Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
Пайде Линнамеесконд
Вапрус Пярну
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 3.80 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пайде, а гостите от Пярну. Разстоянието между двата града е 82.8 км. Мачът ще се играе на стадион Пайде, който има капацитет от 500 места. Размерите на терена са 98 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Пайде. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.10 | 7.88 | 13.46 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 7 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.15 | 6.67 | 11.89 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.49 | 3.64 | 2.33 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
| 28.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.19 | 5.56 | 11.28 |
| 22.10.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 3.22 | 7.18 | 10.60 |
| 15.10.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 0 | Номе Калю | 5.63 | 4.53 | 1.40 |
| 30.09.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 2.57 | 3.53 | 2.28 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Силамае Калев | 2.32 | 3.58 | 2.47 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Силамае Калев | 4.58 | 4.00 | 1.57 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Вапрус Пярну | 1.12 | 8.00 | 13.25 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека Тарту | 5.75 | 4.32 | 1.45 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 6 | Номе Калю | 13.00 | 7.33 | 1.11 |
Общо 1 равенство и 3 загуби в последните 4 изиграни футболни срещи. От тях 1 загуба в последното гостуване.
Директни срещи
Мейстрилига класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Номе Калю | 5 | +7 | 13 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 4 | +13 | 10 |
| 3 | Флора Талин | 4 | +6 | 8 |
| 4 | Таммека Тарту | 5 | 0 | 8 |
| 5 | Нарва Транс | 4 | +4 | 7 |
| 6 | ФКИ Талин | 5 | +2 | 6 |
| 7 | Силамае Калев | 4 | -5 | 3 |
| 8 | Тулевик Вилянди | 5 | -8 | 3 |
| 9 | Пайде Линнамеесконд | 4 | -11 | 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 4 | -8 | 1 |
Хронология в първенството
| Пайде Линнамеесконд | |
| Вапрус Пярну | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пайде Линнамеесконд | Пайде Линнамеесконд | Вапрус Пярну | Вапрус Пярну | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Номе Калю | 1 - 0 | 2 - 6 | |||||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 7 - 0 | ||||||
| 3 | Флора Талин | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 4 | Таммека Тарту | 1 - 1 | ||||||
| 5 | Нарва Транс | 1 - 5 | 1 - 5 | |||||
| 6 | ФКИ Талин | |||||||
| 7 | Силамае Калев | 1 - 3 | ||||||
| 8 | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | ||||||
| 9 | Пайде Линнамеесконд | - | - | - | ||||
| 10 | Вапрус Пярну | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Пайде Линнамеесконд | Вапрус Пярну | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Пайде Линнамеесконд | Вапрус Пярну | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 3 |
0
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Пайде Линнамеесконд | Вапрус Пярну | |
|
Вкарани
Получени |
4
15 |
4
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
5 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 3.80 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.25 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
