Естония - Мейстрилига (2026)
неделя, 17 май, 2026
14:30
Пайде Линнамеесконд
ФКИ Левадия Талин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Пайде Линнамеесконд
2 0% за ФКИ Левадия Талин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.58 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.24 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.92 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пайде, а гостите от Талин.
Разстоянието между двата града е 76.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Пайде,
който има капацитет от
500 места.
Размерите на терена са 98 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Пайде.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
2 - 3 |
Пайде Линнамеесконд |
3.92 |
3.96 |
1.61 |
| 06.05.2026 |
Купа на Естония |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.35 |
4.53 |
6.25 |
| 01.05.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 1 |
Таммека Тарту |
1.43 |
4.29 |
5.06 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 2 |
Флора Талин |
2.15 |
3.36 |
2.72 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
2 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
4.41 |
3.80 |
1.57 |
| 19.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Номе Калю |
2.71 |
3.18 |
2.25 |
| 12.04.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 4 |
Пайде Линнамеесконд |
5.39 |
4.38 |
1.42 |
| 08.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
3 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.39 |
4.40 |
5.37 |
| 03.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
6.58 |
4.46 |
1.36 |
| 22.03.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.75 |
3.49 |
3.65 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
3 - 0 |
Харю Лаагри |
1.12 |
6.69 |
13.12 |
| 02.05.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 2 |
Левадия Талин |
11.24 |
6.54 |
1.13 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
7 - 0 |
Нарва Транс |
1.18 |
5.70 |
9.30 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 2 |
Левадия Талин |
7.89 |
5.19 |
1.24 |
| 19.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Флора Талин |
1.80 |
3.32 |
3.69 |
| 12.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 1 |
Левадия Талин |
2.49 |
3.20 |
2.38 |
| 08.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.18 |
5.86 |
9.63 |
| 04.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.14 |
6.35 |
10.69 |
| 22.03.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.75 |
3.49 |
3.65 |
| 15.03.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 3 |
Левадия Талин |
7.89 |
5.03 |
1.24 |
Общо 7 победи и 3 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.03.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.75 |
3.49 |
3.65 |
| 22.10.2025 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.71 |
3.56 |
4.13 |
| 04.07.2025 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 3 |
Левадия Талин |
3.62 |
3.67 |
1.78 |
| 11.05.2025 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.60 |
3.61 |
4.59 |
| 23.04.2025 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 1 |
Левадия Талин |
4.36 |
3.28 |
1.70 |
| 09.11.2024 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
3 - 0 |
Левадия Талин |
2.16 |
3.21 |
2.92 |
| 29.05.2024 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 1 |
Левадия Талин |
4.41 |
3.65 |
1.62 |
| 25.05.2024 |
Купа на Естония |
Левадия Талин |
4 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.71 |
3.59 |
4.08 |
| 01.05.2024 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
1.40 |
4.27 |
6.06 |
| 31.03.2024 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
1.81 |
3.42 |
3.81 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Пайде Линнамеесконд имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
8 |
+21 |
27 |
| 2 |
Номе Калю |
11 |
7 |
1 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 3 |
Флора Талин |
11 |
7 |
0 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 5 |
Харю Лаагри |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
16 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
11 |
4 |
1 |
6 |
25 |
27 |
-2 |
13 |
| 7 |
Таммека Тарту |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
13 |
| 9 |
Куресааре |
11 |
3 |
0 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 10 |
Нарва Транс |
11 |
2 |
0 |
9 |
9 |
31 |
-22 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пайде Линнамеесконд |
|
| ФКИ Левадия Талин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пайде Линнамеесконд |
Пайде Линнамеесконд |
|
ФКИ Левадия Талин |
ФКИ Левадия Талин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Номе Калю |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Флора Талин |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
4 - 0 |
|
|
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Харю Лаагри |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
3 - 1 |
2 - 3 |
3 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Таммека Тарту |
0 - 1 |
1 - 4 |
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Куресааре |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Нарва Транс |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
7 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пайде Линнамеесконд |
ФКИ Левадия Талин |
| Победи |
6 |
8 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
20 |
29 |
| Получени Голове |
14 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.82 |
2.64 |
| Средно Получени |
1.27 |
0.73 |
| Мачове Вкарал |
91% |
100% |
| Мачове Получил |
73% |
64% |
| Гол/Гол |
64% |
64% |
| Над 1.5 |
64% |
100% |
| Над 2.5 |
64% |
73% |
| Над 3.5 |
55% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
100% |
| Над 1.5 |
40% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
75% |
| Над 3.5 |
20% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.58 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.24 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.92 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.12 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Пайде Линнамеесконд
2 0% за ФКИ Левадия Талин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака