижон | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 17 | Нанси | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Каен | 0 - 6 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 19 | Бастия | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 20 | Лориен | 5 - 0 | 5 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Пари Сен Жермен | Тулуза | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 55 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 14 |
| Точки | 28 | 8 |
Форма в шампионата
| Пари Сен Жермен | Тулуза | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
4 4 |
9
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 0 |
1
5 6 |
Голове в шампионата
| Пари Сен Жермен | Тулуза | |
|
Вкарани
Получени |
50
18 |
31
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
5 |
5
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 17.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.13 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!

