Шотландия - Премиършип (2016 - 2017)
17:00
Партик Тисъл
Мъдъруел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глазгоу, а гостите от Мъдъруел. Разстоянието между двата града е 18.6 км. Мачът ще се играе на стадион Фаръл Стейдиъм, който има капацитет от 10 887 места. Снимки от Google карта стадион Фаръл Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Премиършип | Селтик | 1 - 1 | Партик Тисъл | 1.21 | 5.87 | 12.81 |
| 01.04.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 1 | Рос Каунти | 2.04 | 3.38 | 3.45 |
| 18.03.2017 | Премиършип | Килмарнък | 1 - 1 | Партик Тисъл | 2.91 | 3.19 | 2.39 |
| 11.03.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 1.95 | 3.36 | 3.74 |
| 05.03.2017 | Купа на Шотландия | Абърдийн | 1 - 0 | Партик Тисъл | 1.50 | 3.88 | 6.04 |
| 01.03.2017 | Премиършип | Дънди ФК | 0 - 1 | Партик Тисъл | 2.70 | 3.16 | 2.56 |
| 25.02.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Хартс | 2.84 | 3.33 | 2.37 |
| 18.02.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Хамилтън | 1.76 | 3.52 | 4.51 |
| 11.02.2017 | Купа на Шотландия | Сейнт Джонстън | 0 - 1 | Партик Тисъл | 2.11 | 3.18 | 3.26 |
| 04.02.2017 | Премиършип | Абърдийн | 2 - 0 | Партик Тисъл | 1.54 | 3.96 | 5.70 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Мъдъруел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 0 - 0 | Хамилтън | 2.19 | 3.32 | 3.19 |
| 01.04.2017 | Премиършип | Рейнджърс | 1 - 1 | Мъдъруел | 1.26 | 5.53 | 10.54 |
| 18.03.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 2 | Сейнт Джонстън | 3.36 | 3.33 | 2.11 |
| 11.03.2017 | Премиършип | Абърдийн | 1 - 0 | Мъдъруел | 1.27 | 5.57 | 9.86 |
| 04.03.2017 | Премиършип | Килмарнък | 1 - 2 | Мъдъруел | 2.21 | 3.37 | 3.11 |
| 25.02.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 5 | Дънди ФК | 2.44 | 3.36 | 2.75 |
| 18.02.2017 | Премиършип | Селтик | 2 - 0 | Мъдъруел | 1.08 | 9.58 | 25.00 |
| 15.02.2017 | Премиършип | Абърдийн | 7 - 2 | Мъдъруел | 1.34 | 5.02 | 7.79 |
| 04.02.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 0 - 3 | Хартс | 3.87 | 3.65 | 1.86 |
| 31.01.2017 | Премиършип | Рос Каунти | 1 - 2 | Мъдъруел | 2.00 | 3.48 | 3.54 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 0 | Партик Тисъл | 2.85 | 3.27 | 2.39 |
| 24.09.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 1 | Мъдъруел | 2.35 | 3.30 | 2.90 |
| 27.02.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 3 - 1 | Партик Тисъл | 2.54 | 3.12 | 2.72 |
| 02.02.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 0 | Мъдъруел | 2.05 | 3.31 | 3.40 |
| 26.09.2015 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 1 | Партик Тисъл | 2.60 | 3.19 | 2.64 |
| 23.05.2015 | Група за Изпадане | Мъдъруел | 0 - 0 | Партик Тисъл | 2.89 | 3.35 | 2.27 |
| 11.04.2015 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Мъдъруел | 1.91 | 3.50 | 3.69 |
| 27.12.2014 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 0 | Партик Тисъл | 2.87 | 3.25 | 2.35 |
| 04.10.2014 | Премиършип | Партик Тисъл | 3 - 1 | Мъдъруел | 2.10 | 3.38 | 3.21 |
| 15.02.2014 | Премиършип | Мъдъруел | 4 - 3 | Партик Тисъл | 1.84 | 3.57 | 3.86 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Партик Тисъл имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | 31 | +63 | 87 |
| 2 | Абърдийн | 31 | +37 | 64 |
| 3 | Рейнджърс | 31 | +9 | 52 |
| 4 | Сейнт Джонстън | 31 | +2 | 46 |
| 5 | Хартс | 31 | +7 | 41 |
| 6 | Партик Тисъл | 31 | -2 | 38 |
| 7 | Килмарнък | 31 | -17 | 34 |
| 8 | Рос Каунти | 31 | -17 | 31 |
| 9 | Дънди ФК | 31 | -17 | 30 |
| 10 | Мъдъруел | 31 | -24 | 29 |
| 11 | Хамилтън | 31 | -20 | 28 |
| 12 | Инвърнес КТ | 31 | -21 | 25 |
Хронология в първенството
| Партик Тисъл | |
| Мъдъруел | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Партик Тисъл | Партик Тисъл | Мъдъруел | Мъдъруел | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Селтик | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 3 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Абърдийн | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Рейнджърс | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Сейнт Джонстън | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Хартс | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Партик Тисъл | - | - | - | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Килмарнък | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Рос Каунти | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Дънди ФК | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 5 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Мъдъруел | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Хамилтън | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Инвърнес КТ | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Партик Тисъл | Мъдъруел | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 38 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 20 | 17 |
Форма в шампионата
| Партик Тисъл | Мъдъруел | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
11 11 |
7
8 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 6 |
4
5 7 |
Голове в шампионата
| Партик Тисъл | Мъдъруел | |
|
Вкарани
Получени |
34
36 |
34
58 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
19 |
16
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
