Естония - Мейстрилига (2026)
събота, 7 ноември, 2026
12:30
Пайде Линнамеесконд
Флора Талин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Пайде Линнамеесконд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.50 |
2.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.24 |
1.46 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.65 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.36 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.29 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пайде, а гостите от Талин.
Разстоянието между двата града е 76.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Пайде,
който има капацитет от
500 места.
Размерите на терена са 98 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Пайде.
Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
3.37 |
3.71 |
1.79 |
| 28.10.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 2 |
Номе Калю |
2.03 |
3.60 |
2.96 |
| 24.10.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
3.72 |
3.58 |
1.73 |
| 18.10.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 1 |
Нарва Транс |
1.50 |
3.96 |
4.87 |
| 14.10.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 1 |
Таммека Тарту |
1.61 |
3.82 |
4.17 |
| 11.10.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
1.39 |
4.29 |
5.82 |
| 19.09.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 3 |
Пайде Линнамеесконд |
4.25 |
4.13 |
1.54 |
| 16.09.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.43 |
4.31 |
5.16 |
| 13.09.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 2 |
Харю Лаагри |
1.58 |
3.83 |
4.28 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
0 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
3.09 |
3.51 |
1.93 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 0 |
Нарва Транс |
1.14 |
6.42 |
11.12 |
| 25.10.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 1 |
Флора Талин |
2.28 |
3.42 |
2.56 |
| 21.10.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
3 - 1 |
Флора Талин |
3.24 |
3.75 |
1.85 |
| 18.10.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 0 |
Таммека Тарту |
1.65 |
3.92 |
3.80 |
| 15.10.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 3 |
Левадия Талин |
5.14 |
4.42 |
1.45 |
| 11.10.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 0 |
Флора Талин |
3.89 |
3.81 |
1.65 |
| 20.09.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 2 |
Вапрус Пярну |
1.42 |
4.38 |
5.07 |
| 12.09.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
2 - 3 |
Флора Талин |
4.61 |
4.31 |
1.51 |
| 08.09.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
2 - 2 |
Флора Талин |
4.55 |
3.85 |
1.55 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
Номе Калю |
2.66 |
3.42 |
2.19 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
2.55 |
3.62 |
2.27 |
| 21.06.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.87 |
3.67 |
3.12 |
| 23.05.2026 |
Купа на Естония |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 5 |
Флора Талин |
2.71 |
3.26 |
2.29 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 2 |
Флора Талин |
2.15 |
3.36 |
2.72 |
| 26.10.2025 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 1 |
Флора Талин |
3.12 |
3.63 |
1.95 |
| 21.06.2025 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 1 |
Флора Талин |
2.63 |
3.36 |
2.25 |
| 15.06.2025 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
1.82 |
3.36 |
3.84 |
| 18.04.2025 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
2.34 |
3.11 |
2.67 |
| 22.02.2025 |
Приятелски срещи |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Флора Талин |
1.65 |
3.84 |
3.98 |
| 30.10.2024 |
Купа на Естония |
Флора Талин |
0 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
2.40 |
3.27 |
2.50 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Пайде Линнамеесконд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
35 |
28 |
6 |
1 |
95 |
27 |
+68 |
90 |
| 2 |
Пайде Линнамеесконд |
35 |
19 |
6 |
10 |
54 |
41 |
+13 |
63 |
| 3 |
Флора Талин |
35 |
20 |
1 |
14 |
66 |
49 |
+17 |
61 |
| 4 |
Номе Калю |
35 |
18 |
6 |
11 |
59 |
34 |
+25 |
60 |
| 5 |
Таммека Тарту |
35 |
17 |
2 |
16 |
50 |
55 |
-5 |
53 |
| 6 |
Харю Лаагри |
35 |
15 |
2 |
18 |
50 |
52 |
-2 |
47 |
| 7 |
Номе Юнайтед |
35 |
12 |
1 |
22 |
58 |
80 |
-22 |
37 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
35 |
10 |
7 |
18 |
46 |
69 |
-23 |
37 |
| 9 |
Куресааре |
35 |
10 |
6 |
19 |
35 |
54 |
-19 |
36 |
| 10 |
Нарва Транс |
35 |
5 |
5 |
25 |
26 |
78 |
-52 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пайде Линнамеесконд |
|
| Флора Талин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пайде Линнамеесконд |
Пайде Линнамеесконд |
|
Флора Талин |
Флора Талин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 3 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Пайде Линнамеесконд |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Флора Талин |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Номе Калю |
0 - 2 |
1 - 1 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Таммека Тарту |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
5 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Номе Юнайтед |
4 - 1 |
1 - 3 |
4 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
3 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Куресааре |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Нарва Транс |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пайде Линнамеесконд |
Флора Талин |
| Победи |
19 |
20 |
| Равни |
6 |
1 |
| Загуби |
10 |
14 |
| Вкарани Голове |
54 |
66 |
| Получени Голове |
41 |
49 |
| Средно Вкарани |
1.54 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
86% |
89% |
| Мачове Получил |
74% |
69% |
| Гол/Гол |
60% |
57% |
| Над 1.5 |
71% |
91% |
| Над 2.5 |
49% |
77% |
| Над 3.5 |
31% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
10 |
9 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
6 |
7 |
| Вкарани Голове |
24 |
28 |
| Получени Голове |
18 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.41 |
1.65 |
| Средно Получени |
1.06 |
1.59 |
| Мачове Вкарал |
82% |
82% |
| Мачове Получил |
71% |
76% |
| Гол/Гол |
53% |
59% |
| Над 1.5 |
71% |
94% |
| Над 2.5 |
47% |
82% |
| Над 3.5 |
24% |
41% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.50 |
2.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.24 |
1.46 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.65 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.36 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.29 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Пайде Линнамеесконд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака