Андора - Купа на Андора (2024 - 2025)
21:30
Пас де ла Каза
Интер Клуб Ескалдес
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.30 | 5.30 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.16 | 1.09 | 1.06 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.04 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.79 | 1.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2025 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ел Пас де ла Каза, а гостите от Ескалдес-Енгордан. Разстоянието между двата града е 16.2 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Пас де ла Каза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 2 | ФК Санта Колома | 5.61 | 3.68 | 1.49 |
| 02.03.2025 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 2 - 1 | Пас де ла Каза | 1.41 | 4.02 | 6.00 |
| 23.02.2025 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 0 | Пас де ла Каза | 3.67 | 3.79 | 1.71 |
| 16.02.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 3 | Интер Ескалдес | 6.92 | 4.43 | 1.33 |
| 08.02.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 1 - 0 | Пас де ла Каза | 1.48 | 3.86 | 5.38 |
| 02.02.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 4 - 0 | ФС Ла Масана | 1.06 | 8.48 | 18.71 |
| 26.01.2025 | Първа Дивизия | Ордино | 2 - 1 | Пас де ла Каза | 3.98 | 3.66 | 1.67 |
| 19.01.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 2 - 2 | Атлетик Ескалдес | 3.68 | 3.32 | 1.79 |
| 12.01.2025 | Купа на Андора | Есперанса Анд. | 0 - 2 | Пас де ла Каза | 12.90 | 7.80 | 1.09 |
| 15.12.2024 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 0 - 1 | Пас де ла Каза | 1.47 | 4.09 | 5.19 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Интер Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.60 | 3.71 | 4.39 |
| 02.03.2025 | Първа Дивизия | ФС Ла Масана | 0 - 6 | Интер Ескалдес | 27.33 | 12.33 | 1.01 |
| 22.02.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | УЕ Санта Колома | 1.67 | 3.75 | 3.85 |
| 16.02.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 3 | Интер Ескалдес | 6.92 | 4.43 | 1.33 |
| 09.02.2025 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | Интер Ескалдес | 32.50 | 10.25 | 1.02 |
| 02.02.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 9 - 1 | Есперанса Анд. | 1.01 | 14.50 | 43.67 |
| 26.01.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 2 - 2 | Интер Ескалдес | 2.36 | 3.33 | 2.53 |
| 18.01.2025 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 9 - 0 | ФС Ла Масана | 1.01 | 14.67 | 33.33 |
| 12.01.2025 | Купа на Андора | Интер Ескалдес | 6 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.03 | 9.90 | 20.40 |
| 15.12.2024 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | Ордино | 1.21 | 5.38 | 9.63 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2025 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 3 | Интер Ескалдес | 6.92 | 4.43 | 1.33 |
| 03.11.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 1 | Интер Ескалдес | 7.06 | 5.02 | 1.29 |
| 24.04.2024 | Купа на Андора | Интер Ескалдес | 2 - 2 | Пас де ла Каза | 1.11 | 6.87 | 21.00 |
| 14.04.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 0 - 1 | Интер Ескалдес | 11.10 | 5.92 | 1.20 |
| 28.01.2024 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 2 - 0 | Пас де ла Каза | 1.01 | 15.33 | 36.67 |
| 26.11.2023 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 0 - 3 | Интер Ескалдес | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пас де ла Каза имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.30 | 5.30 | 1.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.16 | 1.09 | 1.06 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.04 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.79 | 1.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2025 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра