Шотландия - Купа на Шотландия (2020 - 2021)
17:00
Партик Тисъл
Каудънбийт
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.16 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глазгоу, а гостите от Каудънбийт. Разстоянието между двата града е 63.1 км. Мачът ще се играе на стадион Фаръл Стейдиъм, който има капацитет от 10 887 места. Снимки от Google карта стадион Фаръл Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2020 | Първа Лига | Фолкърк | 0 - 0 | Партик Тисъл | 1.87 | 3.57 | 3.60 |
| 19.12.2020 | Първа Лига | Партик Тисъл | 0 - 1 | Питърхед | 1.43 | 4.32 | 5.96 |
| 12.12.2020 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Партик Тисъл | 5.04 | 3.87 | 1.55 |
| 05.12.2020 | Първа Лига | Партик Тисъл | 0 - 0 | Дъмбартън | 1.46 | 4.25 | 5.52 |
| 28.11.2020 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 1 | Партик Тисъл | 3.14 | 3.51 | 2.04 |
| 21.11.2020 | Първа Лига | Партик Тисъл | 2 - 0 | Ийст Файф | 1.55 | 4.01 | 4.98 |
| 14.11.2020 | Купа на Лигата | Партик Тисъл | 0 - 0 | Грийнок Мортън | 2.25 | 3.47 | 2.76 |
| 07.11.2020 | Първа Лига | Партик Тисъл | 2 - 2 | Фолкърк | 2.51 | 3.38 | 2.49 |
| 31.10.2020 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 1 - 0 | Партик Тисъл | 1.87 | 3.71 | 3.47 |
| 24.10.2020 | Първа Лига | Партик Тисъл | 2 - 1 | Еърдриониънс | 1.94 | 3.48 | 3.58 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Каудънбийт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2020 | Втора Лига | Каудънбийт | 2 - 0 | Брихин Сити | 1.61 | 3.90 | 4.55 |
| 12.12.2020 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.67 | 3.76 | 4.25 |
| 05.12.2020 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 3 | Куинс парк ФК | 4.87 | 3.93 | 1.56 |
| 28.11.2020 | Втора Лига | Елгин Сити | 5 - 2 | Каудънбийт | 1.63 | 3.79 | 4.55 |
| 14.11.2020 | Купа на Лигата | Каудънбийт | 0 - 1 | Рейт Роувърс | 7.07 | 4.88 | 1.36 |
| 07.11.2020 | Втора Лига | Странрар | 2 - 0 | Каудънбийт | 1.99 | 3.61 | 3.16 |
| 31.10.2020 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.62 | 3.26 | 2.50 |
| 24.10.2020 | Втора Лига | Единбург Сити | 0 - 1 | Каудънбийт | 1.63 | 4.00 | 4.37 |
| 17.10.2020 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 3 | Анан Атлетик | 2.39 | 3.27 | 2.74 |
| 13.10.2020 | Купа на Лигата | Инвърнес КТ | 0 - 0 | Каудънбийт | 1.13 | 7.20 | 15.43 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2013 | Купа на Лигата | Партик Тисъл | 0 - 0 | Каудънбийт | 1.30 | 4.97 | 7.65 |
| 30.03.2013 | Чемпиъншип | Каудънбийт | 1 - 2 | Партик Тисъл | 5.69 | 4.09 | 1.47 |
| 27.03.2013 | Чемпиъншип | Каудънбийт | 0 - 3 | Партик Тисъл | 4.84 | 3.84 | 1.57 |
| 26.01.2013 | Чемпиъншип | Партик Тисъл | 2 - 1 | Каудънбийт | 1.33 | 4.67 | 7.97 |
| 14.10.2012 | Чалъндж Къп | Каудънбийт | 0 - 1 | Партик Тисъл | 3.69 | 3.49 | 1.88 |
| 22.09.2012 | Чемпиъншип | Партик Тисъл | 2 - 1 | Каудънбийт | 1.42 | 4.16 | 6.29 |
| 19.03.2011 | Чемпиъншип | Партик Тисъл | 0 - 1 | Каудънбийт | 1.53 | 3.91 | 5.27 |
| 15.02.2011 | Чемпиъншип | Каудънбийт | 1 - 1 | Партик Тисъл | 3.37 | 3.45 | 1.93 |
| 30.10.2010 | Чемпиъншип | Партик Тисъл | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.98 | 3.38 | 3.30 |
| 28.08.2010 | Чемпиъншип | Каудънбийт | 2 - 1 | Партик Тисъл | 2.70 | 3.48 | 2.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Партик Тисъл имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Партик Тисъл класиране в Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | 10 | +17 | 24 |
| 2 | Дънфърмлин | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Дънди ФК | 11 | +2 | 19 |
| 4 | Рейт Роувърс | 9 | +10 | 15 |
| 5 | Грийнок Мортън | 10 | -3 | 15 |
| 6 | Еър Юнайтед | 11 | 0 | 13 |
| 7 | Инвърнес КТ | 9 | +3 | 12 |
| 8 | Куин ъф Саут | 11 | -12 | 10 |
| 9 | Алоа Атлетик | 11 | -14 | 8 |
| 10 | Арброут | 10 | -10 | 5 |
Каудънбийт класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.16 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра