Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глазгоу, а гостите от Еър.
Разстоянието между двата града е 50.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фаръл Стейдиъм,
който има капацитет от
10 887 места.
Снимки от Google карта
стадион Фаръл Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.30 |
4.77 |
8.45 |
| 21.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.43 |
3.36 |
2.55 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Хибърниън |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
1.46 |
4.18 |
5.84 |
| 07.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Ливингстън |
2.30 |
3.15 |
2.89 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
5.16 |
3.90 |
1.54 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Партик Тисъл |
2 - 2 |
Стенхаусмюър |
1.25 |
5.39 |
8.89 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Ливингстън |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
1.97 |
3.52 |
3.26 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Форфар Атлетик |
0 - 4 |
Партик Тисъл |
11.35 |
6.29 |
1.19 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Партик Тисъл |
6 - 0 |
Брихин Сити |
1.04 |
12.45 |
26.54 |
| 25.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Сейнт Мирън |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
1.73 |
3.48 |
4.66 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Еър Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.68 |
3.53 |
4.61 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 0 |
Еър Юнайтед |
1.92 |
3.28 |
3.66 |
| 14.08.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
3 - 2 |
Еър Юнайтед |
1.63 |
3.88 |
4.52 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.02 |
3.20 |
3.42 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
2 - 0 |
Арброут |
2.34 |
3.03 |
2.92 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Еър Юнайтед |
4 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.41 |
4.42 |
6.10 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Еър Юнайтед |
2 - 0 |
Единбург Сити |
1.21 |
5.65 |
11.57 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
0 - 1 |
Еър Юнайтед |
1.42 |
4.51 |
5.98 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Странрар |
2 - 3 |
Еър Юнайтед |
5.96 |
4.50 |
1.43 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еър Юнайтед |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
1.84 |
3.45 |
3.58 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.89 |
3.32 |
2.21 |
| 24.01.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
1.91 |
3.30 |
3.69 |
| 06.12.2025 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 0 |
Партик Тисъл |
2.46 |
3.11 |
2.70 |
| 21.10.2025 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.07 |
3.19 |
3.35 |
| 16.08.2025 |
Купа на Лигата |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Еър Юнайтед |
2.58 |
3.17 |
2.53 |
| 09.05.2025 |
ЧШ Плейоф |
Еър Юнайтед |
0 - 2 |
Партик Тисъл |
2.04 |
3.48 |
3.22 |
| 06.05.2025 |
ЧШ Плейоф |
Партик Тисъл |
0 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.66 |
3.34 |
2.43 |
| 15.03.2025 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 0 |
Еър Юнайтед |
3.09 |
3.37 |
2.09 |
| 25.01.2025 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
2 - 1 |
Партик Тисъл |
1.93 |
3.33 |
3.60 |
| 07.12.2024 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 0 |
Еър Юнайтед |
2.10 |
3.12 |
3.33 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Партик Тисъл имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Чемпиъншип класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стенхаусмюър |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
10 |
| 2 |
Партик Тисъл |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
8 |
| 3 |
Рейт Роувърс |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 4 |
Арброут |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 5 |
Ливингстън |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 6 |
Еър Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 7 |
Дънфърмлин |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
5 |
| 8 |
Инвърнес КТ |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Партик Тисъл |
|
| Еър Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Партик Тисъл |
Партик Тисъл |
|
Еър Юнайтед |
Еър Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стенхаусмюър |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Партик Тисъл |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Рейт Роувърс |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Арброут |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Ливингстън |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Еър Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Дънфърмлин |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Инвърнес КТ |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Грийнок Мортън |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Куинс парк ФК |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Партик Тисъл |
Еър Юнайтед |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.25 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
25% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака