Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
15:00
Пембрук Атлета
Балзан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.11 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 1.07 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пембрук, а гостите от Балзан. Разстоянието между двата града е 3.7 км. Мачът ще се играе на стадион Пембрук Граундс, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Пембрук Граундс. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пембрук Атлета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Пембрук Атлета | 1.33 | 4.70 | 6.97 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.35 | 4.53 | 6.36 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 3.24 | 3.85 | 1.83 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 7 - 1 | Пембрук Атлета | 1.66 | 3.90 | 3.96 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.79 | 3.59 | 2.11 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Пембрук Атлета | 1.28 | 4.98 | 7.83 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.56 | 3.38 | 2.35 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.18 | 6.02 | 10.41 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Валета | 10.02 | 5.44 | 1.21 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
*** - Служебен резултат
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.97 | 4.06 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Биркиркара | 2.01 | 3.49 | 3.03 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Балзан | 4.61 | 4.08 | 1.53 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Хибърниънс | 2.67 | 3.42 | 2.23 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 3 | Флориана | 1.72 | 3.46 | 4.10 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 0 | Пембрук Атлета | 1.26 | 5.17 | 8.34 |
| 26.08.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 2 | Балзан | 4.31 | 4.13 | 1.56 |
| 20.02.2016 | Група за Титлата | Балзан | 2 - 1 | Пембрук Атлета | 1.26 | 4.50 | 8.00 |
| 19.12.2015 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 0 | Балзан | 4.31 | 3.74 | 1.63 |
| 22.09.2015 | Премиер Лига | Балзан | 5 - 1 | Пембрук Атлета | 1.37 | 4.31 | 6.51 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пембрук Атлета имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 24 | +17 | 50 |
| 2 | Балзан | 23 | +21 | 48 |
| 3 | Валета | 23 | +17 | 44 |
| 4 | Флориана | 24 | +17 | 43 |
| 5 | Биркиркара | 24 | +21 | 41 |
| 6 | Слима Уондърърс | 24 | -2 | 31 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 24 | 0 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 24 | -10 | 27 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 24 | -11 | 25 |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 24 | -9 | 24 |
| 11 | Пембрук Атлета | 23 | -31 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 23 | -30 | 11 |
Хронология в първенството
| Пембрук Атлета | |
| Балзан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пембрук Атлета | Пембрук Атлета | Балзан | Балзан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 2 | Балзан | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 3 | Валета | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Флориана | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Биркиркара | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 7 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Пембрук Атлета | - | - | - | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Моста ФК | 0 - 3* | 0 - 3 | 0 - 3* | 7 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Пембрук Атлета | Балзан | |
| Позиция | 11 | 2 |
| Точки | 14 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 2 |
| Точки | 9 | 24 |
Форма в шампионата
| Пембрук Атлета | Балзан | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 15 |
14
6 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 6 |
7
3 1 |
Голове в шампионата
| Пембрук Атлета | Балзан | |
|
Вкарани
Получени |
20
51 |
47
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
18 |
15
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 1.11 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 1.07 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
