Италия - Купа на Италия (2026 - 2027)
вторник, 1 септември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Парма, а гостите от Кремона.
Разстоянието между двата града е 44.0 км.
Треньорът на домакините е Карлос Куеста (Исп).
Мачът ще се играе на стадион
Енио Тардини,
който има капацитет от
27 906 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Енио Тардини.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Парма - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Серия А |
Ювентус |
2 - 0 |
Парма |
1.22 |
6.07 |
13.26 |
| 22.08.2026 |
Серия А |
Парма |
0 - 1 |
Каляри |
2.51 |
3.00 |
3.03 |
| 14.08.2026 |
Купа на Италия |
Парма |
2 - 0 |
Катания |
1.31 |
4.98 |
8.83 |
| 09.08.2026 |
Приятелски срещи |
Парма |
0 - 2 |
Сампдория |
1.80 |
3.36 |
4.02 |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Парма |
1 - 1 |
Ираклис Солун |
1.28 |
5.10 |
7.93 |
| 30.07.2026 |
Приятелски срещи |
Парма |
1 - 1 |
Арецо |
1.67 |
3.72 |
4.18 |
| 24.05.2026 |
Серия А |
Парма |
1 - 0 |
Сасуоло |
2.70 |
3.31 |
2.53 |
| 17.05.2026 |
Серия А |
Комо |
1 - 0 |
Парма |
1.26 |
5.58 |
10.73 |
| 10.05.2026 |
Серия А |
Парма |
2 - 3 |
Рома |
6.88 |
4.16 |
1.47 |
| 03.05.2026 |
Серия А |
Интер |
2 - 0 |
Парма |
1.21 |
6.41 |
12.22 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 7 домакинства.
Кремонезе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Серия Б |
Кремонезе |
0 - 3 |
Модена |
1.98 |
3.07 |
3.89 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Емполи |
1 - 0 |
Кремонезе |
2.79 |
3.05 |
2.50 |
| 17.08.2026 |
Купа на Италия |
Кремонезе |
2 - 0 |
Сампдория |
2.01 |
3.23 |
3.71 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Верона |
0 - 1 |
Кремонезе |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кремонезе |
1 - 1 |
Читадела |
1.39 |
4.11 |
6.66 |
| 24.05.2026 |
Серия А |
Кремонезе |
1 - 4 |
Комо |
5.87 |
4.31 |
1.51 |
| 17.05.2026 |
Серия А |
Удинезе |
0 - 1 |
Кремонезе |
2.41 |
3.21 |
2.94 |
| 10.05.2026 |
Серия А |
Кремонезе |
3 - 0 |
Пиза |
1.79 |
3.51 |
4.58 |
| 04.05.2026 |
Серия А |
Кремонезе |
1 - 2 |
Лацио |
2.93 |
3.15 |
2.46 |
| 24.04.2026 |
Серия А |
Наполи |
4 - 0 |
Кремонезе |
1.33 |
4.87 |
9.45 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.03.2026 |
Серия А |
Парма |
0 - 2 |
Кремонезе |
2.13 |
3.10 |
3.73 |
| 21.09.2025 |
Серия А |
Кремонезе |
0 - 0 |
Парма |
2.65 |
3.22 |
2.69 |
| 05.05.2024 |
Серия Б |
Парма |
1 - 1 |
Кремонезе |
2.40 |
3.43 |
2.66 |
| 01.10.2023 |
Серия Б |
Кремонезе |
1 - 2 |
Парма |
2.12 |
3.25 |
3.36 |
| 15.02.2022 |
Серия Б |
Кремонезе |
3 - 1 |
Парма |
2.09 |
3.09 |
3.76 |
| 19.09.2021 |
Серия Б |
Парма |
1 - 2 |
Кремонезе |
2.13 |
3.18 |
3.52 |
| 20.01.2018 |
Серия Б |
Кремонезе |
1 - 0 |
Парма |
2.31 |
3.02 |
3.17 |
| 25.08.2017 |
Серия Б |
Парма |
1 - 0 |
Кремонезе |
1.83 |
3.24 |
4.41 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Парма имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Парма класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Милан |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Ювентус |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 4 |
Лацио |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 5 |
Удинезе |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 6 |
Комо |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Рома |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 8 |
Фрозиноне |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 9 |
Лече |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 10 |
Наполи |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 11 |
Аталанта |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 12 |
Сасуоло |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 13 |
Каляри |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 14 |
Болоня |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Торино |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 16 |
Дженоа |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 16 |
Парма |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 18 |
Монца |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
| 19 |
Венеция |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 20 |
Фиорентина |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
7 |
-7 |
0 |
Кремонезе класиране в Серия Б
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Модена |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Мантова |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Палермо |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Асколи |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Чезена |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Падуа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Судтирол |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Авелино |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Арецо |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 10 |
Пиза |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Емполи |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Виченца |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Юве Стабия |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 14 |
Беневенто |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Верона |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Карарезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Сампдория |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 18 |
Катанзаро |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 19 |
Виртус Ентела |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кремонезе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака