Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Печ Мечек
(Унгария)
Шиофок
(Унгария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.55 | 3.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.25 | 1.75 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.94 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.68 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Печ, а гостите от Шиофок. Разстоянието между двата града е 92.2 км. Мачът ще се играе на стадион ПМФК, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион ПМФК. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Печ Мечек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2021 | Приятелски срещи | Пакш | 5 - 2 | Печ Мечек | 1.33 | 4.91 | 7.27 |
| 10.02.2021 | Купа на Унгария | Печ Мечек | 0 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 2.12 | 3.15 | 3.28 |
| 25.07.2020 | Приятелски срещи | Пакш | 4 - 1 | Печ Мечек | 1.56 | 4.01 | 4.73 |
| 19.02.2020 | Купа на Унгария | Пакш | 1 - 0 | Печ Мечек | 1.26 | 5.02 | 9.40 |
| 12.02.2020 | Купа на Унгария | Печ Мечек | 1 - 2 | Пакш | 4.72 | 3.77 | 1.61 |
| 04.12.2019 | Купа на Унгария | Печ Мечек | 1 - 0 | Кишварда | 4.97 | 3.97 | 1.55 |
| 29.05.2015 | НП I | Печ Мечек | 2 - 1 | Ниредхаза Спартак | 2.00 | 3.51 | 3.20 |
| 23.05.2015 | НП I | Дьор ЕТО | 3 - 0 | Печ Мечек | 2.00 | 3.40 | 3.27 |
| 16.05.2015 | НП I | Печ Мечек | 2 - 0 | Дунауйварош ПАСЕ | 2.08 | 3.30 | 3.16 |
| 09.05.2015 | НП I | Ломбард Папа | 0 - 2 | Печ Мечек | 3.50 | 3.30 | 1.95 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Шиофок - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2021 | Приятелски срещи | Шиофок | 2 - 4 | Залаегерсег | - | - | - |
| 24.02.2021 | Купа на Унгария | Дебрецен | 1 - 1 | Шиофок | 1.27 | 5.11 | 9.05 |
| 13.01.2021 | Приятелски срещи | Залаегерсег | 0 - 0 | Шиофок | - | - | - |
| 29.07.2020 | Приятелски срещи | Кишпещ Хонвед | 0 - 3 | Шиофок | - | - | - |
| 15.07.2020 | Приятелски срещи | Шиофок | 0 - 5 | Дюрмот | 2.34 | 3.61 | 2.53 |
| 04.12.2019 | Купа на Унгария | Дунауйварош ПАСЕ | 2 - 1 | Шиофок | 4.68 | 3.82 | 1.63 |
| 16.07.2019 | Приятелски срещи | Славен | 0 - 1 | Шиофок | 1.26 | 5.49 | 7.68 |
| 05.12.2018 | Купа на Унгария | Шиофок | 2 - 2 | Пакш | 5.93 | 3.78 | 1.48 |
| 07.07.2018 | Приятелски срещи | Бешикташ | 1 - 1 | Шиофок | 1.25 | 5.67 | 8.13 |
| 07.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Шиофок | 1.29 | 5.00 | 7.29 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2013 | Купа на Лигата | Печ Мечек | 2 - 2 | Шиофок | 1.65 | 3.50 | 4.33 |
| 18.05.2013 | НП I | Шиофок | 1 - 0 | Печ Мечек | 2.62 | 3.36 | 2.33 |
| 13.11.2012 | Купа на Лигата | Шиофок | 1 - 4 | Печ Мечек | 2.63 | 3.15 | 2.43 |
| 03.11.2012 | НП I | Печ Мечек | 2 - 1 | Шиофок | 1.53 | 3.73 | 5.73 |
| 08.09.2012 | Купа на Лигата | Печ Мечек | 1 - 1 | Шиофок | 1.90 | 3.25 | 3.40 |
| 14.04.2012 | НП I | Шиофок | 2 - 1 | Печ Мечек | 2.14 | 3.22 | 3.11 |
| 17.09.2011 | НП I | Печ Мечек | 1 - 1 | Шиофок | 1.73 | 3.47 | 4.17 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Печ Мечек имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.55 | 3.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.25 | 1.75 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.94 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.11 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.68 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра