Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Патро Ейсден Маасмехелен
(Белгия)
Сент Трюиден
(Белгия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.86 | 3.72 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 1.21 | 1.20 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.10 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маасмехелен, а гостите от Сент Трюиден. Разстоянието между двата града е 40.4 км.
Отговорна Игра
Патро Ейсден Маасмехелен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Д1 Плейоф | Дайнзе | 2 - 1 | Патро Ейсден Маас. | 1.90 | 3.55 | 3.58 |
| 27.04.2024 | Д1 Плейоф | Патро Ейсден Маас. | 0 - 4 | Дайнзе | 2.06 | 3.42 | 3.23 |
| 19.04.2024 | Чалънджър Лига | Беершот | 0 - 1 | Патро Ейсден Маас. | 2.13 | 3.37 | 3.00 |
| 14.04.2024 | Чалънджър Лига | Патро Ейсден Маас. | 2 - 3 | Остенде | 1.92 | 3.29 | 3.75 |
| 05.04.2024 | Чалънджър Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Патро Ейсден Маас. | 2.15 | 3.42 | 3.00 |
| 31.03.2024 | Чалънджър Лига | Патро Ейсден Маас. | 3 - 0 | Ломел | 2.51 | 3.22 | 2.61 |
| 15.03.2024 | Чалънджър Лига | СК Беверен | 0 - 1 | Патро Ейсден Маас. | 2.04 | 3.38 | 3.20 |
| 08.03.2024 | Чалънджър Лига | Патро Ейсден Маас. | 2 - 2 | Генк Б | 1.87 | 3.55 | 3.60 |
| 03.03.2024 | Чалънджър Лига | Серен | 3 - 0 | Патро Ейсден Маас. | 3.71 | 3.44 | 1.86 |
| 23.02.2024 | Чалънджър Лига | Патро Ейсден Маас. | 3 - 0 | К. Лиерс С.К. | 1.58 | 3.93 | 4.72 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Тиенен | 0 - 6 | Сент Трюиден | - | - | - |
| 25.05.2024 | Група Европа | КАА Гент | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.46 | 4.74 | 5.51 |
| 17.05.2024 | Група Европа | Сент Трюиден | 1 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 2.14 | 3.61 | 3.02 |
| 12.05.2024 | Група Европа | Сент Трюиден | 2 - 1 | Мехелен | 2.34 | 3.57 | 2.70 |
| 03.05.2024 | Група Европа | Вестерло | 2 - 2 | Сент Трюиден | 2.34 | 3.66 | 2.66 |
| 27.04.2024 | Група Европа | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.12 | 3.42 | 3.19 |
| 23.04.2024 | Група Европа | Сент Трюиден | 0 - 2 | КАА Гент | 3.56 | 3.79 | 1.88 |
| 20.04.2024 | Група Европа | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 0 | Сент Трюиден | 2.56 | 3.40 | 2.55 |
| 12.04.2024 | Група Европа | Сент Трюиден | 3 - 3 | Стандарт Лиеж | 2.16 | 3.41 | 3.15 |
| 05.04.2024 | Група Европа | Мехелен | 2 - 3 | Сент Трюиден | 2.02 | 3.44 | 3.46 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2023 | Приятелски срещи | Патро Ейсден Маас. | 0 - 0 | Сент Трюиден | 5.10 | 4.13 | 1.49 |
| 21.03.2015 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 2 - 2 | Патро Ейсден Маас. | 1.20 | 5.49 | 10.43 |
| 25.10.2014 | Чалънджър Лига | Патро Ейсден Маас. | 1 - 2 | Сент Трюиден | 5.12 | 3.76 | 1.55 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Патро Ейсден Маасмехелен имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.86 | 3.72 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 1.21 | 1.20 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.10 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра