Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Пайде Линнамеесконд
(Естония)
Нарва Транс
(Естония)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.47 | 5.77 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.14 | 2.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.06 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.54 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пайде, а гостите от Нарва. Разстоянието между двата града е 159.8 км.
Отговорна Игра
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | Сейняйоен ЯК | 3.20 | 3.66 | 1.93 |
| 23.11.2024 | Купа на Естония | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Куресааре | 1.34 | 4.86 | 6.31 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 3 - 0 | Левадия Талин | 2.16 | 3.21 | 2.92 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 17.95 | 8.00 | 1.09 |
| 30.10.2024 | Купа на Естония | Флора Талин | 0 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 2.40 | 3.27 | 2.50 |
| 26.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 0 | Таммека Тарту | 1.36 | 4.44 | 6.18 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 5.99 | 4.65 | 1.35 |
| 20.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Флора Талин | 2.21 | 3.34 | 2.75 |
| 06.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Номе Калю | 2.27 | 3.37 | 2.64 |
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 3.98 | 3.82 | 1.67 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Куресааре | 2.14 | 3.55 | 2.72 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 3 - 3 | Нарва Транс | 2.35 | 3.31 | 2.60 |
| 31.10.2024 | Купа на Естония | Харю Лаагри | 0 - 3 | Нарва Транс | 5.23 | 4.34 | 1.41 |
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Вапрус Пярну | 2.11 | 3.23 | 2.98 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Талина Калев | 0 - 1 | Нарва Транс | 3.13 | 3.34 | 1.99 |
| 20.10.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Нарва Транс | 1.47 | 4.16 | 5.28 |
| 05.10.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Левадия Талин | 7.12 | 4.50 | 1.33 |
| 02.10.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.29 | 4.86 | 7.66 |
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 3.98 | 3.82 | 1.67 |
| 25.09.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 3 | Нарва Транс | 1.50 | 4.04 | 4.89 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 3.98 | 3.82 | 1.67 |
| 25.09.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 3 | Нарва Транс | 1.50 | 4.04 | 4.89 |
| 04.07.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 2 | Нарва Транс | 1.55 | 3.89 | 4.79 |
| 28.04.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 6.32 | 4.40 | 1.40 |
| 04.11.2023 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 4.90 | 3.88 | 1.55 |
| 27.08.2023 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 3.89 | 3.34 | 1.83 |
| 28.05.2023 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 2 | Нарва Транс | 1.59 | 3.77 | 4.49 |
| 12.04.2023 | Купа на Естония | Нарва Транс | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 4.20 | 3.78 | 1.67 |
| 05.03.2023 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.75 | 3.69 | 3.65 |
| 02.10.2022 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.30 | 4.98 | 7.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пайде Линнамеесконд имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.47 | 5.77 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.14 | 2.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.06 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.54 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра