Португалия - Лига Португал 2 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
22:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.50 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пасош де Ферейра, а гостите от Пенафиел.
Разстоянието между двата града е 10.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ещадио да Мата Реал,
който има капацитет от
5 250 места.
Размерите на терена са 104 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Ещадио да Мата Реал.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пасош Ферейра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
1 - 1 |
Пасош Ферейра |
1.92 |
3.27 |
3.57 |
| 03.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
1 - 2 |
Фейрензе |
2.15 |
3.10 |
3.13 |
| 26.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 0 |
Пасош Ферейра |
2.27 |
3.03 |
2.94 |
| 18.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
4 - 3 |
Шавеш |
2.92 |
3.03 |
2.30 |
| 10.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
0 - 0 |
Пасош Ферейра |
1.71 |
3.41 |
4.46 |
| 04.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
0 - 0 |
Маритимо |
4.17 |
3.24 |
1.80 |
| 29.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 0 |
Пасош Ферейра |
1.72 |
3.49 |
4.15 |
| 22.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
3 - 2 |
Пасош Ферейра |
2.18 |
2.99 |
3.20 |
| 14.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
1 - 0 |
Бенфика Б |
2.98 |
3.22 |
2.17 |
| 07.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
2 - 3 |
Пасош Ферейра |
2.12 |
3.15 |
3.12 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Пенафиел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 0 |
Маритимо |
2.56 |
3.10 |
2.52 |
| 04.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Торензе |
3 - 2 |
Пенафиел |
1.89 |
3.28 |
3.65 |
| 26.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
3 - 0 |
Порто Б |
2.19 |
3.13 |
3.02 |
| 18.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
4 - 2 |
Пенафиел |
1.77 |
3.37 |
4.12 |
| 11.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
4 - 3 |
Академико Визеу |
3.11 |
3.08 |
2.16 |
| 04.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 2 |
Пенафиел |
2.04 |
3.21 |
3.28 |
| 21.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
0 - 1 |
Визела |
2.71 |
3.06 |
2.42 |
| 15.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 0 |
Пенафиел |
2.15 |
3.00 |
3.24 |
| 07.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 1 |
Фарензе |
2.87 |
3.04 |
2.31 |
| 01.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 1 |
Бенфика Б |
2.94 |
3.17 |
2.22 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.01.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 2 |
Пасош Ферейра |
2.00 |
3.15 |
3.46 |
| 08.02.2025 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 2 |
Пасош Ферейра |
2.39 |
2.97 |
2.82 |
| 01.09.2024 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
1 - 3 |
Пенафиел |
2.03 |
3.20 |
3.27 |
| 20.04.2024 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 1 |
Пасош Ферейра |
2.65 |
3.17 |
2.43 |
| 09.12.2023 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
2 - 1 |
Пенафиел |
1.78 |
3.31 |
4.34 |
| 15.07.2023 |
Приятелски срещи |
Пасош Ферейра |
1 - 1 |
Пенафиел |
1.67 |
3.66 |
4.42 |
| 13.10.2019 |
Купа на Лигата |
Пенафиел |
1 - 2 |
Пасош Ферейра |
3.72 |
3.38 |
1.92 |
| 17.07.2019 |
Приятелски срещи |
Пасош Ферейра |
2 - 2 |
Пенафиел |
1.81 |
3.54 |
4.06 |
| 30.03.2019 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 1 |
Пасош Ферейра |
4.00 |
3.20 |
1.91 |
| 02.12.2018 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
2 - 0 |
Пенафиел |
1.59 |
3.52 |
5.51 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пасош Ферейра имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Маритимо |
33 |
20 |
6 |
7 |
49 |
26 |
+23 |
66 |
| 2 |
Академико Визеу |
33 |
17 |
7 |
9 |
58 |
33 |
+25 |
58 |
| 3 |
Торензе |
33 |
17 |
5 |
11 |
42 |
33 |
+9 |
56 |
| 4 |
Визела |
33 |
14 |
9 |
10 |
39 |
36 |
+3 |
51 |
| 5 |
Униао Лейрия |
33 |
13 |
10 |
10 |
50 |
44 |
+6 |
49 |
| 6 |
Порто Б |
33 |
14 |
6 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
48 |
| 7 |
Лейшоес |
33 |
14 |
5 |
14 |
44 |
54 |
-10 |
47 |
| 8 |
Фейрензе |
33 |
12 |
9 |
12 |
35 |
38 |
-3 |
45 |
| 9 |
Бенфика Б |
33 |
11 |
11 |
11 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 10 |
Лузитания |
33 |
11 |
10 |
12 |
43 |
50 |
-7 |
43 |
| 11 |
Шавеш |
33 |
12 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
42 |
| 12 |
Пенафиел |
33 |
11 |
8 |
14 |
36 |
37 |
-1 |
41 |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
33 |
13 |
2 |
18 |
41 |
34 |
+7 |
41 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
33 |
10 |
11 |
12 |
29 |
37 |
-8 |
41 |
| 15 |
Фарензе |
33 |
10 |
10 |
13 |
31 |
36 |
-5 |
40 |
| 16 |
Портимонензе |
33 |
10 |
7 |
16 |
38 |
49 |
-11 |
37 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
33 |
8 |
12 |
13 |
32 |
47 |
-15 |
36 |
| 18 |
Оливейрензе |
33 |
8 |
10 |
15 |
33 |
44 |
-11 |
34 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пасош Ферейра |
|
| Пенафиел |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пасош Ферейра |
Пасош Ферейра |
|
Пенафиел |
Пенафиел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Маритимо |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Академико Визеу |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
4 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Торензе |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Визела |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 5 |
Униао Лейрия |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 6 |
Порто Б |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
3 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Лейшоес |
3 - 1 |
3 - 2 |
3 - 1 |
|
0 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Фейрензе |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Бенфика Б |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Лузитания |
1 - 5 |
2 - 0 |
1 - 5 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Шавеш |
4 - 3 |
2 - 0 |
4 - 3 |
|
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Пенафиел |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
0 - 3 |
3 - 0 |
0 - 3 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Фарензе |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Портимонензе |
4 - 1 |
2 - 3 |
4 - 1 |
|
0 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 18 |
Оливейрензе |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пасош Ферейра |
Пенафиел |
| Победи |
8 |
11 |
| Равни |
12 |
8 |
| Загуби |
13 |
14 |
| Вкарани Голове |
32 |
36 |
| Получени Голове |
47 |
37 |
| Средно Вкарани |
0.97 |
1.09 |
| Средно Получени |
1.42 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
52% |
67% |
| Мачове Получил |
70% |
61% |
| Гол/Гол |
45% |
42% |
| Над 1.5 |
67% |
64% |
| Над 2.5 |
48% |
36% |
| Над 3.5 |
24% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
7 |
3 |
| Загуби |
4 |
9 |
| Вкарани Голове |
20 |
17 |
| Получени Голове |
21 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.31 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
62% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
69% |
| Гол/Гол |
56% |
50% |
| Над 1.5 |
62% |
62% |
| Над 2.5 |
56% |
50% |
| Над 3.5 |
31% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.50 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака