Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
17:00
Патро Ейсден Маасмехелен
Андерлехт Б
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Патро Ейсден Маасмехелен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.75 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маасмехелен, а гостите от Андерлехт.
Разстоянието между двата града е 97.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Патростадион,
който има капацитет от
5 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Патростадион.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Патро Ейсден Маасмехелен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хейст |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.97 |
3.88 |
1.66 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 4 |
Сент Трюиден |
4.21 |
4.18 |
1.58 |
| 27.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Беершот |
2 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.48 |
4.28 |
| 23.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 1 |
Беершот |
3.16 |
3.29 |
2.12 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
4 - 0 |
Франк Боран |
1.66 |
3.56 |
4.61 |
| 05.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
2 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.08 |
3.20 |
2.15 |
| 20.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 4 |
Беершот |
2.96 |
3.00 |
2.32 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
3.59 |
3.35 |
1.90 |
| 10.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 1 |
РФК Лиеж |
1.85 |
3.34 |
3.81 |
| 07.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.69 |
3.58 |
1.82 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Андерлехт Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Дордрехт |
0 - 2 |
Андерлехт Б |
2.04 |
3.56 |
2.92 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
5 - 0 |
Ол. Шарлероа |
1.86 |
3.71 |
3.37 |
| 11.04.2026 |
Чалънджър Лига |
РУДМ Брюксел |
2 - 1 |
Андерлехт Б |
1.84 |
3.69 |
3.40 |
| 04.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 5 |
СК Беверен |
6.21 |
4.55 |
1.38 |
| 21.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
4 - 2 |
Андерлехт Б |
1.79 |
3.73 |
3.61 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Ойпен |
2.76 |
3.48 |
2.21 |
| 10.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 2 |
Андерлехт Б |
1.49 |
4.20 |
5.17 |
| 07.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.69 |
3.58 |
1.82 |
| 28.02.2026 |
Чалънджър Лига |
Клуб Брюж Б |
0 - 5 |
Андерлехт Б |
2.13 |
3.38 |
2.89 |
| 20.02.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
2 - 1 |
Генк Б |
2.04 |
3.56 |
2.97 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.69 |
3.58 |
1.82 |
| 02.11.2025 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 0 |
Андерлехт Б |
1.57 |
3.84 |
4.91 |
| 25.01.2025 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
1 - 1 |
Патро Ейсден Маас. |
3.88 |
3.58 |
1.76 |
| 24.08.2024 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
3 - 1 |
Андерлехт Б |
1.64 |
3.74 |
4.58 |
| 18.02.2024 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 0 |
Андерлехт Б |
1.58 |
3.84 |
5.04 |
| 16.09.2023 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
1 - 3 |
Патро Ейсден Маас. |
3.15 |
3.31 |
2.09 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Патро Ейсден Маасмехелен имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Локерен |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Спортинг Хаселт |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Дендер |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 4 |
Серен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 5 |
Андерлехт Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Беершот |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Виртон |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Генк Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Гент Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
К. Лиерс С.К. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Клуб Брюж Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Ойпен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
РФК Лиеж |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Франк Боран |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Патро Ейсден Маасмехелен |
Андерлехт Б |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.75 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Патро Ейсден Маасмехелен